bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
1
topic
[GM] Klassiks
klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 4m
Redzēts 28. aprīlī, 01:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. augustā, 15:51

Čau visiem Kick.lv spēlētājiem ! Lieta sekojoša pēc kādas gada vai divu gadu pauzi izdomāju, ka gribās atcerēties vecos laikus roleplay, kā jau zināms, ka fivem nav tās emocijas, kas MTA, tapēc arī izdomāji šeit atnākt . Skatijos ka atvērts Kick.lv vaļā domāju nu jānāk spēlēt . Bet nu skatoties, ka te ir salīduši ļoti daudz jauniņie un troļļi, kuri vel nezin termiņus, it īpaši RPAvoid, CarDM, ko var ļoti bieži sastapt pie IGS. Tapēc izdomāju, ka varu pieteikties uz GameMaster, kā nekā roleplay pieredze ir bagāta, sampu sāku spēlēt vispār pirms 8 gadiem, kā arī skatijos ka baigi daudz to GameMaster arī nav, tapēc izdomāju pieteikties . 

 

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ] (( KAD SPĒLĒJU, BIJU DIEZGAN AKTĪVS, VARBŪT NE UZ POSTIEM, BET TĀPAT )) . 
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Ģirts

Vecums: 19

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Pašā kickā man nav itkā baigi nekādu citu pagātnes lietotāju, tikai klassiks . 

Izveidoto personāžu saraksts: Pagaidām ir izveidoti divi personāži, viens no tajiem ir domāts imigrants, kuru vel neesu sācis atveidot, bet otrs no tiem ir Afro Amerikānis, ar kuru pagaidām vairāk spēlēju . 

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze šāda veida amatā ir ne tikai MTA, bet arī SAMP un FiveM . Protams, neteikšu, ka tagad visu tur idēali atcerēšos no galvas, bet mazliet apskatīšos komandas un viss būs okey . Par roleplay pašu vispār nav ko satraukties, visas situācijas mierīgi varēšu atrisināt, jo manā skatijumā mana roleplay pieredze ir bagāta . 

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēlē jeb Roleplay kā jau minēju pieredze ir diezgan bagāta. Sāku spēlēt SAMP ja nemaldos kaut kādā 2014. gadā, varbūt samelošu, mazliet agrāk pat iespējams . Spēlēju Latviešu komūnos, bet kā jau zināms tur tas roleplay nebija tādā līmenī kā ārzemju serveros, tapēc arī sāku spēlēt ārzemju serverus . Tas jau bija kaut kāds 2017, 2018 gads, kad sāku spēlēt SAMP ārzemju komūnos . Ja nemaldos arī 2018. gads bija tas, kurā sāku spēlēt arī MTA, vairākos komūnos mēģināju, bet kickā patika visslabāk . Tā arī paspēlēju kaut kādā 2019. gadā vel SAMP un MTA. Tālāk pirms kādiem 2 gadiem sāku vairāk spēlēt FiveM, tas bija vairāk ar pātraukumiem, jo baigi nepatika tas roleplay pasniegšanas veids, tapēc arī atnācu uz MTA atpakaļ paspēlēt . Nuu, manuprāt, roleplay mani var saukt jau par veterānu, ja kādreiz likās patroļļot smieklīgi, tad tagad ieraugot kādu kas troļļo vai speciāli tur triecās kaut kur, liekās smieklīgi, tagad vairāk gribās izbaudīt to gameplay . 

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/jUm9Uh-NZI3h

Motivācijas vēstule: Es domāju, ka daudzi tieši caur foruma nickname mani tik labi neatcerās, bet nuu viennozīmīgi piesakos par GameMaster statusu , jo uzskatu, ka manas roleplay zināšanas ir šim statusam pienācīgas, kā arī tagad, esot parastam spēlētājam serverī, kāds kaut ko izdara, nuu gribās pamācīt, kā esmu to mēģinājis darīt, bet nu kurš klausīsies kaut kādu parastu fujaku, pasūtīs dirst un aizbrauks tālāk . Es arī esmu motivēts ne tikai galvenais ka iesēdināt cietumā par termiņa pārkāpumu, bet esmu motivēts vairāk arī pamācīt jaunos lietotājus . Paskatoties manas zināšanas arī es sapratu, ka varu būt labs GameMaster, jo citos komūnos esmu ieguvis labākos administratora statusus un tā tālāk . Kādreiz arī biju domājis par GameMaster statusu, bet nuuu nekad nenonācu līdz realizēšanai, iespējams, tas ir tapēc, jo domāju, ka jums vajag tikai tur šī komūna veterānus, bet nuu skatīsimies . Kapēc vel pieteicos uz šo statusu, jo arī aktivitāte tagad var būt labāka nekā iepriekš, gribās kā saka to kicku, kas bija pirms pāris gadiem . Termiņus, situācijas, izskaidrojumus es pārzinu perfekti, tapēc uzskatu, ka šis amats būs man piemērots . Es vienmēr mēģinu situāciju izprast, nevis tupa ka tik ielikt cietumā . Uzskatu ka šis amatas man grūtības nesagādās, tapēc mēģinam . 

Ar cieņu Klassiks !

Pelnutrauks
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 21h 27m
Redzēts 15. martā, 22:34
Pievienots, 2022. gada 03. augustā, 16:02
1
post

Lai iet, cilvēks ar galvu uz pleciem.

Pēdējo reizi rediģēja Pelnutrauks, 2022. gada 03. augustā, 16:51.
cjoma
Lietotājs
229 atbildes forumā
Online: 10d 3h 46m
Redzēts 15. martā, 17:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. augustā, 16:07
1
post

PAR,nopietni uzrakstīts pieteikums un ir centies !

Raiziņš
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 2d 2h 31m
Redzēts 29. martā, 00:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. augustā, 23:48
3
post

PAR,labs pieteikums,pazīstams pipars,RP veterāns.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. augustā, 23:52
1
post

Likšu pret, tikai tāpēc kad skatoties Tavu forumu, Tu esi tads neaktīvs, ka arī neesmu redzējis Tavu RP, vai kādu ss. Neņem ļauna, bet šoreiz pret.


Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. augustā, 00:26
1
post

avatara negeris, paraksta negeris, es lieku pret

un piekritu wowinam jaaaaaaaaa

cau

💜 Tvaiciņš 💜
Lietotājs++
💜 Tvaiciņš 💜
465 atbildes forumā
Online: 18d 10h 49m
Redzēts 2023. gada 12. februārī, 01:29
Pievienots, 2022. gada 04. augustā, 07:38
1
post

Mazs topiku un poustu tev ir, bet teikšu par 😁

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. augustā, 08:47
0
post

Pagaidām būšu pret, pierādi sevi liekot roleplay un kļūsti aktīvāks fourumā, protams uz pozitivo pusi sevi pieradi un neesi kā citi, kas ienāk tikai vizinaties ar masinam un erpot tikai kad prasa

 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. augustā, 10:59
0
post

Nebūs vecīt,esi zaļš,tas ka tev ir RP pieredze,tas nemaina faktu no tā,ka tu spēsi uzņemties gm pienākumus,lūgums izradīt aktivitāti forumā,gan serverrīi.Nuuu ja izdarīsi kādu no lietam,ta jau iespējams domas mainīsies,šobrīd palieku pie PRET,jo uzskatāmi ir nepieciešams radīt aktivitāti forumā,kā arī nepieciešams izcelties no citiem,būtu  zjbs ja tev butu kkautkada orga,kurā pievienoties un līdz ar to publicēt postus ar tevis atveidoto RP sižetu.


Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. augustā, 11:10
0
post

Neesmu tevi redzējis iekš foruma un vispārīgi sastapis kick serverī, pieteikums ir diezgan zolīds, bet neesmu nekur dzirdējis.

Parādi ko māki un tad jau likšu par, bet šoreiz teikšu Pret!




Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 05. augustā, 23:34
0
post

Esmu tevi manījis pāris sezonas atpakaļ, neko sliktu pateikt nevaru, rekomendēju. 


Uziks
Lietotājs
Dangerous liaison for one...
49 atbildes forumā
Online: 1d 21h 14m
Redzēts 2023. gada 23. augustā, 17:49
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. augustā, 23:43
1
post

ahujel? pret

Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 08. augustā, 19:19.
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 54m
Redzēts 1. maijā, 19:09
Pievienots, 2022. gada 09. augustā, 16:39
0
post

Pieteikums sakarīgs overall, nav pie kā piesieties. Nebiju gatavs uzreiz rakstīt savu viedokli, domāju mazliet pavērošu tevi, bet pa 9 dienām, tev serverī ir nieka 13 stundas. Pietiek jau ar vienu spēles uzraugu, kurš visu dienu nosēž AFK tēlu izvēles panelī un nav diži aktīvs. Būsu pret tavu kandidatūru.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. augustā, 17:11
1
post

Lieku PRET,aktivitāte nav tā labākā,paspēlē vel kādu laiciņu,pierādi to,ka tiešām šis amats būs priekš tevis un tad jau iespējams mainīsies viedoklis.


Origo Urla
Lietotājs++
Kabacis
353 atbildes forumā
Online: 19d 4h 58m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. augustā, 19:40
0
post

Pieteikums labs, bet nav aktivitātes, pret

Noah Miller - Dzīvs - Miller's Ranch

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. augustā, 02:30
0
post

rekomendeju ble jo teici, ka esi rp veterans ar neskaitamiem apbalvojumiem, bez saubam esi tryhard, kas nevienam dzili nepis, jo ble rp velu stepselis veiksmi

SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. augustā, 03:29
0
post

gurķis 

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 10. augustā, 12:26.

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 54m
Redzēts 1. maijā, 19:09
Pievienots, 2022. gada 12. augustā, 17:50
0
post

Lietotājam statuss ticis izsniegts, slēdzu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0