bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
0
2
topic
[sudziba] marco moore
SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. decembrī, 23:38

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: cirkulis

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Marco Moore admins

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Laelim Knight un Damian Cortez

Ko spēlētājs/i pārkāpa: nemak pildit ad pienakumus 

Pierādījumi: https://imgur.com/a/3c80sQx

Komentāri: prosta cuvaku vienu nosavu jo triecas virsu sis mani noreporto par kkadu qs? kur ir qs noteikums es f1 neredzu un kapec uzi butu jaerpo ja sauj? Dzeku nosauju jo triecas un ar savu atro auto nemak normali pienacigi atveidot lomuspeli tad kapec vins kaut ko vel te dara? Dzeks sakuma uztriecas ar savu atro luzni beg no mums un pectam kad atrodam un temejam dzeks atkal begt. Tapat te nevienam nav skaidrs rp kada jega vinus mest jaila 

+ qs mazie ieroci nav jaerpo ja jau marco moore man saka ka ir jaerpo kā izvelk mazo ieroci 

nezinu kas tie par noteikumiem jaunajiem vai nezinu bet mazie ieroci jau sen nav jaerpo 

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 12:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. decembrī, 23:42
0
post

https://imgur.com/a/OcINYad

Reku nošāvi cilvēku, ss nav redzams RP. Es tev teicu parādi no logfile ar laiku, kad ar RP izvilki uzi. Uzis ir jaerpo. Colt,deagl,tec nav jaerpo. Kā arī QS ir ar peles rulīti izvilkt ieroci un nošaut jeb vienkārši bez RP izvilkt ieroci un šaut. Priecājies kad nepagarinu, TLL ir zaļā zona, varu arī tev pagarināt. Zaļajā zonā nedrīkst šaut.

P.S Ja tevi viņi demo, uzņem screenshot un lieta ir atrisināta. 

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2022. gada 17. decembrī, 23:43.


SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. decembrī, 23:52
0
post

cik zel ka tu tikai kicka esi erpojis un grindo naudu lai masinai sanaktu

Pēdējo reizi rediģēja SANLA, 2022. gada 17. decembrī, 23:52.

sukamaniramurs
Lietotājs
163 atbildes forumā
Online: 35d 22h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 14:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. decembrī, 03:37
0
post

cuvaks tiesam iemeta par qs XD nja dzive es ari liksu pagaidit opozicijai kad vilksu ara ieroci /me iznemu ara tecnain un atklaju uguni pa opoziciju kkads samplv jails kad izvelc mafbiza wepu bez rp

saulstarins
Bijušais administrators
84 atbildes forumā
Online: 6d 12h 58m
Redzēts 2023. gada 13. februārī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 18. decembrī, 09:17
1
post

 

8. QUICK SWAPPING

8.1. Saraksts ar ieročiem, kuru izvilkšana nav obligāti jāattēlo un neskaitās kā Quick Swapping termina pārkāpšana:

- Nazis

- Colt 45 (arī custom varianti)

- Silenced (arī custom varianti)

- Deagle (arī custom varianti)

8.2. Šis saraksts attiecās arī uz Drive-By terminu.

8.2.1 Tec9 nav obligāti jāattēlo un neskaitās kā Quick Swapping termina pārkāpšana. Driveby laikā Tec9 nepieciešams attēlot ar RolePlay obligāti.

QuickSwapping noteikums atrodas nelegālās lomuspēles noteikumu sadaļā, tādēļ visticamāk tu to nespēji atrast.

Spēles uzraugs rīkojies adekvāti, sodījis pēc noteikumiem, nošautā spēlētāja ekrānšāviņā arī redzams, ka situācija nebija extra saspringta, lai varētu pieļaut ieroča neattēlošanu.

Sūdzība nepatiesa.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0