bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[LSGD] Trevor McCarthy
Krix
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 1h 0m 50s
Redzēts 2022. gada 13. aprīlī, 20:38
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 00:44

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS GLĀBŠANAS DIENESTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: McCarthy
1.2 - Vārds: Trevor
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 28.02.2003
1.5 - Vecums: 19
1.6 - Nacionalitāte: Amerikānis
1.7 - Dzīvesvietas adrese: 1904 Park Avenue North, Glen Park
1.8 - Tālrunis: 494075
1.9 - Pašreizējās licences 

[-] Autovadītāja apliecība +/-: +


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Autokravu pārvadātājs.
2.3 - Amata nosaukums: Šoferis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: B kategorijas autovadītāja apliecība
2.5 - Izvēlētais amats (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Paramediķis


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Glābšanas dienestā? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi):  Vēlos attistīt savu karjeru medicīnas nozarē. Uzskatu, ka medicīna ir mans dzīves aicinājums, jo jau kopš bērnības ir bijusi vēlme palīdzēt cilvēkiem. Manuprāt galvenais mediķa darbā ir griba palīdzēt citam, neskatoties uz savu labuma gūšanu! Esmu pilnībā gatavs strādāt, palīdzēt citiem, kā arī, domāju, ka pats galvenais, esmu gatavs glābt citu cilvēku dzīvības, neskatoties uz paša riskiem. Kāpēc tieši es? Es teiktu, ka Los Santos nekādā veidā nebūs zaudētāji pieņemot mani darbā, esmu gatavs strādāt ar 100% atdevi, lai glābtu cilvēkus!
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Ar labu humora izjūtu apveltīts spēcīgs čalis, kuram nav sveša arī fiziska darba slodze. Atvērts jauniem piedzīvojumiem, jauniem darbiem! Harizmātisks, komunikabls!
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos kāpt par medicīnas karjeras kāpnēm cik vien augstu būs iespējams, kā arī iepazīt visu Los Santos Glābšanas dienesta darbu no A līdz Z.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Esmu gatavs riskēt ar savu veselību un dzīvību, lai glābtu citu pilsoņu veselību!


 
Parakstīts, 

[T_McCarthy]
[04.04.2022]

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 01:10
0
post

LOS SANTOS GLĀBŠANAS DIENESTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Cien., Trevor McCarthy. 

Los Santos Ugunsdzēsības Departamenta Rekrutēšanas un apmācības divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutēšanas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 411, vai apmeklējiet mūsu departamentu tuvāko 48 stundu laikā.

Aprīlis, 04.04.2022.

Los Santos Ugunsdzēsības Departaments
Rekrutēšanas un apmācības divīzija

Rekrutēšanas un apmācības divīzijas pārstāvis
Deputy Chief, Kendrick Bennett

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 92 skatījumi )
dandijs, Krix, LMD, ELSB, Chipacao, Peter Jhonson, Jello, jurislips, Jitzie, Kristiāns, Ofkors, Psychicaut, Kiwix, Криля