bilde ko parada kad esi afk par ilgu
CK pieprasījumi
0
2
topic
CK-Pieprasījums.
Tony Chicken
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 1d 10h 52m
Redzēts 2021. gada 15. novembrī, 11:23
Pievienots, 2021. gada 30. oktobrī, 20:19

Pirms veidojat CK pieprasījumu, lūgums tos iesūtīt privāti Tropkillaz&Kapracis, lai mazinātu MG, pieprasījumi kas būs iesūtīti publiski forumā tiks noraidīti.

 

Iemesls:Par parādu un kautkādiem velna procentiem.

Piezīmes:Tātad viņam esmu parādā 9 tūkstošus es viņam zvanu 9:50 vakar kad bija parāds jātdo,viņš neceļ,labi tad rītdien atdošu uzvanu viņam rītdien viņš saka davai tiekas pie banka satiekamies iedodu piķi esmu viņa autiņā un viņs aizslēdz mašīnu aizstaisa logus un saka procentus gaņji un es netaiso nekādus procentus dot,mums tur aizgāja strīds un pateicu labi aizved uz banku,viņs aizved uz banku un sēžu bankā viņs ienāk diršās un es saku nekādus procentus nedabūsi itāliešu olu laizītāj tur mēs padirsāmies un viņš aizbrauca,mans čars nevēlās tikts baidīts no kautkāda itālieša fujaka tapēc viņš vēlas viņu tagad novākt.

Pierādijumi:https://prnt.sc/1xtzrif

Tava personāža vārds un uzvārds:Tryrone Turner.

Personāžs kuram vēlaties veikt CK, vārds un uzvārds:Albero Caruso.

Ps:Uzrakstīju kapracim to visu un viņš teica vai uzrakstu handlexy forumā,bet es esmu dārzenis un nezinu kā atrast viņu...

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2021. gada 30. oktobrī, 20:21
0
post

Pirms veidojat CK pieprasījumu, lūgums tos iesūtīt privāti Tropkillaz&HandlexY, lai mazinātu MG, pieprasījumi kas būs iesūtīti publiski forumā tiks noraidīti.

Tony Chicken
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 1d 10h 52m
Redzēts 2021. gada 15. novembrī, 11:23
Pievienots, 2021. gada 30. oktobrī, 20:21
0
post

Nu tad paskaidro kā man tajam handexly uzrakstīt forumā.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0