bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
0
0
topic
[Ieteikums]Policijas darbiniekiem slimnīcu par brīvu!
Avatars
Lietotājs
66 atbildes forumā
Online: 2d 5h 28m
Redzēts 16. martā, 22:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 20:13

Ieteikuma apraksts:Policijas darbiniekma nomirstot vajadzētu lai Valsts vai darba vieta sedz slimnīcas izmaksas

Vizuālais piemērs:

Rakstiskais piemērs:Uzspiezot pogu Respawn, tu tiec nogādāts slimnīca un Darba vieta vai Valsts sedz izmaksas

Kāpēc šis ir nepieciešams:Jo katru dienu patrulējot būs vismaz kādas 4 reizes kad tevi kāds nobērs ar Tec-9 un tas ir kaitinoši ka katru reizi Respawnojoties tev ir jāmaksa visa tava nopelnīta nauda no PayDay lai tikai varētu turpināt patrulēt.

sukamaniramurs
Lietotājs
163 atbildes forumā
Online: 35d 22h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 14:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 20:18
0
post

nav ko mirt tik daudz, anti

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 5. maijā, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 20:32
0
post

Kāpēc šis ir nepieciešams:Jo katru dienu patrulējot būs vismaz kādas 4 reizes kad tevi kāds nobērs ar Tec-9 

 

Agrāk koperi pīpēja gangsterus, tagad gangsteri pīpē koperus. Esmu reali vīlies. 
Pēc būtibas- ieteikums būtu jaatbalsta, jo ASV valdības darbiniekiem veido vairākas soc.paketes. Piem policistiem/šerifiem, ugunsdzēsējiem, ir bezmaksas medicīna, apdrošināšana. Tiem kuri dienē armijā/coast guard ir paketes uz ceļojumiem , atlaides tur, ari apdrošināšanas visādas n shit. Tas pats LV.

Bet es pieturēšos tam, ka esošā mentene ir ļoti bēdīga, jo es tik ienāku pasmieties un smejos vēl vairāk redzot to, kā menti raud, jo viņus pīpē nost. Kā jau teicu- agrāk koperi pīpēja gangsterus, tagad gangsteri pīpē koperus. ANTI, kamēr koperi nesāks pīpēt gangsterus .

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 10. aprīlī, 20:32.

Avatars
Lietotājs
66 atbildes forumā
Online: 2d 5h 28m
Redzēts 16. martā, 22:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 22:00
0
post

Ka lai tev koperi sāk pīpet gansgterus ka uz 7 gangsteriem ir 1 kopers? 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 5. maijā, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 22:05
0
post

A tā jau nav mana problēma. Savos laikos smuki pīpējām pa vienam, diviem cilvēkiem veselus grupējumus, jo eksistēja virsnieki ar triecienšauteņu kvalifikācijām. 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 08:47
0
post

Šeit manuprāt lielākajai daļai ir M4, pats neesmu skatiijies , taapec varbut kludos, gribēj taisīt un ieguldīties bet nu sanāca ka sanaac.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2022. gada 11. aprīlī, 08:47.

 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 09:40
0
post

Nav ko mirt, lai iet mācās šaut, PD itkā māca šaut, es šodien pastijos kā ments "šauj" taisa CR (Nesodiju jo negribēju pist RP, bet tgd domājot, kāds tur rp :/ ) , spaida bindus, un deso prom, un nosprāgst, reizes 3 nomira 20 minūšu laikā, un katru reizi meta reportu,neņemu reportus, lai respawnojas, bet atradās kāds admins kas paņems reportu.

Loģiski jau būtu ka ir pa brīvu, bet tad atkal menti neuztrauksies IC par dzīvošanu, jo pa brīvu respawnoties varēs, un OFF -duty varēs abusot.

Ja protams kāds sekos līdzi, un menti recordos, ka viņi actually centās saglābt savu dirsu, un tāpat nomira, lai jau ir tā medicīna pa brīvu.

Bet ja solo iet uz trijiem ar dīglu, nu zabej kāda brīva medicīna :D

tur CK jaliek, bet tad nebūs mentu..

Personīgi esmu par to lai paliek kā ir.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0