bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
Rekrutācija: Anton Vasily
Anton Vasily
Lietotājs
12 atbildes forumā
Online: 19h 5m 44s
Redzēts 2023. gada 11. februārī, 00:01
Pievienots, 2022. gada 11. decembrī, 17:18

 

1.1 Uzvārds: Vasily

1.2 Vārds: Anton

1.3 Otrais vārds: nav

1.4 Tālruņa numurs: 883889

1.5 Dzimšanas datums: janvaris 1 1981gads

1.6 Dzimums | Vīrietis [yes]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.7 Adrese: nav mājas

1.8 Pilsēta: los santos

1.9 Štats: ASV

1.10 Pilsonība:  * Esmu ASV pilsonis [yes]  * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-] * Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:   Baltādainais [-]   Melnādainais/Afroamerikānis [melnādainais]   Meksikānis/Latīņamerikānis [-]   Aziāts [-]   Cits: 

1.12 Svars (kg):  80

 

1.13 Augums: 1metrs 62

2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis:pabeigta viduskola

2.2 Iegūtie sertifikāti:los santos viduskola 34. 

2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta:biju strādājis par mežstradnieku autobuss vadītaju

2.4 Ieņemamais amats:.biju strādājis par mežstradnieku autobuss vadītaju

3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [1]ir divi bet nedomaju ka pirmais skaitās

3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-1reizi par to ka policijas mašīna bija pie mājas kurā gribēju iejiet un uzspiedu f un netīšām iekāpu mašīna es biju tikos sācis spēli tapec neko nesapratu/////2otrs sastrīdejos ar čali sakāvāmies un netīšām nositu.

3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [nēsmu]

 

3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [netīšām nositis cilvēku]

3.4 Dokumentācija: B kategorijas [auto vadītaja] C kategorijas [] A kategorijas [-] Citas (miniet): 

4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):Es Antons Vasily gribētu but par policistu jo tad spele butu interesantāka jo cik skatos diena ienak uz īsu laiku policists un tad visi pārkāpj noteikumus galina nost citus un tad adminam ķakare pratu ar sūdzībam a tā tik izsauc policiju un miers. Es gribētu but jo cik skatos laikam neviens netaisās iet par policistu .domāju ka vismaz tagad buss kautkāda kartība .Doties skatos ka nelegalas lietas notiek ka ari mani nolaupija 5veči un draudēja ar ieroķiem nu es domaju ka vajag tadus sodīt zin kā ja tevi tā aizved admins ari offline tu jav neko nevari izdarīt tev jādot nauda ko prasa vai jadara ko liek nu nēsmu vienīgais ko ir viņi aizveduši/Tāka jā gribētos lai ir kada kartība ir.Es vell kapec viss vairak gribētu būt policists jo cik skatos interesanti but par mentu ķer visus kas pārkāpj noteikumus esmu dausdz reizes redzejis ka draud citiem ar ieroķiem bet ko lai saka kautkāda banda te apkārt klīst.

4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:Nu par labu policistu ka viss ir čikenā

5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Kaspars

5.2 Vecums: 15gadi

5.3 Dzimums | Vīrietis [Yes]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]

5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?:nu ir laiciņs liels sākumā spēlēju cita serveri diezgan daudzbaigi laiku nepateikšu precīzi bija kautkādi 3mēneši.bet tad jav sāka izmirt serveris.

5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? nu kādas 30h šo nedēļu protams nēsmu atkars.

5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [x]

5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:nesmu

5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [x]  ;  Nē [-]  ja nedaudz paskaidros tad jav sajie

.

 

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. decembrī, 17:21
0
post


Cienījamais kandiāt Anton Vasily vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālākai izskatīšanai. Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.

 

Decembris, 11, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības Divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0