bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
2
3
topic
[Ieteikums]Cietums
Криля
Lietotājs
178 atbildes forumā
Online: 10d 6h 28m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 01:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. aprīlī, 16:18

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz ieteikumu par kategorijām: Skripts, Cits

Ieteikuma apraksts:Tātad cik redzu daudzi saņem IC cietumu un apnīk tajā sēdēt un iet offa,jo reali tur nav ko darīt,kāpēc esmu izveidojis šādu pieteikumu?
Tāpēc kad būtu interesantāk ja ieliktu cietumā tādu sistēmu kad varī arī iet strādāt piemēram,būt apkopējs,vai arī uz gateri utt,lai tu saņemtu kādu naudu,jo tad ir vnk apnikoši sēdēt cietumā un skraidīt apkārt,bet ja ieliktu šādu sistēmu darba kad vari iet un pelnīt naudu arī cietuma,tas būtu interesantāk...un citiem tad arī nebūtu garlaicīgi,tādejādi tu saņemt piemēram arī naudu uz rokas,izejot no cietuma tu jau vai parūpēties pa sevi,aiziet noīrēt kādu dzīvokli vai ko tādu,nu lai ir interesantak atveidot to lomusēpli...

Vizuālais piemērs:Nebūs.

Rakstiskais piemērs:Nemācēšu tā visu aprakstīt.

Kāpēc šis ir nepieciešams:Augstāk paskaidroju.tāpēc lai citiem arī būtu interesantāk nevis skraidīt tikai pa cietumu un skatīies uz kamerām.

jurislips
Lietotājs
jurs
113 atbildes forumā
Online: 20d 19h 14m
Redzēts 28. martā, 20:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. aprīlī, 16:37
2
post

var switchot characteru stradat uz ta normala darba un tad parskaiti naudu kad izsedi

 

 


 

sukamaniramurs
Lietotājs
163 atbildes forumā
Online: 35d 22h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 14:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. aprīlī, 16:37
0
post

izej off un paelpo svaigu gaisu kad saņem ic jail, lai nervus nomierinātu gaterniek tu

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 5. maijā, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. aprīlī, 17:46
0
post

Kaut ko tas mulkis replay ari gudru pateica. 
Izej offline, labak izdzēs MTA un nebojā nervu sunas. 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 00:10
0
post

isteniba ja si ir aktuala problema. vel prasitos, ka cietumnieki varetu mana vieta ari paycheckus krat lai nav tik biezi jaiet serveri un pec tam es ienaku un sanemu visu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0