bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
0
topic
Transportlīdzekļu komandas pieteikums Hyper
Hyper
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 3d 4h 47m
Redzēts 14. aprīlī, 16:01
Pievienots, 2022. gada 30. augustā, 16:26

 

Transportlīdzekļu komandas pieteikuma paraugs.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera transportlīdzekļu pasaules struktūra [ x ]
• Jābūt vismaz 17 gadus vecam. [x  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x  ]

• Jaizprot transportlīdzekļu komandas vadības panelis un tā editors [x  ]

 

Anketa

Jūsu servera lietotājvārds: Hyper

Jūsu iepriekšējie lietotājvārdi:Hyper, Wooz

Jūsu vecums:21

Jūsu profila vēsture /history: Nav ne reizi sodīts

Pieredze kā transportlīdzekļu komandas biedram / līderim: Ir diezgan liela pieredze, esmu gan taisījis vehlibus no 0, gan rpojis servisus kas nodarbojas ar auto uzlabošanu

Vai izproti vehliba struktūru un vadāmības editoru?: Jā

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad esmu 21 gadu vecs benzīngalva jeb precizāk sakot dīzeļgalva, jo braucu ar dīzeļiem. Jau pus otru gadu strādāju par kravas auto mehāniķi diezgan starptautiskā uzņemumā. Līdz ar to pieredze ir pietiekama. Ārpus darba arī skrūvēju savas lamatas. Braucu ar BMW E36 2.5 TDS un audi a6 c4 2.5 tdi. Audi gan pašlaik stāv garāžā, jo tiek metināts un sagatavots krāsošanai. Labi izprotu auto uzbūvi īpašības un to kā kas strādā, kā mainas un kā var kaut ko uzlabot. https://mta.kick.lv/forums/topi…ra/?post=81389

Kas Tevi piesaista kļūt par transportlīdzekļu komandas biedru - tieši iekš mūsu serverī?: 

Kā jau esmu minējis esmu MTA rp veterāns jau 10 gadi noteikt, protams ar lielākām mazākām pauzēm, ir bijuši savi projekti un viss pārējais. Vienu dienu sēžot tik tok ieraudzīju reklāmu tieši šim projektam un mani pārņēma nostaļģija, sagribējās ienākt un uzbliezt kādu RP kopā.  Takā šis projekts man likās aktīvakais un sakārtotākais tapēc izvēlējos savu lomuspēli atveidot šiet.

Motivācijas vēstule (150 vārdi kā minimums): Redzot cik ļoti noslogota ir administrācija cīnoties ar spēlētājiem un redzot kā īsti nav laika pieķērties tādām lietām ka vehlibs vai auto forsēšana, vēlos piedāvāt savu palīdzīgo roku. Takā man pašam ir sava frakcija kas ir auto serviss un lielas zināšanas šajā nozarē spēšu palīdzēt kā vien vajadzēs. Esmu taisījis vehlibis un forsējis auto. Galvenais ka forsēšanai arī māku visu smuki norpot. Saprotu to ko daru, nevis kaut kādu random norpoju un viss atšujas no manis un aiziet forsē. Varbū neesmu tas aktīvakais cilvēks kas katru dienu sež serverī, jo ir privātā dzīve - darbs, meitene, hobiji un citas lietas.Bet garantēju ka tas laiks ko pavadu ingame ir produktīvs, cenšos vienmēr atveidot kvalitatīvu lomuspēli.Galvenā doma šam visam ir iespēja pielabot vehlibu, jo redzui nepilnības tajā un atveidot intresantāku lomuspēli gan sev servisā gan jums kā foruma lasītājiem manos postos.  Runājot par vehlibu esmu tas kurš iziet cauri mašīnai pilnība, nevis tur nomaina tikai accleration vai max speed, bet pārbaudu kā vadas mašīna kā uzvedas. Lai nav ta ka mašina ir nez kā saforsēta, bet vadās kā gruzaviks kurš apgāžas pirmajā līkumā. Ceru uz tālāk sadarbību Hyper's!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: jā

Pēdējo reizi rediģēja Hyper, 2022. gada 13. septembrī, 17:58.

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. augustā, 16:50
0
post

Piedod večuk, bet šoreiz jāsaka pret! Manuprāt neesi vel pietiekami sevi šajā serverā pierādijis.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0