bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
8
5
topic
[Sūdzība] Thee Falcon |Sotel 13| frakcija.
hood trooper
Lietotājs
84 atbildes forumā
Online: 5d 4h 46m
Redzēts 2023. gada 27. jūnijā, 03:32
Pievienots, 2021. gada 11. novembrī, 23:37

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Tavs lietotājvārds: karstgalvis

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Marco Antonio Garcia, Fernando Alvarez, Omar Trevino Morales

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Jamal Naem

Ko spēlētājs/i pārkāpa: RK / CS - Vakardien, 10.11.2021 izdomājām doties uzmētāt bumbu savā rajonā, kur uzturamies. Atbrauca kaut kādi trīs džeki no Sevillas, apgalovojot, ka šīs ir viņu rajons, ko mēs iedomājamies, utt. Viss beidzas labi, rokas netika vicināti, ieroči netika vilkti ārā. Šodien ienākot spēlē, izdomājām izmest nelielu apli ap rajonu. Braucot, ieraudzījām spogulī, ka mums seko melna mašīna, neskatoties uz to, kur griežamies. Tieši tāda pati, kā vakardien, kas atbrauca pie mums. Pamūkot kaut kādas divas līdz trīs minūtes, viņi izdomāja, ka vairs to nedarīs. Pariņķojot pāris minūtes nolēmām doties atpakaļ uz rajonu. Iebraucot rajonā, redzam ka šī persona ir iegādājusies māju mūsu tieši mūsu rajonā. Neko īsti nejautājān, jo tāpat šo risinātu caur administrāciju vēlākā stundā. Zinājām, ka šeit īsti nekas labi nebeigsies, devāmies prom. Nu jau atkal astē iepriekšējā mašīna, un šoreiz tik tiešām dusmīga un cenšas apdraudēt mūsu drošību. Mans biedrs, kas sēdējā blakus saprata, ka šādi bēgot izejas nebūs, jo braucām ar busu. Viņš nolēma atklāt uguni uz šo automašīnu ar savu Tec-9. Rezultātā, viņš nogalināja divas personas no opozējošā grupējuma. Abu mašīnai esot sašautai, metāmies bēgt. Redzot ap stūri, ka viņi ir nolēmuši sašauto mašīnu respawnot, uzrakstījām reportu un tagad gaidījām. Kamēr gaidījām adminu, trešais nenošautas biedrs nolēma paņemt jaunu mašīnu, lielāku ieroci un braukt atpakaļ uz notikuma vietu, lai atriebtos, kas viņam izdevās. 

Pierādījumi: https://imgur.com/a/jF85Nz5

Komentāri: Servera īpašnieks mums jau atgrieza visu zaudēto, kā arī iegūto, jo pats galvenais puzels kauliņš, Omārs izgāja no servera. Runājot par pašu sitūaciju, kā arī šo beefu, kas radās par teritoriju nav, bet gan par situāciju, ka viņi izdomā nopirkt māju mūsu rajonā, kā arī pēc apšaudes izdomājot respawnojot auto un atgriežoties notikuma vietā pēc apšaudes ar lielāka kalibra ieroci, lai piebeigtu darbiņu. 

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Pēdējo reizi rediģēja hood trooper, 2021. gada 11. novembrī, 23:38.
mākonis
Lietotājs
Mākonītis
24 atbildes forumā
Online: 1d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 14. augustā, 19:46
Pievienots, 2021. gada 12. novembrī, 08:51
1
post

@marats Klau, ne visi grib sēdēt vienā vietā un nekustēties uz priekšu. Kāpēc gan nevarētu attīstītes un tiekties uz augšu? Pārdodot narkas krāj naudu un tad sāk kautko lielāku darīt lai tiktu uz labākiem dzīvojamiem apstākļiem. Es savu bandu gribu attīstīt un bīdīt lielākas lietas lai mani biedri dzīvotu labāk nevis cīnītos par maizes kukuli.

Es domāju ka šo tēmu varam beigt, ir jau otrā lapa ar pliku runāšanu un nevajadzīgiem komentāriem.

Pēdējo reizi rediģēja mākonis, 2021. gada 12. novembrī, 08:56.
hood trooper
Lietotājs
84 atbildes forumā
Online: 5d 4h 46m
Redzēts 2023. gada 27. jūnijā, 03:32
Pievienots, 2021. gada 12. novembrī, 09:18
0
post

@mākonis

Otrā lapa ir tikai tāpēc, ka tu esi stūrgalvīs. Kā man iepriekš teici, neproti vienkārši zaudēt, that's all. Es vienkārši domāju, ka tev šī bildie īsti kopā neiet, vai arī līdz galam nesaproti mūsu teikto domu. 

naurz
Lietotājs+
204 atbildes forumā
Online: 6d 17h 3m
Redzēts 3. aprīlī, 23:33
Pievienots, 2021. gada 12. novembrī, 09:20
0
post

@marats, ko tu šeit vispār dari? Vai tu biji situācija? Cik atceros mašīna atradās 2 cilvēki apšaudes laikā, ej mājās. 

 

mākonis
Lietotājs
Mākonītis
24 atbildes forumā
Online: 1d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 14. augustā, 19:46
Pievienots, 2021. gada 12. novembrī, 09:27
0
post

@hood trooper Zini puis, man pat tev vairs nav ko teikt. Tas vienkārši sāk palikt smieklīgi. Es jūsu hooda nedzīvoju un nedzīvošu. Māju paņēmu lai uzmestu tālāk pa dargāku naudu, thats it.

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2021. gada 15. decembrī, 16:39
0
post

Vēl aktuāli? Sotel frakcija jau kādu laiku atrodās arhīvā, frakcijas līderim ir mūža liegums un zaudēto jau atguvāt.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0