bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par serveri
1
1
topic
[Sūdzība par serveri] pazuda garāža.
Origo Urla
Lietotājs++
Kabacis
353 atbildes forumā
Online: 19d 4h 58m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. novembrī, 13:09

• Pieteikumam ir jābūt aizpildītam korekti, katram punktam ir jābūt aizpildītam pilnīgi, pretējā gadījumā, sūdzība netiks izskatīta.

 

Tavs UCP: Cheeks

Paskaidrojums, kas notika: Tātad apmēram trīs dienas atpakaļ es paprasiju adminam lai uzliek markeri lai nopirktu māju un garāžu, viņš uzlikā maju par 16k un garāžu par  6k, es nopirku garāžu un gaidiju nedēļas beigas lai nopirktu māju, bet šodien ienākot serverī garāža ir pazudusi, no mapes mājas zīmīte un kā arī bultiņas caur kurām var ieejiet garāžā ir pazudušas.

Kas mums būtu jādara lietas labā: Jāatgriež man garāža.

Piebildums/komentārs: Man ir palikusi atslēga no garāžas, un ir tēla dzīves stāstā screeni kā tur ir bultiņas pa kurām ieejiet. (šajā screenā var redzēt kā es ierakstu fixnearbye, bet rāda kad nekādu bultiņu tuvumā nav)

rekur screens kur var redzēt ka pie garāžas ir bultiņas. Man palika tikkai atslēga no garāžas

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Origo Urla, 2021. gada 26. novembrī, 13:10.

Noah Miller - Dzīvs - Miller's Ranch

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 26. novembrī, 14:40
0
post

Nezinu kas un kāpēc, bet garāžas interjeru netaisa kamēr nav nopirkta māja, jo savādāk spēlētāji sapērk tikai garāžas un mājas paliek stāvot. 

Kad nopirksi māju, tev atgriezīs garāžu.

Domāju, ka liekus komentārus šeit vairs nevajag.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0