bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
0
0
topic
Mehāniķa spēju pieprasījums.
Renis2004
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 11h 48m 34s
Redzēts 10. martā, 19:34
Pievienots, 2022. gada 15. septembrī, 13:09

Vajadzīgās prasības, lai iegūtu mehāniķa spējas

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Piemērotas zināšanas attiecīgajā sfērā [ x ]

• Serverī jābūt aktīvam/-i  [ x ]

• Aktīva frakcija [  ]

• Aktīvs tēla dzīvesstāsts (nav obligāti) [ x ]

 

Anketa

Tēla vārds uzvārds: David Williams

Frakcijas nosaukums: -

Tēla dzīvesstāsta links (nav obligāti): David Williams ir dzimis Los Santos, bet visu bērnību dzīvojis Red County. Interese par auto un motocikliem jau parādījās agrā bērnība, kad tēvs viņam 6 gadu vecumā nopirka 110cc kvadraciklu. Ar to viss nebeidzās jo 14 gados viņš nolika mopēda tiesības un nopirka pats savu pirmo mopēdu. Pateicoties mopēdiem viņš saka izprast dzinēja uzbūvi  un darbības principus, tādēļ nolēma iet mācīties par auto mehāniķi tehnikumā. Pabeidzot tehnikumu un iegūstot diplomu, viņš pēc tam savās mājās ierīkoja mazu servisu, bet pēc kāda laika saprata, ka lai atīstītos vajag doties uz lielpilsētu un tā nu viņš ir nonācis šeit Los Santos.

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(vismaz 50 vārdi): Mehāniķa spējas man ir nepieciešamas, lai varētu erpot (strādāt) par mehāniķi kopā ar draugu savā garāžā. Vēl man tās ir vjadzīgas, jo apnicis nest to malku tajā gaterī. Vispārīgi mehāniķa spējas vajadzīgas, lai sataisītu autiņus un protams uzlabotu un pārviedotu tos. 

Ekrānšāviņi ar roleplay pielietojot komandas /me un /do, kur attēlojat norādītās situācijas - riepu maiņa, xenon uzstādīšana, logu tonēšana, paintjob uzstādīšana vai tiešsaistē iekš servera sazinoties ar administrāciju un sniegt savas zināšanas:

Pārbaudi veikšu tiešsaistē serverī administrācijas klātbūtnē [ x ]

 

Ārpuss tēla prasības

Vecums: 18

Ekrānšāviņš ar jūsu profila /history: https://prnt.sc/mb-G9dPYmfNs  kaut kas ar screenshot nestradaja

Renis2004
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 11h 48m 34s
Redzēts 10. martā, 19:34
Pievienots, 2022. gada 16. septembrī, 14:36
0
post

Sveiiki, nezinu kā notiek spēju neapstiprināšana vai apstiprināšana, bet tiko tik pamaniju, ka rakstot ''Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?'' kaut kas ir nedaudz pazudis. Mehāniķa spējas man vēl vajadzīga, lai varētu uzlabot un remontēt, ne tikai savas mašīnas, bet arī draugu un servera spēlētāju auto, kuriem tas  ir nepieciešams. Šīs spejas man palīdzētu apgūt vairāk par spēli un lietot zināšanas par auto un moto lietām, ko es pa gadiem esmu samācījies.

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2022. gada 18. septembrī, 20:37
0
post

Apstiprinu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0