bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
1
0
topic
Mehāniķa Sepejas
klauns
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 4h 19m 30s
Redzēts 2022. gada 20. aprīlī, 21:40
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 16:21

Vārds(IC): Max Wood

Vecums(OOC):22 Gadi

UCP: kaluns

Cik ilgi jau spēlē šo serveri? 1 dienu

Kāpēc mums būtu jādod mehāniķa spējas tieši Tev? Jo esmu auto mehaniķis un velos par to stradat šeit,tas ir mans aicinajums un sapnis ko vēlos piepildi

Ko darīsi pēc spēju iegūšanas? Atsveršu pats savu auto servisu ka ari meiģinašu piedavat cilvekiem darbu mana auto servisa

Noerpo situāciju! Pie jums iebrauc klients ar pārdurtu riepu un 

ielocītu motora pārsegu: me/ar abi roku palīdzību zem auto priekšējā laba sliekšņa paliktu hidraulisko dankrotu. Pec ka /me ar kreiso roku saku spiest uz aukšu un leju sviru./me mašīna lēnam paceļas/do mašinas būtu pacelta. me/ar labas rokas palīdzību no kompresora paņemu pneimatisko kompresora pistoli pec ka saku skrūvēt vaļa skrūves do/1.2.3.4. do/skrūves būtu atskrūvētas un riepa noņemta pec ka me/ riepa uzliktu uz bortejama aparātā pec ka saktu bortet nost veco riepas virsvalku./do riepa tiktu noborēta. Pec ka /me uz dziska tiktu uzborētā jauna riepa un uzikta atpakaļ auto.

Motora pārsega maiņa. /me ar labas rokas palīdzību pavelku auto pārsega sviru pec ka /do auto pārsegs atveras /me ar 13 atslegu saku skrūvēt motora pārsega stiprinajumu skrūves no divas no labas puses un divas no kreisas. /do pārsegs būtu noņemts. pec ka /me ar gumijas āmuriņu iztaisnotu visas buktes. /do buktes būtu iztaisnotas. Pec ka /me ar slīpināšanu noslīpētu veco krasu nost no auto parsega. Pec ka /me nošpaktelētu buktes vietu. Pec ka /me ar rupjo smilšpapīru noslīpētu špaktelējumā vietu, nogruntētu ar auto grunti. /pec ka ar kompresora krasu pistoli nopustu auto parsegu tada paša karsa ka auto. Pec ka /me uzliktu auto pārsegu un pieskrūvētu atpakaļ visas kruves ka tur auto pārsegu.

 

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 01. augustā, 01:24
0
post

Palūgšu aizpildīt pieprasījumu pēc parauga, veidojot jaunu topiku.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0