bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
0
0
topic
mehaniķa spējas
arturs213
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 1d 2h 10m
Redzēts 2023. gada 11. septembrī, 20:20
Pievienots, 2023. gada 28. augustā, 16:16

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Piemērotas zināšanas attiecīgajā sfērā [ x ]

• Serverī jābūt aktīvam/-i  [  x]

• Aktīva frakcija [x  ]

• Aktīvs tēla dzīvesstāsts (nav obligāti) [ Man reiz bija savs servis ar draugiem, bet vinu aisledza un ta es esu tgt atlidojis uz sejini ar domu sakt no jauna visu]

Anketa

Tēla vārds uzvārds:Jack Willson

Frakcijas nosaukums:el corona customs

Tēla dzīvesstāsta links (nav obligāti):nav

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(vismaz 50 vārdi):es velos but mehs lai varetu palidzet cilvekiem nokrasot masinas mainit diskus visu ko piedava serveris + lai atistitu el corona customs biznesu un ne tikai  vienkārši spēlēt bet la ari ir jautrak  un piesaistitu vairak cilveku servisam un serverim, 

Pārbaud

Ekrānšāviņi ar roleplay pielietojot komandas /me un /do, kur attēlojat norādītās situācijas - riepu maiņa, xenon uzstādīšana, logu tonēšana, paintjob uzstādīšana vai tiešsaistē iekš servera sazinoties ar administrāciju un sniegt savas zināšanas:

Pārbaudi veikšu tiešsaistē serverī administrācijas klātbūtnē [ x ]

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2023. gada 28. augustā, 20:19
0
post

Rakstot nolūku, kam nepieciešamas spējas, vēlams sasniegt 50 vārdu atzīmi - papildini.

Pēdējo reizi rediģēja FalkeLV, 2023. gada 28. augustā, 20:19.

Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2023. gada 03. septembrī, 22:38
0
post

Aizvērt.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 164 skatījumi )
Psychicaut, juppi, daanieels2, dandijs, Kristiāns, cjoma, LUĪZE, archaa, nauriks, Guzman , arturs213, FalkeLV, Twizzy, PETER1ZZ, Liepinshh, Osmans, kadzis, Draugs, DidzzyS, airdox