bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
4
topic
[UZRAUGS] raymans
raymanins
Lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 8d 8h 16m
Redzēts 2023. gada 28. augustā, 03:45
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 17:31

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  ] 
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [X]


Anketa

Vārds: Reinis

Vecums:  17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): raymans, raymanins

Izveidoto personāžu saraksts: Lucass Dawson

Pieredze šāda veida amatā:  Pieredze protamsa ir, pienākumus zinu jo esmu bijis arī augstākos amatos citos projektos. Manuprāt problēmas ar pieredzi galīgi nebūs jo apzinos visu kas spēles uzraugam būtu jādara.

Pieredze lomuspēles jomā:  Lomu spēles pasaulē esmu iepazinies jau sen atpakaļ - sāku RP spēlēt pirms 5-6 gadiem, kad draugs iepazīstināja ar MTA. Tad katru dienu pēc skolas gāju mājās un spēlēju MTA. Pēc pāris gadu spēlēšanas nolēmu upgrēidot datoru un pamēģināt kaut ko jaunu - GTA 5 Fivem RP, kur bija daudz atšķirīgu sistēmu un balss komunikācija. Tā Fivem spēlēju aptuveni 2-3 gadus, bet pienāca brīdis, kad gribējās atgriezties atpakaļ pie MTA un uzzināt, kas notiek latviešu RP pasaulē. Tāpēc pēdējos 2-3 mēnešus aktīvi spēlēju MTA.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://i.imgur.com/5uX7qvC.png

Motivācijas vēstule: Domāju, ka esmu pavadījis pietiekami daudz laika gan pašā MTA, gan vispār roleplay sfērā, lai būtu pietiekama pieredze saistībā ar to un spētu apmācīt/palīdzēt risināt problēmas, kas radušās spēlētājiem. Man arī ir liela interese pašu skriptu veidošanā, ko lēnām mācos izprast, kā tas strādā iekš MTA. Tāpēc varbūt būšu noderīgs ne tikai kā spēles uzraugs, kas palīdzēs cilvēkiem, bet varbūt nākotnē varēšu palīdzēt atrisināt kādu problēmu ar serveri vai pat pašam taisīt kaut ko šī projektam. Protams, jāsāk kāpjot karjeras kāpnēm pamazām, ar spēles uzrauga statusu. Skatoties ko uzrakstiju manuprāt būtu diezgan labs spēles uzraugs priekš servera, kāpēc gan man nepalīdzēt cilvēkiem, darot to kas man patīk ?

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 17:42
0
post

Anti-rekomendācija. 

Šis ir projekts, kurā neesi izcēlies pilnībā ar neko, redzu Tevi kā parastu spēlētāju kuram vēl ir daudz kas jāmācās lai varētu pats bez problēmām attēlot kvalitatīvu lomu spēli. Ja tiešām būtu ieinteresēts šī statusa iegūšanā un vēlētos palīdzēt spēlētājiem pieteikumu būtu uzrakstījis pietiekami labu lai būtu iemesls iedot Tev to rekomendāciju, bet šobrīd redzu tikai parastu spēlētāju kurš saprot tikpat daudz kā parasts spēlētājs. Uzraugam ie jābūt paraugam citiem spēlētājiem kas apmācīs tos un palīdzes viņiem tikt galā ar neskaidrībām, nevis tērēs viņu laiku stāvot un nespējot atbildēt uz noteikto situāciju kurā viņam ir nepieciešama palīdzība. 

Ejot pāri serveriem kuri pašlaik ir izveides procesā redzēju Tevi vienā no serveriem kur arī runājot ar citiem cilvēkiem discord sarunā no viņiem sapratu, ka esi šī servera vadītājs. Centies nākt uz projektu kur ir vairāk cilvēki, bet nekas nesanāks. Draugs pārgāja pāri visiem viņam esošajiem discord serveriem pamanīja arī vienu no serveriem, kurā Tev ir "Īpašnieks" role, kas vien liecina par to ka esi vadītājs. 

- Ja ir nepieciešams, tad mierīgi var pievienot arī ekrānšāviņu no Tev esošajiem role, kas izskatītājam/citiem šī projekta lietotājiem izskaidros ļoti daudz par Tevi kā tādu, un parādīs to vai tiešām vajadzētu likt to "PAR"

Bezikāns un visi šie, Tavi draudziņi noteikti liks PAR, jo domā ka tad tiksi pieņemts, bet Tevis veidotās sistēmas un skriptus @commands varētu uztaisīt ar aizvērtām acīm stundas laikā.

https://prnt.sc/v7k1mXzRCtAw

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2023. gada 03. aprīlī, 02:39.
sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 17:46
0
post

XDDDDDDD

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

LAUKISSSS
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 6h 41m 58s
Redzēts 2023. gada 03. aprīlī, 15:15
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 17:47
0
post

PRET. 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 13:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 17:51
0
post

April, april. Pret, galīgi auksts esi


geralds
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 21h 6m 52s
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 16:12
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 17:57
0
post

ta ka tu esi vietejas sabiedribas pabira, diemzel sory tavas izredzes lidz ar so postu pazeminas lidz -26.3%, ka tevi pienems.

 

tomer

ja ievietosi video ka izpildi so dziesmu, tad drosi vien darbs par kuru tev algu nemaksas bus sasniedzams. paslaik pakaries nebus sory.

cuvaks2ble0
Lietotājs
autists
67 atbildes forumā
Online: 2d 11h 52m
Redzēts 10. aprīlī, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 18:04
0
post

nop ble sory nah pret, antirekomendacija, occ off, pret, anti , ne 

raymanins
Lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 8d 8h 16m
Redzēts 2023. gada 28. augustā, 03:45
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 18:12
2
post

@nauriix es tevi arī šajā projektā arī nēesmu redzējis :D , varbūt tev bija cits nick tajā laikā kad es erpoju vai arī es beidzu pirms tu sāki, neiznāšu. Paldies ka ieiliki ss ar to ko tev rakstiju.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 18:16
0
post

Protams varētu būt, ka šajā projektā mani redzējis neesi jo man ir bijuši savi iemesli lai ņemtu pauzes vai vienkārši darītu ko citu, kas nav saistīts ar MTA. Tomēr, runa gāja tieši par Tevi ne par mani, es teicu, ka neesmu redzējis Tevi šeit nevienu reizi neskaitot Tevis izveidotos topikus, paskatījos un tur nav pilnībā nekā, kas piesaistītu kādu. Spēlēju šo projektu jau no tā laika, kad vispār sāku spēlēt MTA RP serverus, tiem kuriem mani vajadzēs zināt, tie arī atpazīs un varēs pateikt, kas esmu. 

Ir jāpierod pie tā ka viss nevar būt tik spoži kā iecerēts un jāiemācās pieņemt kritiku un citu cilvēku domas par to kas Tu esi un kāds Tu esi, pat ja gribi atbildēt, paturi savu atbildi pie sevis. 

- Pirmā lieta kas vien liecina par to, ka Tu nevari pieņemt kritiku ir atbildēšana uz komentāriem zem tevis izveidotā uzrauga pieteikuma, ja būtu īsts kandidāts, tad, nekad to nedarītu. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2023. gada 03. aprīlī, 02:45.
Bezikaans
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 9h 33m 16s
Redzēts 2023. gada 14. maijā, 00:24
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 18:49
2
post

Par, normāls vecis, daudz sajēdz no skriptiem, dodu 99%, ka iedos kādu no saviem skriptiem

 

Ekstazijs
Lietotājs
420
31 atbildes forumā
Online: 14h 46m 51s
Redzēts 2023. gada 21. aprīlī, 22:24
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 21:44
0
post

`

Pēdējo reizi rediģēja Ekstazijs, 2023. gada 02. aprīlī, 21:54.

Latest Joint GIFs | Gfycat

kadzis
Lietotājs
kadzis
28 atbildes forumā
Online: 1d 9h 57m
Redzēts 29. martā, 01:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 21:46
0
post

nebus

Tonijs
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 22h 49m 54s
Redzēts 28. februārī, 22:44
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 21:47
0
post

Pret

Zexity
Lietotājs+
Makvīns
101 atbildes forumā
Online: 7d 9h 58m
Redzēts 5. martā, 22:28
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 21:52
0
post

Joks vai joks ?, Sorry Nebuss.

Šahs un mats, tavs maks tagad zagts

 

 

RaivoKR
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 2d 17h 11m
Redzēts 3. martā, 14:53
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 09:07
1
post

PAR, paspēlējor ar tevi ir redzams kad esi pieredzēts amatā un sakarīgs cilvēks

 

Carlos Fraga - Dzīvs / SAHP

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 13:51
0
post

Svaigs profils. Neko par tevi nevar īsti atrast šajā projektā. Attīsties šeit, pierādi sevi un tad varbūt arī mainīsies domas par tevi. antirekomendācija.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0