bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
0
topic
[uzraugs] daunars
daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 20:48

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Aivis

Vecums: 13

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Vasja

Izveidoto personāžu saraksts: Samir Pirad, Demetrius Morris

Pieredze šāda veida amatā:  Nav. Esmu stradajis diezhan daudz savā laika iekš RSHaul

Pieredze lomuspēles jomā: Es  vairākums, nespēj atveidot/neatveido nekādu lomuspēli. Varētu jau teikt, ka adminiem RP nav īsti jāmāk, galvenais, ka māk

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/visWee6

Motivācijas vēstule: Tātad kā jau lielākā daļa tagad domās "'. Pats sevi novērtējot neēsmu trolis un cenšos atēlot roleplay cik vien varu un kā varu... Kā jau augstāk minēju dažreiz varu aizsvilties un par spīti neko nedarīt, tas pa laikam tik. Rakstu šo visu ar domu, ka vēlētos palīdzēt jauniņajiem vai arī pieredzējušajiem spēlētājierveri spēlēt.un izdomāju būt atkārtoti GM,jo šādā jomā man ir pieredze.kā arī esmu spējīgs vīrs ar pacietību,kas varēu apmācīt spēlētājus.vienmēr skatos Reportu panelī.kā arī patīk ļoti atēlot sava tēla darbības rpojot,kā arī esmu sakarīgs domaju,ka citiem nebūtu problemas,ka es būtu GM,darīšū vis ko vien var.kā arī to ko dara pielāgotie GM.savu pieredzi varu apliecināt darot savu darbu.kā arī turos  pie pieteikuma,kā arī esmu erpojis citos projektos,apmēram 3 gadus,un zinu ko tas nozīmē,domaju nebūtu slikti būt GM.Nedomāju,ka citiem cilvekiem pret mani būs pretenzijas.Kā arī savu roleplay atveidoju detalizetu,uin saprotamu.tas noderētu Roleplay jomā.Mana pieredze ir diezgan liela ,jo turos pie teikuma-ja cilvēks ir aktīvi erpojis 1 gadu viņam jau ir liela pieredze par un ap roleplay es pats Arī.

 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Zatlerzaurs
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 3d 4h 53m
Redzēts 23. februārī, 20:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 20:48
0
post

par

abolinsraivo
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 2022. gada 29. septembrī, 21:27
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 20:49
0
post

par

Luwii
Lietotājs
Lielais Bocmanis
55 atbildes forumā
Online: 6d 21h 18m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 16:44
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 20:49
0
post

džeks ar pautiem! Atbalstu kandidatūru! 

pivuks
Lietotājs+
pivconis
91 atbildes forumā
Online: 3d 13h 59m
Redzēts 2022. gada 25. septembrī, 19:00
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 20:49
0
post

rec, erpo ar mani viena f3 kip pirad family, esam ari cita komuna kopa erpojusi. cilveks nekad netrollo un pieiet pie lomuspeles nopietni

Lietotāji skatās šo tēmu: 0