bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
0
topic
sudziba elemental
grauzejs
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 3h 45m
Redzēts 25. februārī, 23:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 21:42

Tavs lietotājvārds: grauzejs

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: elemental

Iesaistīto personu lietotājvārdi: elemental un grauzejs

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Nepamatoti tiku jailots.

Pierādījumi: 

Komentāri: Sākās ar to, ka nostāju pie LSPD automašīnas (elemental), lai uzsāktu sarunu. Neteicu neko provokatīvu, vēlējos tikai uzsākt sarunu. Elemental sāka braukt prom. Nolēmu braukt prom. Sanāca, ka braucu tajā pašā virzienā Elemental un līkumā ieslidēju, jo neveicu matemātiskus aprēķinus, kā arī transportlīdzeklim nebija atbilstošu ziemas riepu. Jāpiemin, ka arī minētajam transportlīdzeklim vadāmība ir kā drifta miskastei. Pēc likuma pie Unity ieraudzīju, ka stāv PD auto un nolēmu piebremzēt, jo nevēlējos tikt apturēts. Pēc 5 sekundēm Viktor Desktop tika ielikts administratīvajā ieslodzījumā par policijas provokāciju. Maksimums sekoju 10 sekundes automašīnai un tas nebija ar nolūku provocēt. Administrators nepabrīdināja, neko neteica un uzreiz uzskatīja, ka mans nolūks ir provocēt LSPD. Manuprāt, tā vieta, lai uzreiz iejailotu, adminam vajadzēja risināt situāciju bez ajail. Saprastu, ja es vairākkārt būtu pabraucis garām pd ar lielu ātrumu, agresīvi un vēl klaigātu rasistiskus izteicienus, taču es neko tādu nedarīju. Es uzskatu, ka 40 minūtes sēdēt ajaila ir ļoti nepamatoti.

 

Iepriekš esmu pārkāpis noteikumus, jā. Tas nozīmē, ka tagad katrā situācijā esmu vainīgs? 

saulstarins
Bijušais administrators
84 atbildes forumā
Online: 6d 12h 58m
Redzēts 2023. gada 13. februārī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 21:54
0
post

https://imgur.com/a/So3FUP0

nevis sanāca, ka tajā pašā virzienā vajadzēja braukt un netīšām saslīdēja, bet nesies mugurā uz 100 un ar handbrake iemeti līkumā.

visu jau tev izskaidroju pm, tev vairs nebija ko teikt, jo saprati savu vainu, bet tāpat izdomā uzrakstīt sūdzību.

Saprastu, ja es vairākkārt būtu pabraucis garām pd ar lielu ātrumu, agresīvi un vēl klaigātu rasistiskus izteicienus, taču es neko tādu nedarīju. 

un kad rakstīju jail komandu, tu still sēdēji astē un pat necenties apdzīt, tad jau ir ļoti skaidrs tas, ka kaut kas tamlīdzīgs tam visam sekotu tikai tāpēc, ka jau iepriekš noignorēju tevi.

 

grauzejs
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 3h 45m
Redzēts 25. februārī, 23:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 21:56
0
post

un kad rakstīju jail komandu, tu still sēdēji astē un pat necenties apdzīt, tad jau ir ļoti skaidrs tas, ka kaut kas tamlīdzīgs tam visam sekotu tikai tāpēc, ka jau iepriekš noignorēju tevi.

 

Es gaidīju, kad Tu turpināsi braukt. Ja apdzītu, tad arī slikti būtu, ne?

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 14. maijā, 11:07
Pievienots, 2022. gada 30. novembrī, 20:30
1
post

Apzināti provocēji PD, klipā redzams ir, iepriekš arī piekasījies viņam.

Nepatiesa.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0