bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pamācības
6
0
topic
Screenshot editors lowakiem
Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2023. gada 26. augustā, 22:31

Es personīgi nekad dzīvē neesmu mācījis normāli editot screenus, tapēc arī nekad to īsti neesmu darījis. Vajag photoshopu un viss slikti.

Gimps ir stulbs btw. Un visi editori kurus esmu mēģinājis arī man nepārāk.

Anyway, uz ātro sametu kopā websaitu, kas daudz maz sakarīgi palīdzēs saeditot screenus. Varbūt vēl kādam noderēs.

Nekas smuks nav un ir bugi, bet ja māk izmantot var diezgan ok dabūt to ko vajag. Ja kāds izmantos bez manis, varbūt kādreiz dzīvē updeitošu un kaut ko salabošu. Ja ir ieteikumi vari arī iekomentet. 

webhosts tāds jancīgs, ja nav pieejams pamēģini vēlāk. Vai arī uzraksti pm, atsūtīšu failus.

sseditors.000webhostapp.com

Pašlaik strādā tikai ar logfailiem normāli.

Kā izmantot?
JA VAJAG JAUNU RINDU SCREENA TEKSTAM SPIED SHIFT+ENTER NEVIS VIENKĀRŠI ENTER

1. Uploado screenshotu kuru vēlies editor. Atrodas zem MTA/sreenshots

2. Cropperī iezīmē daļu kuru gribi un spied croppot screenu(Ja gribi no jauna tekstu uzlikt, spied atkal croppot, teksts no bildes pazudīs.)

3. Atrodi log failu, ja gribi ieķeksē kurus tekstus tieši gribi(turot ctrl varēsi iezīmēt vairākus) un spied izvilkt no loga kad esi saķeksējis un uplodojis logfailu. Ja neko nebusi mainījis, parādīsies viss logfile. Zem MTA/MODS/deathmatch/resources/owlgaminglogs/chatbox/dienas-datums/stunda.html 
Šeit vari izfiltrēt pēc vārdiem, piemēram ja ievadīsi John,Kriss.  Parādīsies logi kur ir vārdi John un Kriss. Vai ja ievadīsi 'šis žagaru saišķis nav mans žagaru saišķis ' parādīsies tikai logi kur tads teikums būs. 

4. Iekopē vajadzīgos tekstus augstākajā kastītē, vari pielikt vēl ko klāt, bet atceries, SHIFT+ENTER nevis vienkārši ENTER!!! Krāsiņa paliks tāda pati kā kā augšējai rindiņai ja vien nebūsi iekopējis jaunas rindas no loga.

5. Uzliec tekstiņu kur vēlies, pēc defauta būs augšā kreisajā. Ja gribi dažādus tekstus augšā un apakšā, uzliec sākumā vienu tekstu, izmaini saturu lodziņā ar tekstu un liec iekšā otrā vietiņā.

5. Apbrīno savu screenu un lejupielādē to, atkārto.

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2023. gada 27. augustā, 22:26.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

airdox
Lietotājs+
91 atbildes forumā
Online: 3d 11h 23m
Redzēts 14. aprīlī, 09:20
Pievienots, 2023. gada 28. augustā, 11:13
0
post

Ļoti interesants un radošs veids, kā šo darīt! +rep

Lietotāji skatās šo tēmu: 0