bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
2
0
topic
[Mehāniķu spējas] Tony Costello
Tonijs
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 22h 49m 54s
Redzēts 28. februārī, 22:44
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 01:03

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Piemērotas zināšanas attiecīgajā sfērā [ x ]

• Serverī jābūt aktīvam/-i  [ x ]

• Aktīva frakcija [ x ]

• Aktīvs tēla dzīvesstāsts (nav obligāti) [  ]

 

Anketa

Tēla vārds uzvārds: Tony Costello

frakcijas nosaukums: Los Santos Customs

Tēla dzīvesstāsta links (nav obligāti):

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(vismaz 50 vārdi):  Sveiki! Es vēlos būt mehāniķis, man ir liela pieredze šajā amatā. Esmu bijis vairākas reizes mehāniķis, visi apbrīnoja manu aktivitāti un kvalitāti. Es vēlos palīdzēt visiem jaukajiem spēlētājiem kuriem būs vajadzīga palīdzība sakarā ar auto, vai arī ar motociklu. Man padodas ļoti labi erpot, tāpēc es sniegšu spēlētājiem kvalitatīvus pakalpojumus. Īstajā dzīvē nodarbojos ar motocikla, automašīnas labošanu, tādēļ es zinu ko daru.

Ekrānšāviņi ar roleplay pielietojot komandas /me un /do, kur attēlojat norādītās situācijas - riepu maiņa, xenon uzstādīšana, logu tonēšana, paintjob uzstādīšana vai tiešsaistē iekš servera sazinoties ar administrāciju un sniegt savas zināšanas: 

Lukturu krāsu maiņa:

/do viss nepieciešamais lai nomainītu luktura krāsu atrastos uz darba galda

/me pieiet pie šofera durvīm, izstiepj labo roku un atver durvis, ieliecās iekš auto un parauj kloķi

/do būtu redzams ka pārsegs nedaudz palektos

/me aizver šofera durvis ciet, pieiet pie motora pārsega, satver atvēršanās mēlīti un atver vaļā pārsegu

/me ar labo roku satver 10mm atslēdziņu no instrumentu kastes un atskrūvē vaļā lukturi, ieliek skrūves kabatā

/me ieliek atslēdziņu otrajā kabatā un atvieno visus vadiņus kas pievienoti pie luktura

/me ar abām rokām izņem lukturi ārā, noliek to uz galda

/me aiziet uz noliktavu pakaļ jaunam lukturim ar citu spuldzītes krāsu, kas derētu

/me ar abām rokām satver abus lukturus un nes tos uz auto, noliek vienu zemē, otru lukturi ieliek iekš auto

/me paņem no kabatas 10mm atslēdziņu un no otras kabatas skrūves, pieskrūvē klāt jauno lukturi

/me ar labo roku pievieno klāt visus vadiņus pie luktura

/me atkārto šo visu procesu ar otru lukturi

/do pabeigts pēc 30 min

/me novieto 10mm atslēdziņu atpakaļ instrumentu kastē, aizcērt ciet motora pārsegu

/me atver šofera durvis un pārbauda vai lukturi strādātu

Logu tonēšana:

/do viss nepieciešamais lai notonētu logus atrastos uz darba galda

/me izstiepj abas rokas, satver ziepjūdeni un lupatu, notīra logus

/me noliek uz darba galda lupatu un ar ziepjūdeni saslapina logus

/me noliek uz galda ziepjūdeni, ar abām rokām satver no galda pusmetālisko logu plēvi

/me piemēra plēvi pie loga, secina ka vajag nedaudz pagriezt malas, lai derētu

/me paņem no kabatas nazīti un nogriež nost liekās malas

/me noliek nazīti atpakaļ kabatā, ar labo roku norauj uzlīmi plēvei, pielīmē to pie loga

/me ieslidina labo roku kabatā, satver maku, izvelk to ārā un atver vaļā

/me ar labo roku paņem no maka tiesības un nobrauc to gar plēvi lai neveidotos gaisa burbuļi

/do gaisa burbuļi nebūtu redzami

/me noliek tiesības atpakaļ makā, aizver ciet un ieslidina to kabatā

/me atkārto šo visu procesu ar pārējiem logiem

/do pārējo logu tonēšana pabeigta pēc 1h

Krāsošana:

/do viss nepieciešamais lai nokrāsotu mašīnu atrodas uz galda

/me ar labo roku satver slīpmašīnu no galda, pievieno to pie kontakta

/me uzspiež pogu ''ON'' un noslīpē nost veco krāsu, lai jaunā krāsa labāk liptu klāt uz auto virsbūves

/do krāsa būtu noslīpēta

/me uzspiež pogu ''OFF'', izsprauž vadu no kontakta un noliek slīpmašīnu atpakaļ uz galda

/me ar labo roku satver līmlenti, uzlīmē to uz moldingiem, riepām un logiem

/me noliek nost līmlenti uz galda un paņem krāsu pistoli, atskrūvē to vaļā un ielej tajā ''Krāsu'', aizskrūvē ciet un pievieno krāsu pistoli pie kompresora

/me noliek fiksi uz galda krāsu pistoli, satver masku ar abām rokām un uzvelk to virsū

/me ar labo roku satver krāsu pistoli , uzspiež uz kompresora ''ON'' un sāk krāsot pirmo kārtu uz auto, veicot vidēji ātru kustību pa kreisi, pa labi

/do pirmā kārta izžūst pēc 8h

/me pēc tam sāk krāsot arī otro kārtu, atkal veicot vidēji ātru kustību pa kreisi, pa labi nokrāsojot visu auto virsbūvi, pēc krāsošanas izslēdz ārā kompresoru.

/do otrā kārta izžūst pēc 8h

/me pēc izžūšanas norauj nost līmlenti no moldingiem, riepām un logiem, izmet to miskastē

 

 

Ārpuss tēla prasības

Vecums:17

Ekrānšāviņš ar jūsu profila /history: https://prnt.sc/OUPYXDwU1VHH

Pēdējo reizi rediģēja Tonijs, 2023. gada 02. aprīlī, 01:37.
Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 13:20
0
post

Akceptots.
Report ar linku uz topiku, lai izsniegtu ingame.
Brīdinu viens nonRP fix, un spējas pazudīs, un no F3 izlidosi.

-TC-

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 76 skatījumi )
John_Ricote, daanieels2, kapcings5, Adrul1s, archaa, Daveys, Kristiāns, Tonijs, Bridges, Zexity, TheShadowLV, nauriks, DriverOG, Infernus