bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
0
0
topic
[Pieprasījums] Naeem Blake
cjoma
Lietotājs
229 atbildes forumā
Online: 10d 3h 46m
Redzēts 15. martā, 17:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 06. aprīlī, 23:21

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Piemērotas zināšanas attiecīgajā sfērā [x]

• Serverī jābūt aktīvam/-i  [x]

• Aktīva frakcija [x]

• Aktīvs tēla dzīvesstāsts (nav obligāti) [x]

 

Anketa

Tēla vārds uzvārds:Naeem Blake

Frakcijas nosaukums: Los Santos Customs

Tēla dzīvesstāsta links (nav obligāti): https://mta.kick.lv/forums/topi…ke/?post=85550

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(vismaz 50 vārdi):Man ir nepieciešamas mehāniķā spējas,jo es attēloju personāžu,kurš ir ieradies no Amerikas Savienotajām Valstīm uz Los Santos un ir izmācijies par automehāniķi,mehānisko/auto inženieru.Sekojot dzīvesstāstam es esmu ieguvis darbu servisā Los Santos Customs.Servisā protams,ka es esmu mehāniķis,līdz ar to man ir nepieciešamas spējas,lai es varētu strādāt šajā servisā un turpināt pilnveidot un attīstīt savu personāžu.

Ekrānšāviņi ar roleplay pielietojot komandas /me un /do, kur attēlojat norādītās situācijas - riepu maiņa, xenon uzstādīšana, logu tonēšana, paintjob uzstādīšana vai tiešsaistē iekš servera sazinoties ar administrāciju un sniegt savas zināšanas:

Pārbaudi veikšu tiešsaistē serverī administrācijas klātbūtnē [x]

 

Ārpuss tēla prasības

Vecums:16

Ekrānšāviņš ar jūsu profila /history: https://imgur.com/a/xJV2BwW

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2023. gada 07. aprīlī, 00:34
0
post

Pārbaudot lomuspēli administratora klātbūtnē, personāžs ir saņēmis mehāniķa spējas.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 10 ( 51 skatījumi )
Psychicaut, Valchhaaa, Bezikaans, Sers BarBis III, dandijs, Liepinshh, FalkeLV, cjoma, Cryptix, Infernus