bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
2
topic
[GM] klassiks
klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts 5. maijā, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 16:30

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Ģirts

Vecums: 20

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Tikai klassiks.

Izveidoto personāžu saraksts: Ir izveidoti divi characteri, viens no tajiem ir melnādainais - Damian Brownie, pagaidām baigi nespēlēju šajā characterā. Otrs ir Tao Sheng, kurā atveidojam Ķīnieti un veidojam roleplay Triad nelegālajā frakcijā.

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze šādā amatā ir vairākos Latviešu projektos, kā arī Jūsu projektā, esmu arī bijis administrators dažādos projektos, kā arī ir plaša pieredze par administratoru SAMP, MTA. 

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēlēs jomā es teiktu, ka mana pieredze ir diezgan plaša, pa lielam esmu visu spēlējis - SAMP, MTA, FIVEM, proti, esmu pieturējies vairāk pie San Andreas bāzes roleplay. Sāku spēlēt roleplay kā tādu tālajā 2014. gadā, tas bija tajā laikā SAMP, protams, tur roleplay līmenis nebija baigi augstais, parastie grinding projekti. Tālāk jau uz 2017. , 2018. gadu sāku savu pieredzi paplašināt ārzemju roleplay projektos, kur pa lielam visi spēlētaji bija tendēti uz roleplay, tur arī sāku roleplayot nelegālos, taisīt pats savas organizācijas, ja būtu tie vecie forumi, varētu iemest pat savus topikus. FiveM arī sanāca paspēlēt, bet sapratu, ka tas, tomēr, nav priekš manis, jo uzskatu, ka tur cilvēki pārsvarā ir nākuši no GTA Online un īsti neizprot roleplay vairāk par ātru mašīnu un bankas aplaupīšanu, neiet runa par visiem projektiem. Ir arī ļoti liela pieredze legālajās organizācijās, tas vairāk ir SAMP, mazāk MTA, bet esmu vadijis dažādos projektos arī LSPD, kā arī esmu vadijis Domi un tā tālāk, viennozīmīgi pieredze man netrūkst. MTA spēlēju jau kaut kādus 5 - 6 gadus, protams, ar pātraukumiem.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/9y0gSGl5ahoK

Vēlos tieši pieteikties uz šo amatu, jo paspēlējot jaunu sezonu redzu ļoti daudz spēlētājus, kuriem roleplay ir svešsvārds. Piemēram, vakardien atveidojam savas Ķīniešu organizācijas roleplay, mūs 10 minūšu laikā roleplay tiek iztraucēts vismaz 15 reizes, triecās mašīnās, kaut ko dm'o bez nekāda iemesla un tiek traucēts roleplay. Es varētu būtu viens no gamemasteriem, kurš skatās strikti uz roleplay un pārkāpumiem, jo pats vispār vairs nedodos nevienā komūnā troļļot, laikam esmu no tā izaudzis un gribu tikai kvalitatīvu roleplay. Uzskatu, ka mana aktivitāte un zināšanas varētu palīdzēt daudziem spēlētājiem, jo es neesmu tas, kurš vienkārši nedod iespēju jauniem veidot roleplay, es tieši viņus mēģinu iedrošināt darīt, mācīties un atveidot kvalitatīvu roleplay, nevis tikai roleplay, kurš ir bāzēts uz lietu dabūšunu, grinding. Būdams gamemaster iekš kick.lv esmu arī nopelnijis medaļu par aktīvāko gamemaster serverī, ja nemaldos mēs tur bijām divi, kā arī daudziem mēģināju vienmēr palīdzēt, nevis tikai tupa sēdināt jailā par dažādiem pārkāpumiem. Toreiz pazaudēju savu gamemaster statusu, jo biju godīgs un sodiju spēlētājus, kuri nesaprot ar pirmo reizi brīdinājumu, pēc kā savācās dažādas sūdzības, uzskatu ka tās puse tur nebija patiesas, kuram gan patīk gamemaster, kurš dara savu darbu godīgi un neauklējās. Uzskatu, ka šajam komūnam esmu gatavs uz gamemaster amatu, jo šajā serverī arī spēlēju diezgan lielu laiku un nosauktu pat sevi par veterānu.

Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 16:43
1
post

Uz līnijas ar saviem 3wp

Latest Joint GIFs | Gfycat

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 16:44
0
post

Šoreiz no manis pret, varbūt citreiz. Iepriekš biji administrācijas sastāvā jau. 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 16:47
0
post

lmao nu nevar uz viena un ta pasa grabekla kapt divreiz. ne paldies

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 17:37
4
post

Dodu par, jo tika izmests īsti bez nopietna iemesla un katrs cilvēks var kļūdīties, jādod otrā iespēja.




geralds
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 21h 6m 52s
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 16:12
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 17:40
0
post

atgadinu visai kick biedribai, ka tiesi si bija ta persona, kas nespeja adekvati uzvesties savai vecuma grupai un admina kvalitates kategorijas si persona ierindojas "daunju" kategorija. acimredzot ir bijusi morali iespaidojosi faktori, ja savaldibas koeficients ir pat cetras reizes zemaks ka videjam Jhon Wead lietotajam. ja si persona sanems iespeju adminet, ludzu pec tam nesakiet, ka geralds fujaks nebridinaja.

aicinu visus uz savstarpejo iecietibu, toleranci un cilvecibu

Kareem_Young
Lietotājs
51 atbildes forumā
Online: 2d 13h 5m
Redzēts 2023. gada 30. aprīlī, 02:17
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 19:39
0
post

Tatad, izteiksos loti objektivi, varbut pat kreativi. Nav piemineta tiesa admina pieredze neviena serveri - biju admin mta, samp neies krasta saulit. Talak, kas tas par tela vardu Damian Brownie, nu sor fujak. Rp zinasanas ir zemakas par zali, kura tikko noplauta. Es ble vadiju FBI viena serveri pirms 27 gadiem.

Pēdējo reizi rediģēja Kareem_Young, 2023. gada 03. aprīlī, 19:41.
negeris
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 8h 13m 50s
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 07:15
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 11:21
0
post

spriezot pec tavas chainizeru hujnas, neizskatas uz gm cienigu f3. tikai lowaks vai ari negramatisks cilveks me un do komandas lieto slengu.

pret ej pamacies skola, savadak ar oranzu vesti stradasi uz cela

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts 5. maijā, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 11:29
0
post

TC, sveicieni gudrajiem dirsējem aka troļļiem.

negeris
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 8h 13m 50s
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 07:15
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 11:31
0
post

ko tik atri padevies, ja tev nervu nepietiek pat 24h palasit kritiku tad par kadu statusu vispar var iet runa XDDDDDDDDDD

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts 5. maijā, 13:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 11:37
0
post

Vienkārši pārdomāju, negribu pist nervus ar tādiem kā jūs - troļļiem, gnj citreiz.

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0