bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
0
1
topic
Sūdziba par Nicholas Baldwin TLL darbinieku
Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:18

 

Tavs lietotājvārds:  Ekstazijs

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:  Nicholas Baldwin

Iesaistīto personu lietotājvārdi: nauriix

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Savas spejas un trollo

Pierādījumi: https://prnt.sc/VnxtADjyc6eO
https://prnt.sc/qz6lqAPzE46I
https://prnt.sc/HfqrAP3UZe1t

Komentāri: Tēlo ka labo auto ,bet beigu beigās konfiscē / Izmešanu no f3 un jail

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Latest Joint GIFs | Gfycat

Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:21
1
post

https://prnt.sc/BtWfrup4eA-4

 

VELOS SAVU 1K ATPAKAĻ
UN LAI VINU JAILO UN MET ARA NO F3

Latest Joint GIFs | Gfycat

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 17m
Redzēts Vakar, 23:25
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:29
0
post

Daudz velies

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:34
1
post

Tas forums vai nu ir sapists, vai kas tāds - nezinu, iepriekš uzrakstīju pilnībā visu kā tas bija no mana skatapunkta, bet viss teksts pazuda un pat neparādīja, ka esmu to komentāru iemetis, bet nu labi, neko nepadarīs. 

Sāksim ar to, ka vēlētos lai tiec sodīts, par noteikumu pārkāpšanu, ietriecies manas mašīnas purnā, teici ka pings lēkā un tāpēc neesot pamanījis mani, bet labi redzams, ka Tu brauci pa kreiso joslu un ietriecies TIEŠI manas mašīnas priekšā, tā rezultātā mēs aizlidojām un Tu izlidoji ārā pa mašīnas logu, Jitzie izmantoja izdevību lai savāktu tavu mašīnu un pabraukātos ar to, neviens šo nav aizliedzis darīt, ja automašīna netiek zagta, bez nelegālo frakciju komandas atļaujas (Nevienā brīdī netika teikts, ka mašīna tiks zagta, vai tiks darīts kas tāds, vienkārši paņēma to lai pabraukātos, pēc tam mašīna nobruka un viņu nometa pie bankas), tad Tu atskrēji un mēģināji tikt pie savas mašīnas atslēgām kuras mētājās zemē, Jūs visus novāca un uzrakstījāt reportu lai varētu saņemt /revive, atnāca @Changals, revivoja Jūs visus un lūdzies pēc tā, lai mašīna tiktu salabota, bet pats labi zini kāpēc viņa bija sadauzīta un kādēļ viņai tik ātri parādījās, ka viņu nav iespējams pielaist - Jo Tu ar maksimālo ātrumu IEPISI manas mašīnas priekšā. - Šeit būs redzams video no tā, kā tas viss notika. - https://failiem.lv/f/fvc8pqpf7

Gribētu, lai viņš tiek sodīts par šo, tad nu tālāk, par mašīnas konfiscēšanu. 

- Neviens nav teicis ka mašīnu konfiscēt ir aizliegts, it īpaši tad, ja esmu pateicis ka es viņu salabošu, bet tā vietā lai salabotu Tavu mašīnu pa 300 dolāriem izvēlos to konfiscēt par ko es saņemšu 500 dolārus - Man par mašīnas konfiscēšanu samaksā 500 dolārus, Tu biji gatavs maksāt 300 dolārus, man nav pilnībā nekāda labuma no tā, tādēļ izvēlējos "Salabot Tavu mašīnu", kaut arī beigās tā tika konfiscēta un Tu IC čatā man par to vispār neko neteici, vienkārši pēc mašīnas konfiscēšanas sāki raudāt un teici ka būs sūdzība, kas ir pilnībā pohuj, jo pats labi zini kāpēc viņa tika konfiscēta. 

Nedomāju, ka esmu kaut ko pārkāpis un ja ir nepieciešami vēl skrīni ar pierādījumiem, kur mašīna stāvēja kad viņa bija sabojāta (Neskaitot to, ka mašīnā bija īpašnieks, kas man kā lauķa personāžam vispār nepis), tad sūdzības izskatītājs var uzrakstīt privāti un tiks atsūtīti vēl skrīni.

- Skrīni ar automašīnas atrašanās vietu, kāpēc es varēju šo automašīnu konfiscēt. 
Viens skrīns ir mans, tad tie divi vēl ir no viņa paša kuros arī ir redzams, ka mašīna ir noparkota nepareizi, mētājas uz trotuāra. 

- Šeit ir no tā, kad tika pie mašīnas viņš rakstīja lai mašīna tiek salabota, pat tad, kad pats ielika mašīnas purnā. :D 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2023. gada 03. aprīlī, 20:36.
Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:37
1
post

nauriix
TU ESI VIENS LIELS KLAUNS
vina tur nav noparkota viņa ir sasista ic izsaucu mehu un tu pieskreji un kipa labošot 

Latest Joint GIFs | Gfycat

Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:37
1
post

Un par ieskriešanu, man pašlaik lmt 5g ļoti pisas 

Latest Joint GIFs | Gfycat

Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:40
0
post

+taisijos erpot sekas bet video redzams ka viņiem tas nemaz prāta nenāca, viņiem intresē TROLL
es vareju tur negulet un iekapt atpakaļ auto ,bet turejos pie rp

Latest Joint GIFs | Gfycat

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:44
0
post

Trīs posti no Tavas puses, ko varēji uzrakstīt vienā postā, malacis. 

Mašīna ir sasista, viņa stāv neatļautā vietā, tas man dod visas iespējas to konfiscēt. Mašīna stāv pie bankas ieejas un traucē citiem tikt iekšā tajā, tad kāpēc lai es viņu nekonfiscētu? :D 

Varbūt taisījies erpot sekas, bet kāpēc man būtu jāstāv un jāgaida uz Tevis, ja ir redzams, ka brauc pa kreiso joslu un ieliec man purnā? Serverī ir pietiekami daudz troļļi lai RP avārijas laikā varētu pilnībā aizmirst, nav jēgas pat laiku tam tērēt, zinu Tevi pietiekami lai uzskatītu par vienu no troļļiem. 

Tās ir tavas problēmas, ka internets pisās, es noteikti nebūšu tas kurš ies un labos Tev viņu. Nenāc serverī un netraucē citiem spēlēt tiem kuri nespēlē ar telefona internetu. 

Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:46
0
post

LAI LEM ADMINS

Latest Joint GIFs | Gfycat

Cryptix
Lietotājs
Kripāls.
29 atbildes forumā
Online: 1d 10h 57m
Redzēts 26. februārī, 20:14
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:49
0
post

Papisi tūkstoti un pienācis pasaules gals, ilgi raudāsi? "topošais spēles uzraugs" xD :D :D :D

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 53m
Redzēts 23. aprīlī, 00:01
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:49
0
post

forsa cikse avatara

cik maksa?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0