bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
3
0
topic
[Sūdzība] Mass Troll.
amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 00:24

Tavs lietotājvārds: Marquez. 

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Defos Imigros Dos , Marts Robert Skapov , Mamut Skapov , Wallace Smith. 

Iesaistīto personu lietotājvārdi: N / Z. 

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Gun Fear , DeathMatch , CarDM , PowerGaming , Troll. 

Pierādījumi: PHOTO 

Komentāri: Tipiskā patruļā , ierodoties pēc kāda no izsaukumiem uz IGS rajonu es sastapos ar neadekvātu autovadītāju , kas vairākkārtēji ietriecies manī , no kā es izlēmu uzsākt pakaļdzīšanos , sākot sekošanu tam transportlīdzeklim , kuram uz to momentu vadītāja sēdvietā atradās spēlētājs ar vārdu - Mamut Skapov , blakus sēdošie minēti augstāk. Pakaļdzīšanās laikā situācija notika tādīgi ka veicot veiksmīgu PIT manevru es izkāpjot no automašīnas atklāju tiešo letālo uguni ar pietiekamu In Character iemeslu , kas ir apkārt-esošo iedzīvotāju tiešā apdraudēšana no aizdomās turamo puses , sekojoši mani no aizmugures notrieca [TĪŠI] spēlētājs , kas sekojis pakaļdzīšanās laikā visu ceļu tieši un neatsakoties no maršruta , manam automobīlim. Veicot DM spēlētājs , kopā ar citiem pārkāpējiem aizbraucis prom , pēc kā es nepārprotot situāciju izlēmu nekādīgi un turpmāk nereāģēt uz Trollismu IC veidā un devos uz Pay N Spray , lai sekojoši salabotu savu dienesta netrafarēto transportlīdzekli. Braucot gar IGS rajonu , izbraucot no Pay N Spray , uz ceļa man tikās abi transportlīdzekļi , kopā ar pārkāpējiem iekš tā. No tā es sekojoši izlēmu izkāpt no sava dienesta auto , novietojot ieroci pret pārkāpējiem , par ko dabūju ar kulakiem pa dibenu un pārkāpēji sekojoši tika arī no manas rokas nošauti. [Cerēsim mani pašu par DeathMatch nesodīs]. 

Pēc tādiem momentiem man vēl tiek uzdoti jautājumi , ar kādu iemeslu man ir vajadzīgs Administratora amats. Cerēsim tagad būs skaidrs. 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 01:31
2
post

Sūdzība ir izskatīta un patiesa!
Saņems atbilstošos sodus!

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2021. gada 07. novembrī, 01:33.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0