bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[LSGD] Peter Monster
Chipacao
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 8h 47m 44s
Redzēts 22. februārī, 22:51
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 19:57

Los Santos Ugunsdzēsības Departaments
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds:Monster
1.2 - Vārds: Peter
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 11,09,1995
1.5 - Vecums:27
1.6 - Nacionalitāte:amerikānis
1.7 - Dzīvesvietas adrese:3703 Pacific Ave,Ocean docks

1.8 - Tālrunis: 514564
1.9 - Pašreizējās licences

[-] Autovadītāja apliecība +/-:+


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta:Mehāniķis
2.3 - Amata nosaukums:Galvenais mehāniķis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: B kategorijas autovadītāja apliecība
2.5 - Izvēlētais amats (Ugunsdzēsējs/Paramediķis):Paramediķis


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Es vēlos kļūt par mediķi ,jo jau no bērnības esmu palīdzējis citiem cilvēkiem ,kaut arī pašam nav gājis tik viegli.Es skolas laikos katru dienu pēc skolas savu brīvo laiko pavadīju lasot grāmatas par mediķiem un mācoties par mediķi ,jo vienmēr esmu bijis viens no tiem cilvēkiem kuram galvenais ir lai citiem labi ,ja pat pašām ir slikti. Daudziem gan jau radās jautājums "kāpēc tieši tev vajadzētu kļut par mediķi?" man mediķa darbs nozīmē daudz vairāk nekā ,tikai palīdzēt un gūt no tā ,kaut kādu atalgojumu,man mediķa darbā galvenais ir lai pēc darba izejot pastaigāties es varētu  skatīties uz tiem cilvēkiem kuriem esmu palīdzējis un redzēt viņu sejās smaidu .Es strādājot par medīķi atdotu visu sevi lai palīdzētu un glābtu citu cilvēku dzīvības.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Es esmu jautrs,komunikabls,laipns un vienkārš cilvēks.
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā?:Es vēlos mediķa darbā sasniegt augstāko pakāpienu ,kādu vien varētu un macīt kādu dienu ,kādu citu ,kā kļūt labākam mediķim.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem:Viens no smagākajiem riskiem ir zaudēt cilvēka dzīvību kādā operācijā . Mediķiem ir psihoemociālais risks- tas var rasties pēc garām darba stundām ,nakts maiņām un pacientu vardarbība un agresija un vēl citi.

 

 

Paraksts - [Pmonster]                                                                                                            [04,04,2022]

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 14:24
0
post

LOS SANTOS GLĀBŠANAS DIENESTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Cien., Peter Monster. 

Los Santos Ugunsdzēsības Departamenta Rekrutēšanas un apmācības divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutēšanas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 411, vai apmeklējiet mūsu departamentu tuvāko 48 stundu laikā.

Aprīlis, 04.04.2022.

Los Santos Ugunsdzēsības Departaments
Rekrutēšanas un apmācības divīzija

Rekrutēšanas un apmācības divīzijas pārstāvis
Deputy Chief, Kendrick Bennett

Lietotāji skatās šo tēmu: 0