bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
0
topic
Sūdziba Fletchers
Avatars
Lietotājs
66 atbildes forumā
Online: 2d 5h 28m
Redzēts 16. martā, 22:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. decembrī, 23:06

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Avatars

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Fletchers

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Fletchers,Avatars,Thomas White(nezinu ucp)

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Tātad es piebrauci pie kaut kāda LSPD situācija stāvu skatos kas tur notiek, mani tur sāk parmeklēt par pilnigāko bezsakaru labi tas tur nav problēma, tad man atklāj IC ka nav tiesību saka ka liks 2k sodu un konfiscēs mašīnu, pēkšņi pie mašīnas pieripo kaut kāds randoms ar vilcēju un velk viņu prom menti tur sāk viņu ķert, pieņemu ka nenoķēra domāju ka nu lai nav kaut kāds lieks pisaks pēc tam uzrakstu bunnyhopam pma lai viņu vnk rro, pēkšņi mani iepis ajaila uz 2h ar iemeslu "OOC komunikācija lai aizvelk mašīnu no rp, lūdz adminam viņu rrot" kautgan pilnība nekur nevienam nejautāju lai viņu aizvilktu no rp un kad adminam prasu paskaidrojumu viņš protams vienkārši izslēdz PM un viss.

Pierādījumi:https://imgur.com/a/uggZU3b

Komentāri:Nenoliegšu ka prasiju lai rro mašīnu bet kāds sakars par kko šādu 2h ajails????

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. decembrī, 23:10
1
post

Iesūti lūdzu logfile no stundas, kurā notika situācija. 

Kā arī, tev pašam neliekas smieklīgi, ka tu sūti ooc ziņu - ''ātrāk'' fujakam, kurš zog tavu mašīnu, atrodas ar tevi vienā frakcijā, bet tu beigās pasaki, ka tev viņu ''nozaga'' un raksti administratoram lai viņu respawno?
Sanāk, tu apvainojies uz to, ka tavs draugs tev nozaga mašīnu, bet tajā pašā laikā tu viņam palūdzi ātrāk nozagt tavu mašīnu? Ļoti interesantas mentālās problēmas tev ir. 

 

Šodien pārbaudot informāciju, es atklāju to, ka tavs nelaimīgais lūznis ir tavas dalbajobu frakcijas teritorijā.
Un /checkveh neviens viņu tur nav teleportējis, jo pēdējie ieraksti ir manis - gotoveh. Vakar vakarā chekojot kurš velk lūzni prom un šodien ejot pie viņa. https://imgur.com/a/0PNi4sG

Nu un kas attiecas uz spēlētāju kuram tu rakstīji. Subar Hamilton aka jurislips atrodas vienā frakcijā ar tevi. 
Respektīvi, tavu mašīnu /nozaga/ tavs korišs un tu viņam prasi, lai viņš nozog tavu mašīnu ātrāk bet tajā pašā laikā iebilsti pret to, jo lūdz administrācijai viņu respawnot? Āksts. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 06. decembrī, 15:44.

Avatars
Lietotājs
66 atbildes forumā
Online: 2d 5h 28m
Redzēts 16. martā, 22:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 16:37
0
post

Kāds vispār sakars ir ar to kurš to mašīnu nozaga? Runa iet par to ka tu mani iejailoji par to ka es OOC esmu prasijis lai kāds viņu aizvelk kautgan tev nav nekādu pierādijumu vai vispār uz nekā uz ko balstīties ka es kādam OOC būtu prasijis viņu vilkt jo es arī nevienam OOC neko neprasiju. Āksts.

Kas uz attiecas uz logfailiem rekur vari visam iziet cauri un izalsīt. Āksts.

https://failiem.lv/u/cbhp6t93a

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 16:44
0
post

Pats zini MG atšifrējumu? 
Un kas ir mix?

Tāda bija tā galvenā doma. Man nav soda iemeslā jāraksta pliks termina nosaukums, ja tu neesi to zinājis līdz šim, jo tāda ir mūsu sodīšanas sistēma un principi. Kāpēc 2h? Jo tu atrodies troļļu frakcijā un mēs šīs frakcijas biedrus sodam uz ilgāku laiku. Daudz ilgāku laiku. Lai netraucē normāliem spēlētājiem. + Tev talkā nāk tavs history. Ļoti garš un smuks.  Vadoties jau vien pēc tā, cik ļoti ''roleplay'' saturošu informāciju Jūs rakstiet savā IN CHARACTER rācijā, es pieņēmu lēmumu nemaz necensties ar Jums komunicēt kā ar lomuspēles spēlētājiem, bet gan kā servera noteikumu pārkāpējiem. 

Avatars
Lietotājs
66 atbildes forumā
Online: 2d 5h 28m
Redzēts 16. martā, 22:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 16:48
0
post

Man kautkā pilnība neinterese tavas domas tas ko tu tur tikko uzrakstiji ir kautkāds bezsakars ārpus tēmas man interesē kur tu saskati OOC komunikāciju ka es kādam būtu prasijis lai aizvelk manu mašīnu?

sluker
Vadošais administrators
Frakciju komanda
38 atbildes forumā
Online: 9d 21h 7m
Redzēts 2023. gada 21. augustā, 18:26
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 17:05
1
post

Sūdzība nepatiesa, šīs darbības arī var uzskatīt par Troll

Tēma slēgta

Lietotāji skatās šo tēmu: 0