bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
0
topic
[Moderatora pieteikums] Ofkors
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2022. gada 12. martā, 14:49

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz moderatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 1 mēnesi [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Spēju būt neitrāls/-a konfliktsituācijās [ X ]
• Man ir labas latviešu valodas zināšanas [ X ]

 

Anketa

Vārds: Atis

Vecums: Pēc 9 dienām paliek apaļi 20, bet šobrīd vēl 19. 

Sasveicināšanās topiks: https://mta.kick.lv/forums/topi…iu-no-ofkorsa/ (Speciāli izveidoju jaunu *Pasmejas*)

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Viens un vienīgais, esošais.

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze man ir iegūta šinī pat forumā, ja nemaldos tad 2 reizes esmu moderējis šeit, kopskaitā 3-4 mēneši?! Abu moderēšanas laika posmu beigās sanāca šādas tādas ķibeles, kas arī nospēlēja lomu manā karjerā! Īsāk sakot, pieredze ir!

Motivācijas vēstule: Nezinu gan cik pieteikšanās uz moderatora amatu ir aktuāla un vai vispār ir vajadzīga, bet izdomāju, ka jāšauj savs šāviens un jāmēģina! Par cik administrācijas sastāvs serverī jau ir pārpildīts un vērojot sastāva topiku ilgs laiks sanāk lai notītu līdz pašai lejai, tāpēc izdomāju alternatīvu tam un piesakos tepat, par foruma uzraugu! Esmu pietiekami pieredzējis šim statusam, forumu pārzinu labi, pienākumus pārzinu labi, ja arī būs kādas neskaidrības - Ir kolēģi ar kuriem varu pakonsūltēties un izprast jaunumus! Par cik esmu komunikabls - Nebūs problēmu sastrādāties ar kolēģiem, pieredzējis - Daudz vieglāk būs pierast un iemācīties kaut ko jaunu, ar spēju palikt optimistisks un pozitīvs daž ne dažādās situācijās - Atvieglotāka iespēja atrisināt konfliktu situācijas, ātrāka spēja reaģēt uz notiekošo kas ļauj izvairīties no nelabvēlīgām situācijām starp komūna biedriem! Kopumā viss ir forši un labi, tāpēc ceru uz labvēlīgu atbildi. Paldies, ka izslasīji, veiksmi un tiekamies nākotnē! ;)

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. martā, 14:56
4
post

Tu teici nākotnes pieteikumam, A rakstīji jau pēc 10min.

labi, tas sīkums, bet protams par jo es foršs džeks. Liels komunikabls un nepisies lieki.


Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. martā, 14:38
0
post

Nu teiksim tā...Ofkors šeit ir bijis un būs. Un ja jau iepriekš ir bijis šajā statusā un savu darbu darījis tīri labi, tad neredzu īsti iemeslu kādēļ neļaut tikt atpakaļ šajā amatā. Kautgan nēesmu redzējis, ka esi tik aktīvs, bet forumu var arī uzraudzīt caur trubu. Dodu savu zaļo gaismu.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2022. gada 14. martā, 15:09
0
post

No manis pret, iepriekš jau esi vairākas reizes bijis un laikam neaktivitātes dēļ arī noņem Tev to modu, nav jēgas. 

Tagad būsi aktīvs un paies kāds laiciņš atkal pazudīsi.. 

Varbūt kaut kas pamainīsies un ielikšu PAR jo pieteikums normāls, bet tā šaubos, neesmu redzējis aktivitāti no Tevis. Serverī biežāk redzu nekā forumā. ;D

Psychicaut
Lietotājs
 ­Ubis 🤡
144 atbildes forumā
Online: 14d 10h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 19:52
Pievienots, 2022. gada 14. martā, 15:33
0
post

Par, par, par, par. We missed you and we need u.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 20. martā, 19:52
1
post

Pieņemts uz pārbaudes laiku - mēnesis, ja ir kādi jautājumi, tad droši vērsies pie manis, dandija vai jitzie sīkāk.

 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0