bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[LSGD] Omar Willson
MrEddy
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 23h 45m 51s
Redzēts 2022. gada 17. decembrī, 13:52
Pievienots, 2022. gada 27. novembrī, 18:54

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim. +

Jābūt vismaz 20 gadus veciem. +

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Willson
1.2 - Vārds: Omar
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 15.04.1995
1.5 - Vecums: 27
1.6 - Nacionalitāte: Anglis.
1.7 - Dzīvesvietas adrese:2029 George Street, Jefferson.
1.8 - Tālrunis: 709282
1.9 - Pašreizējās licences

[-] Autovadītāja apliecība +/-: +


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Pašreiz strādāju Noliktavā
2.3 - Amata nosaukums: Noliktavas darbinieks
2.4 - Iegūtie sertifikāti: B kategorijas autovadītāja apliecība
2.5 - Izvēlētais amats (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Paramediķis.

| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā? (150 vārdi minimums, pieļaujami izņēmumi): Iemesls kāpēc es Omars Willsons vēlos pievienoties šajā departamentā ir pavisam vienkāršs:

1. Vēlos palīdzēt civiliedzīvotājiem un cietušajiem jebkurā situācijā.

2. Man ir pieredze pirmajā palīdzībā kā arī esmu studējis medicīnu, kā arī vēlos pilnveidot zināšanas un praksi pie tam.

3. Vēlos palīdzēt uzlabot iedzīvotāju veselības stāvokli un labsajūtu.


3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Es esmu diezgan izpalīdzīgs, saprotoša persona, 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā?: Es vēlos sasniegt augstāko mediķa amatu šajā uzņēmumā, zinu ka tas nebūs ātri tāpēc esmu gatavs adot visu sevī.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Riska faktors ar ko mediķi mēdz saskarties ir protams cīnīties par cilvēka dzīvību, nokļūt neparedzamās situācijās kā piemēram mirušo cilvēku savākšanas un nogādāšana uz slimnīcu, slimību un infekcijas izplatīšana un ārstēšana. Strādājot ar cilvēkiem ir ļoti grūts un atbildīgs darbs, kas protams ir izaicinājums ik vienam, bet man tas varētu būt par spēkam.

Pēdējo reizi rediģēja MrEddy, 2022. gada 27. novembrī, 19:54.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. decembrī, 16:09
0
post

Cienījamais kandiāt Omar Wilson vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā uz Ugunsdzēsējs/EMT  kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Ugunsdzēsības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem ierodoties ASGH ēkā. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

Decembris, 01, 2022.
Los Santos Ugunsdzēsības Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 155 skatījumi )
dandijs, Bosch, Rimbikis, AntiFrezzze, MrEddy, samantiina, jurislips, cjoma, Twizzy, Admiiiks, Kristiāns, Raiziņš, RainersK, nauriks, Ricins, pagarinatajs