bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
0
topic
[Spēles Uzraugs] lowaks.
amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 22:05

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ ✓ ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [✓  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ ✓ ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ ✓ ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ ✓ ]

 

Vārds: Mareks. 

Vecums: 18. 

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): sonicye. 

Izveidoto personāžu saraksts: Jeffrey Murray , Dmitry Belosovich. 

Pieredze šāda veida amatā: Bijušais kick.lv Administrācijas sastāva locecklis , kā Foruma Moderators , 1.līmeņa Administrators. 

Pieredze lomuspēles jomā: 1 ar ''kapeikām'' gads kick.lv , 2 gadi ls , 3-4 gadi ls-rp. 

Servera /history ekrānšāviņš:  n/a - tīrs. 

Motivācijas vēstule: Pēc kāda laika pauzes , sakārtojot domas un prātu , esmu atgriezies Roleplayā un vispārīgi kickā , ar jaunām idejām , plāniem un to realizēšanas idejām vēršos ar šo pieteikumu administrācijas sastāvā. Lai cik banāli un iebraukāti tas neizklausītos , esmu pamanījis ka serverī ir nepietiekami plašs Administrācijas sastāva loks , kas ir ''ļoti'' liela problēma serverī , uz ko piekrīt arī pats servera īpašnieks , kas mūsu gadījumā ir BunnyHops. Atgriežoties servrī esmu jau gatavs jauniem soļiem un esmu uzsācis turpināt savu ceļu kopš restarta. Par īso laiku jau esmu iesācis un iesaistījies Publiskās Drošības Departamenta attīstības ceļā un pārņēmis zem sava spārna vienu no Valdības organizācijām , klasiskai Roleplay atveidei un iespēju īstenošanai. Uzreiz pārliecīgi spēju teikt , uz organizāciju man ir ļoti daudz plānu , kurus jau pamazām esmu sācis realizēt un bīdīt uz priekšu. Ar šo rakstīto vēlos saņemt jūsu atbalstu uz manas kandidatūras izbīdīšanu kā Spēles Uzraugam. 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 22:07
1
post

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 22:59
2
post

Par, vienmēr erpo un no RP situācijām neizvairās. Protams esi arī bijis, domāju problēmas nebūs. Lai iet par! Galvenais ja tiec, nenoroc sevi un esi aktīvs. Turies večuk


marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 23:14
0
post

rekomendācija. Noteikti pieredze un domāšana ir daudz augstākā līmenī salīdzinot ar citiem administrācijas biedriem.

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 23:20
0
post

ja bus laps, ganjau busi labaks pa dzingiju un kastani

Pēdējo reizi rediģēja niksniklaavss, 2022. gada 28. februārī, 23:21.

 

Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2022. gada 01. martā, 07:56
0
post

Par, ja jau esi te bijis, tad jau kko saproti,ka tas lietas daras.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 01. martā, 08:02
0
post

Ielikšu rekomendāciju un ceru, ka šajā sezonā mācēsi emocijas savaldīt, veiksmi!


518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 01. martā, 10:42
0
post

Pieņemts uz parbaudes laiku 2 nedēļas, seko savai attieksmei pret lietotājiem neatkarīgi kādas ir viņu ambīcijas, tas bija vienīgais lielais mīnuss tevī.

Sazinies ar galveno administrāciju, lai iegūtu informējošo dc serveri,

veiksmi serverī tev. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0