bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[LSGD] Peter Jhonson
Peter Jhonson
Lietotājs
Petjka
2 atbildes forumā
Online: 4h 5m 50s
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 13:24
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 21:44

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Jhonson
1.2 - Vārds: Peter
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 28.10.2000
1.5 - Vecums: 22
1.6 - Nacionalitāte: Amerikānis
1.7 - Dzīvesvietas adrese: 3219 Washington Street, El Corona
1.8 - Tālrunis: 413138
1.9 - Pašreizējās licences

[-] Autovadītāja apliecība +/-: +


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Autoosta
2.3 - Amata nosaukums: Autobusa šoferis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: B kategorijas autovadītāja apliecība, Motocikla Vadītāja apliecība
2.5 - Izvēlētais amats (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Ugunsdzēsējs


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Es vēlos pievienoties Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā, jo vēlos glābt cilvēku dzīvības. Zaudēju savu ģimeni ugunsgrēkā, tāpēc pārcēlos uz šo pilsētu, lai glābtu dzīvības citiem cilvēkiem. Esmu drosmīgs un ugunsdzēsēja profesija ir bijis mans sapnis. Vēlos, lai šīs pilsētas iedzīvotāji dzīvo mierīgi un atcerās, ka viņus izglābs. Zinu, ka ar mani iedzīvotāji var būt droši un gulēt mierīgi, jo vienmēr būtu aktīvs un palīdzētu cik spēka, pat tad, ja tas prasītu manu dzīvību. Šis darbs ir mans aicinājums un ar šo darbu vēlos pierādīt savai ģimenei, kura diemžēl ir viņsaulē, ka esmu gana stiprs, lai izglābtu dzīvības vairākiem cilvēkiem. Vienmēr esmu gribējis dzēst ugunsgrēkus, kā arī glābt cilvēkus no degošām mājām vai avārijas vietām. Īsāk sakot, es vēlos būt Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā, lai sargātu un glābtu savas pilsētas iedzīvotājus un būt īstajā vietā un īstajā laikā.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Esmu drosmīgs, bezbailīgs un strādīgs, kā arī ļoti komunikabls. Esmu gatavs palīdzēt ikvienam un jebkurā dienas laikā. 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā?: Vēlos kļūt par labāko ugunsdzēsēju, kā arī vēlos, lai Los Santos Ugunsdzēsības Departaments gūst ļoti labu reputāciju un iedzīvotāji ir apmierināti.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Es esmu gatavs riskēt ar savu dzīvību pret kāda cita cilvēka dzīvību.

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 22:48
0
post

LOS SANTOS GLĀBŠANAS DIENESTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Cien., Peter Jhonson. 

Los Santos Ugunsdzēsības Departamenta Rekrutēšanas un apmācības divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutēšanas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 411, vai apmeklējiet mūsu departamentu tuvāko 48 stundu laikā.

Aprīlis, 04.04.2022.

Los Santos Ugunsdzēsības Departaments
Rekrutēšanas un apmācības divīzija

Rekrutēšanas un apmācības divīzijas pārstāvis
Deputy Chief, Kendrick Bennett

Lietotāji skatās šo tēmu: 0