bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
2
topic
[Uzraugs] radiojuniors
radiojuniors
Bijušais administrators
Soc-tīkli
radiojuniors
89 atbildes forumā
Online: 6d 1h 24m
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2021. gada 23. novembrī, 17:18

# Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu #

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


# Anketa #

Vārds: Roberts

Vecums: 17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): N/A

Izveidoto personāžu saraksts:  Chriss Hekk (80h) || Francisco Chicote (6h)

Pieredze šāda veida amatā: MTA vai SAMP šadas pieredzes nav. Tikai esmu bijis dažos Garry's Mod DarkRP serveros admins, kā arī GTA V roleplay serverī.

Pieredze lomuspēles jomā: 86h ir nospēlētas MTA šajā projektā. Esmu veidojis divas legālās organizācijas ar drauga palīdzību - Southside Customs un Southside Customs Drift Team. Ar jauno character (Fancisco Chicote) nesenkā pievienojos Sotel 13. Ar otru character (Chriss Hekk) esmu mehāniķis TLL Beno, bet pirms tam arī strādāju Broughton Autoserviss un Southside Customs. Pie pieredzes varētu skaitīt GTA V un Garry's Mod, bet tie roleplay atveidojumi nebija tik nopietni.

Servera /history ekrānšāviņš:

Motivācijas vēstule: Kopš pievienojos projektam, esmu ļoti izbaudījis savu laiku tajā. Daudz jaunu cilvēku iepazinis, iemācījies labi atveidot lomuspēli un mēģinājis palīdzēt cik man vien bija iespējams. No citu lomuspēļu atveidojumiem vēl ir palikusi tā griba palīdzēt citiem izbaudīt spēli tā pat kā man ir palīdzējuši citi. Esmu ievērojis cik aktīva un interesanta ir šī projekta kopiena un vēlos palīdzēt tai augt vēl vairāk. Protams, ar uzrauga amatu kalnus negāzīs, bet visi mazie solīši, piemēram, palīdzēšana jaunajiem un veterānu spēlētājiem, var ļoti arī mainīt spēlētāju uzskatus par projekta un tā administrācijas kvalitāti un veicināt viņus vēl vairāk iesaistīties. Zinu, varbūt neesmu nekāds projekta veterāns un nespēlēju kopš 2019. gada, bet vēlos to darīt un iemācīties jaunas zināšanas par MTA un lomuspēli tajā kopumā. Kopš dienas, kad pievienojos projektam, visu laiku stāv atvērts telefona forums un nevar paiet diena bez domāšanas par šo projektu. 

 

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 03. decembrī, 17:55
0
post

Pietiks jau tak.

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bebe
Lietotājs
🤔
4 atbildes forumā
Online: 7h 31m 44s
Redzēts 2022. gada 16. martā, 16:29
Pievienots, 2021. gada 03. decembrī, 19:56
0
post

Par

Visiem ir jādod šance, anketa bija ideāla, esmu saticis serverī, palīdzēja uzsākt spēlēt, kā arī viņš atsaucīgs cilvēks, not toxic:) 

Petriks420
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 1d 22h 52m
Redzēts 22. februārī, 00:30
Pievienots, 2021. gada 04. decembrī, 02:52
0
post

No offense,bet who is you.

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. decembrī, 10:02
0
post

huiiizin

 

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2021. gada 04. decembrī, 10:16
0
post

Pirmā dzirdēšan par tevi, PRET, pasēdi, pierādi sevi, tad spriedīs savādāk.

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2021. gada 10. decembrī, 23:54
0
post

Pieteikums kaut cik sakarīgs, bet skatoties tavu profilu forumā nepamanīju neko spēles uzrauga cienīgu, serverī esmu tevi novērojis un pats par sevi esi interesants cilvēks, attēlo lomuspēli vienmēr kad tas ir vajadzīgs, bet tās zināšanas trūkst, lai spētu apvienot lomuspēles atveidošanu ar spēles uzrauga pienākumiem. Turpini pierādīt sevi un iegūt pieredzi iekš servera un foruma, tad nākamajā reizē varbūt arī būsim kolēģi, noraidīts!

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0