bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
0
topic
[Uzraugs] Marquez.
amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 22:26

 

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [  ]


Anketa

Vārds: Mareks. 

Vecums: 18. 

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): sonicye. 

Izveidoto personāžu saraksts: Jeffrey Murray - PDD [Leitnants]. 

Pieredze šāda veida amatā: Par visu laiku spēlējot mta , administrācijas sastāva loceklis esmu bijis tikai un vienīgi divas reizes , neņemot vērā foruma / diskord moderatora un citus amatus , bet gan in-game un pieredze ir pietiekama , komandas / noteikumus un visu nepieciešamo pārzinu ideali. 

Pieredze lomuspēles jomā: Vēl nezinot par tādu spēli kā mta es iesāku savas gaitas iekš samp serveriem , kuri sākumā bija parastie freeroam , no kā pārgāju uz ko nopietnāku , savukārt runa iet par roleplay , jo tieši šīs spēles žanrs mani ļoti piesaistīja un lika man ar patiku iejusties spēles atmosfērā atveidojot savu lomu. Vairāki gadī spēlējot sampu pieņēmos labu roleplay zināšanu līmeni , no kā arī man samps no tā sava tipiskā visa apnika un izlēmu meklēt ko citu , sākumā uz laiku atmetot spēlēšanu. Esot mācībās manu uzmanību piesaistīja draugs ar spēli un es izlēmu pamēģināt zinot savas roleplay prasmes un zināšanas šij sfērā. Protams sākumā bija nopietnas grūtības. Un grūtības nebija ar roleplay , bet gan ar sistēmām un kontrolēm kas riktīgi atšķirās no samp. Tomēr ar to es arī tiku galā un sāku attīstīt arī savas zināšanas iekš mta un turpināt savu roleplay samuraja gaitu jau citā spēlē. 

Servera /history ekrānšāviņš: /history 

Motivācijas vēstule: Īstenībā uz momentu kad tiku izmests no administrācijas sastāva par neaktivitāti es to pieņēmu normāli un atpakaļ nemaz netaisījos , ar tādu domu ka spēšu normāli sākt atveidot lomu , bez tiem reportiem un spamošanas pm'ā. Tomēr sākot spēlēt šajā sezonā es katru dienu sastopu nopietnus pārkāpumus un redzu tikai to ka lielākā daļa no administrācijas ir absolūti neaktīvi un parādās reizi gadsimtā , otra daļa pat esot spēlē ir off duty un pārējā neko ar pārkāpumiem nedara un neseko līdzi notiekošajam pilsētā , jeb serverī. Tieši tas man deva to pašu ''motivāciju'' rakstīt šo vot tekstiņu. Pašam nav vispār komforti spēlēt ar tādiem spēlētājiem un administrācijas sastāvu kas brutāli sakot neko nedara. Atrodot pa retai reizei spēlētāju kurš vēlas atveidot roleplay , tu tiec uzreiz notriekts / nošauts vai apliets ar citiem masīviem pārkāpumiem ar kuriem tu neko izdarīt nevari , tieši tas ir tas ko es būdams administrācijas sastāvā taisos mainīt un esmu pārliecināts ka arī mainīšu un centīšos uzlabot roleplay kopumu un atmosfēru iekš servera. 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 22:32
0
post

Varbūt, ka tu arī visu labi proti un zini, taču tu manās acīs esi nesavaldīgs, agresīvs un prātā nepieaudzis. To stāstu no situacijam, kuras esmu piedzivojies, redzot tevi pārkāpjot noteikumus pagājušajā mēnesī. Kā arī staff ir pilns, pret

All we had to do was follow the damn train, CJ!

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 22:35
0
post

Parāk bieži un daudz esi bijis Cietumnieka padotais, vēl nesen viņu aizstāvēji, paļubom izmantosi statusu lai palīdzētu ierebt doga vietā. PRET

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 22:39
0
post

nu nezinu.. labāk tad dot kādam jauniņajam pierādīt sevi.. tev jau gana iespējas ir bijušas..

Pēdējo reizi rediģēja Tējaaa, 2021. gada 02. novembrī, 22:39.

 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 22:42
0
post

sure, why not. Par.

 

te nekā nav

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 22:50
0
post

Marquezmans vecums nespej toleret so bildi paliga nespeju orienteties saja tema, loti nelabu piemeru radisiet tadiem jauninajiem ka pagarinatajs

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:01
0
post

reali lieku pret, rpojot sastapos ar tevim un bija kauns rpot reali ar tevim, jo nu nebija logikas ka saka

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts pirms 58 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:04
0
post

Izveidoto personāžu saraksts: Jeffrey Murray - PDD [Leitnants]. 

pret, daringa pielūdzējs kā arī roleplayoja pie cietumnieka (bunnyhops jau sapratīs pie kura) tad kad bija kicks vaļā.

paldies pret

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:17
0
post

All due respect, kjip forš biji agrāk, bet pēdējā laikā toxic palicis, erpot māki, At the same time gaji klubam līst iekšā nu hujzin, no manis neēsmu ne pret ne par, neitrāls.

 

Luwii
Lietotājs
Lielais Bocmanis
55 atbildes forumā
Online: 6d 21h 18m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 16:44
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:18
4
post

Ko jūs nabagi te diršat pa suņa projektu es nesaprotu? Ja džeks ir bijis lsclub ad or some shit like that, ko tas nozīmē ka citur viņu neviens negaida bļe? autisti sīkie. Bļa vēzis veči xd ble kreker vispār savu neglīto suņa ģīmi pietaisi ciet.

Atbalstīšu šī jaunieša kandidatūru, cilvēks labs, saprot ko dara, normāls pipars, attieksme nesūkā, ir okay. Cilvēks vismaz cīnīsies ar lowakiem un ar @command kas atrodas lowaku priekšgalā ka gada autists.

un tu bļa @jitzie ar saviem dislike sūdiem vari aiziet dirsu noslaucīt

Pēdējo reizi rediģēja Luwii, 2021. gada 02. novembrī, 23:21.
W22D
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 2d 6h 13m
Redzēts 11. aprīlī, 21:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:23
0
post

Neitrāls šaja variantā būšu, neesmu sastapies ar tevi, bet pēc citu rakstītā tev ir bijusi interisanta pagātne, bet nu glhf

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:43
0
post

Esmu pret.

Vienu reizi es ar šo čalīti sastapos spēlē un viņš bija ļoti rupjš pret mani OOC čatā kur drausmīgiem vārdiem mani nolamāja.

 

Btw pēc šī teksta viss tika noerpots un tikku ieslodzīts ic jail. :)

Pēdējo reizi rediģēja Ekskluzīvais, 2021. gada 02. novembrī, 23:45.

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:46
0
post

Es jau neko bet staffa ir dizegan daudz cilvēku, būšu pret nav vajdzības

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 23:54
0
post

nav jau tas ka man skauzh tiksi vai netiksi tu uz to gamemasteru, bet tava augstpratiba ieprieks nekur taalu nenoveda. 

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. novembrī, 00:05
1
post

@Luwii tev laikam vakar smadzene beidza attīstīties? Ko kāds plikulis marquez izdarīs pret bīstamo? Tu esi pa daudz sadomājies. 

P.S tas ka vins ir tavs sefs ppd nenozime, ka jaliek uzreiz par

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 03. novembrī, 01:49
0
post

Datorspēles tevi ietekmē slikti acīmredzot, jaunieti. Sākumā biji labs kandidāts, bet, cik lasu un redzu screenus, tad attieksme pret spēlētājiem ir drausmīga un noteikti pats zini, ka attieksme man ir svarīgākais punkts šeit. Ill dodge the bullet for now, maini attieksmi un liela iespēja, ka mainīšu savu atbildi arī,

slēgts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0