bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
0
topic
Administrātora pieteikums Hyper
Hyper
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 3d 4h 47m
Redzēts 14. aprīlī, 16:01
Pievienots, 2022. gada 02. novembrī, 17:16

 

 

Čau, par cik šī projekta lielākā daļa administrācijas ir aizņemti ar savām dzīvēm, kas ir pavisam normāli, tad nu lūk, meklējam AKTĪVUS un PIEREDZĒJOŠUS cilvēkus administrācijas komandā, kas aizstās šo riebīgo mīnusu ar plusu.
 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz administratora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas (ar izņēmumiem)  [  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā - (ar izņēmumiem) [  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem (ar izņēmumiem) [  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [  ]


Anketa

Vecums: 

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): 

Pieredze šāda veida amatā: 

Kādus pienākumus vēlētos pildīt kā administrators un kāpēc:

Pieredze lomuspēles jomā: 

Motivācijas vēstule:

 

Hyper
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 3d 4h 47m
Redzēts 14. aprīlī, 16:01
Pievienots, 2022. gada 02. novembrī, 17:31
0
post

 

 

Čau, par cik šī projekta lielākā daļa administrācijas ir aizņemti ar savām dzīvēm, kas ir pavisam normāli, tad nu lūk, meklējam AKTĪVUS un PIEREDZĒJOŠUS cilvēkus administrācijas komandā, kas aizstās šo riebīgo mīnusu ar plusu.
 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz administratora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas (ar izņēmumiem)  [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā - (ar izņēmumiem) [  /]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem (ar izņēmumiem) [x  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [  x]


Anketa

Vecums: 21

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Hyper, wooz

Pieredze šāda veida amatā: ir ļoti liela pieredze administrācijas sastāvā pilnīgi jeb ar ko izņemot skriptošanu

Kādus pienākumus vēlētos pildīt kā administrators un kāpēc:Es vēlētos pildīt kopējos administrācijas pienākumus  un atbildēt par transportlīdzekļiem vai legālajam frakcijām 

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspeles serverus jau spēlēju kopš 2012 gada, bet ar lielākām un mazākām pauzēm. Esmu atveidojis viss dažādākas personāžus un pieredze ir liela . Ir savā laika arī veidoti savi projekti un zinu kas ir kas ! Bet nu diemžēl ar nožēlu ir jāatzīst kad ir pienākusi tie laiki, kad paaudze ir nomainījusies un vairs nav tas lomuspeles līmenis kas agrāk, tamdēļ to spēlēju retāk 

Motivācijas vēstule: Noteikt neesmu aktīvākais servera spēlētājs, bet tam ir savs iemesls! Galveno kārt ir tas, ka nav vairs tas roleplay līmenis un grūti ir to atveidot serverī dēļ tā ka to nesaņemu pretī. Tamdēļ arī vēlos piedāvāt savu palīdzību administrācijā. Savu brīvo laiku varu veltit lai palīdzētu servera attīstībai un spēlētāju labklājībai. es nebūtu tas administrators kurš sēdētu off duty visu dienu un neliktos ne ziņas. Pieredze arī ir liela, protams, ir kas piemirsies kādas komandas, bet nu tas būtu pavisam sīkums. Esmu saprotošs māku uzklausīt cilvēku problēmas un tās atrisināt! Labi sastrādājos komanda, tāpēc domāju nebūtu problēmas arī sastrādāties ar citiem administratoriem. Galvenais iemesls kamdēļ es rakstu šo pieteikumu ir vēlme spēlēt šo leģendāro spēli, bet nu tie gadi ir pagājusi kad vēlos to ka parasts spēlētājs, bet vairāk ka tehniskais atbalsts jaunajiem censoņiem! Galveno kārtu serverī varu atrasties vēlu vakaros kad tas noslogojums ir viss lielākais, jo pa dienu ir darbs, nedzīvoju jau nu vairs ar mammu ! Tāpēc ja ir vajadzība palīdzīga roka būšu gatavs tādu pasniegt . Cerot uz turpmāku sadarbību, Hyper !

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts 6. maijā, 13:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. novembrī, 18:25
0
post

Neesmu redzējis Tavu aktivitāti. Foruma arī esi auksts. Nebūs, pierādi sevi sākuma, kaut ko padari lietas labā. Pret


Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 4. maijā, 00:35
Pievienots, 2022. gada 02. novembrī, 21:23
0
post

kur sanemi drosmi pieteikties par administratoru ja tu pat to vardu pareizi nemaki uzrakstit

Lietotāji skatās šo tēmu: 0