bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
3
2
topic
[Ieteikums] QS
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:08

Tākā daudziem no policijas organizācijas un arī netikai no policijas patīk veikt roleplayu kurš darbojās uz bind un parasti ir pilnīgi bezjēdzīgs iesaku pārveidot QS terminu un aizliegt šada veida roleplayu.

Ā pareizi, uzspied vienu podziņu un tad velc ārā kuru ieroci gribu. Daring, tev nesajūk shotgun ar M4 parasti?

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:11
1
post

Derētu arī mentiem noņemt to MG padarīšan :D

 

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:12
1
post

kp, mg ir loti erpiski un kjues ari ir erpiski, kp jus tik debili ak dievs macaties rp vnk bl

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts pirms 16 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:13
1
post

Man škiet izmantot bindus ir bēdīgi, pat neskatoties uz situācijas karstumu tas ir bēdīgi. Vajadzētu ieviest, AKCEPTĒJU

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:15
0
post

@Sardze teamspeak3 ir vajadzīgs, tur nav par ko runāt vairs bet tur vajadzētu kautkādu botu vai adminu kurš sēž un klausās to lai tur neskan tādi vārdi kā ''Ble mani cenšas nolaupīt, IGS, man tagad temē'' "Bļe districts mani nošāva pie pizza stack, nākat on un šaujat nost''

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:15
0
post

tadas situācijas ir atlauti ieroču bindi, tas ir minēts noteikumos also. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:17
0
post

Es domāju, ka bindus ieročiem vajadzētu atļaut, jo piemeram ja noziedzinieks noerpo kaa izvelk ieroci, tad ments bez bindiem kamer i,lasis tekstu un saks erpot jau nopīpēts būs

 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:18
0
post

@raiviss bindi jau ir atļauti tikai pasaki man vai tas ir normāli ka ar 1 bindu var noerpot jebkuru policijas ieroci? Šitā tēma ir izveidota ar cerību ka šādu RP aizliegs un ir jābūt konkrēti teiktam ko tu velc nevis AK-47, M4, mp5, remington, glock, berreta, kimber zem viena roleplaya.

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:20
0
post

Nu vieniga tāds veids, ka katrs binds savam ierocim, par to piekritišu. Sorry nedaudz parpratu, domaju ka tu gribeji likvidet bindus :D

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:22
0
post

@District76 - ja mēs skatamies tādā virzienā, tad tev ir sava veida taisnība. Tas ir atkarīgs, ko viņš tajā brīdī izmanto, ja vienu ieroci no 3 minētajiem, tad tā nav kļūda, bet ja 2 vai visus minētos, tad tas ir jau QS termina pārkāpums.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 23. novembrī, 20:22.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 20:36
1
post

Kāda atšķirība es iebindoju visus 3 wepus uz vienas podzinas vai katru wepu uz katras podzinas atseviski, es jau izvelku konkreti vienu ieroci xd nevis divus, muļķi kraked.
Ja runajam par mg....atceries ka tas ir pica steks un mes tur vienmer patrulejam, es saprastu ja suds notiktu nomalaka vieta bet ne jau pica staka, galvenais ka es mierigi pieripoju un redzu ka mentam blakus fujaks ar coltu, doma prasisu kas notiek? Jus biezi parsteidzat ar savam mirstosajam smadzenu sunam

Lietotāji skatās šo tēmu: 0