bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
21
2
topic
[GameMaster] Jitzie
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 53m
Redzēts 23. aprīlī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:18

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Toms

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): N/A

Izveidoto personāžu saraksts: 
Liam Williams - TLL BENO. (28H)
Ryan Gallagher - Los Santos Īpašumu Pārvalde. (21H)
Brian Gallagher - Miris.
Tokaturo Takayama - Inagawa-Kai. (135H)
Lennon Williams - Acapella architecture. (8H)
Ezio Castillo -  Deportēts.

Pieredze šāda veida amatā: Apmēram 2 mēnēšus nenopietni adminēju daži jau zin kurā komūnā, kaut arī es diezgan daudz izmantoju statusu savām un draugu vajadzībām, tiešām iemācījos daudz, sākot ar komandām un beidzot ar komunikācijas prasmēm. Tas serveris ir cits stāsts un muļķim saprotams, ka šijā serverī ir pavisam citādāk un es to ļoti labi apzinos.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredzi esmu smēlies daudz, atveidojot dažāda veida tēlus gan legālos, gan nelegālos visbiežāk esmu sastapies ar nelegālās lomuspēles atveidošanu jo tas mani piesaista visvairāk. Bet es ļoti labi esmu ticis galā arī ar legālo lomuspēli. Domāju, ka mana pieredze ir salīdzinoši liela gandrīz katru dienu pavadot laiku iekš spēles esmu iesaistījies daž - ne dažādās situācijās, kas mani ir attīstījušas.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/TGoYQAi

Motivācijas vēstule: Tātad... Mana motivācija. Pirmkārt, es izdzirdēju, ka kamēr šis GameMode ir aktīvs BunnyHop vēl pieņems GameMasterus. Tāpēc es izdomāju uzrakstīt pieteikumu.  Iet par GameMaster man bija plāns jau sen, bet sapratu, ka nevajag visu sasteigt jo apzinos, ka šis nav nekāds ''mēnešnieks'' un te status netiek dalīts kuram katram. Tieši tas ir viens no maniem lielākajiem motivācijas punktiem jo gribu sevi pierādīt kā cilvēku, kas tiešām ar savām RP zināšanām spēj iemācīt jaunus spēlētājus vai pat pamudināt tā saucamos ''Troļļus'' atveidot jebkāda veida netrollisku RP. Bieži arī novēroju, ka cilvēki neerpo avārijas un tamlīdzīgas lietas jo domā, ka tas ir sīkums, bet no tādām lietām var veidot ļoti labas situācijas un es censtos ļoti stipri lai mudinātu cilvēkus atveidot tās RP situācijas, kas viņiem liekās sīkumi. Protams atdzīstu pats neesmu perfekts, nekad neesmu bijis un nebūšu varbūt tiešām dažreiz parādu sevi no sliktās puses, patīk tur pajokot ne tā un tā tālāk, bet iegūstot šo atbildību zinu, ka tā vairs nebūs jo saprotu nopietnību, kas šim visam nāk līdzi un domāju, ka tiešām šosezon esmu sevi vairāk parādījis no labās puses iesaistoties visādās frakcijās un situācijās pilnībā minimizējot savu OOC komunikāciju. Vēlviens punkts ko apzinos ir tas, ka sodīt nav galvenais, bet iemācīt un lepoties ar to, ka tieši tu esi kaut mazliet iemācijis tam vienam cilvēkam, kas citu rokās varbūt vienkārši tupa sēdētu ajailos vienā pēc otra, iznāktu ārā un tāpat neko nesaprotot, domājot, ka viņš spēlē parasto story mode ies taisīt problēmas. Es zinu, ka daudzi būs pret manu kandidatūru tikai tāpēc, ka negrib redzēt kā citi cenšās un ieliek to pret tikai tāpēc, ka zin, ka pats uz kaut ko tādu saņemties nevar. Vienmēr ir jādod iespēja sevi pierādīt, bez iespējas stāvēsi tikai stūrī un skatīsies. Esmu attēlojis dažādus tēlus un developments vienmēr ir, domāju, ka kā RP skolotājs spēšu iemācīt jaunus spēlētājus. Šis protams nav baigi motivējoši, bet nu ja kaut, kas tad vienmēr var arī izmest, tad kāpēc lai nesaņemtu iespēju? Salīdzinot pagājušo sezonu ar šo sezonu ir redzamas ļoti lielas izmaiņas manā attieksmē jo sapratu, ka man nav jēga čakarēt citiem prātu un vienkārši saņēmu sevi grožos. Tas laikam arī viss, ceru, ka šoreiz man sevi ļaus pierādīt un esmu ļoti pārliecināts, ka nevienu nepievilšu. Jauku dienu visiem, arī heiteriem, pieņemu visa veida kritiku, bet paši jūs zinat, ka nevienam neko sliktu neesmu darījis.

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 19:54
0
post

Es likšu parjo;

1. Džeks ir aktīvs, nu es gribētu teikt, pat bez dzīves. 

2. Puisis visslaik man palīdz ar ad komandām, jo es viņas nahuj nezinu -Pārzin perfekti viņas.

3. Pats vēl erpo, šādu adminu vispār nav daudz, ir divi varianti vai nu māk erpot un to dara, vai nu pārzin visas komandas un tapēc ir tur. Ja ir abi, tad tas, manuprāt, ir mega pluss.

P.S Šis galīgi nav no manis par tikai tapēc, ka viņš  ir manā frakcijā. Tapēc visslaik domāju vai vispār  rakstīt, bet neviens īsti nepamato savu "Par vai Pret".

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 17m
Redzēts Vakar, 22:47
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 20:01
0
post

sakarigs dzeks kurs zin ko dara

par

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 22:18
0
post

Mēģināts nav zaudēts, kā iedos, tā atņems, bet pierādīt jau vari sevi un savas prasmes, kā arī iegūt jaunu pieredzi. PAR

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 22:52
4
post

Aktivs nu ir loti, par  rp spejem nezinu, tomer  PRET. 

Zexity
Lietotājs+
Makvīns
101 atbildes forumā
Online: 7d 9h 58m
Redzēts 5. martā, 22:28
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 23:04
0
post

Nu , Nēsmu redzējis kā erpot bet , sakarīgs pipars, Redzu tevi visu laiku online arī, Došu Šoreiz * Par *. Lai veicās tev tālākos ceļos!

 

 

 

 

 

Šahs un mats, tavs maks tagad zagts

 

 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 12:46
0
post

Dodu PAR,augšā jau citi ir komentējuši specifiskāk par šo personu. Lai vai kā,manuprāt, ir jādod iespēja pierādīt sevi pārbaudes laikā.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 12:58
1
post

Ir parādījis sevi tikai no sliktās puses. Pārāk egocentrisks. Zināšanu par lomuspēli, acīmredzams, ka nav nekādu. Pret.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 17:10
0
post

Par, jo vins aktivs

cau

Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 17:26
0
post

Par ,lai jau iet,ka saku visur ,visiem jadod iespēja, fišku rubi, abi kkada menešnieka saucama adminejam :D PAR.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 17:39
1
post

Vecums: 15

sori pret

qtecc1
Servera administrators
Frakciju komanda
Lāc1s
86 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 22. martā, 15:17
Pievienots, 2021. gada 29. oktobrī, 10:55
1
post

Esi sakarīgs pipars, ļoti aktīvs. Nebija iespēja tā labi ar Tevi uzerpot, tāpēc par rp prasmēm pateikt nespēšu.

Administrācijas komandā, šobrīd, cik zinu nav nepieciešami jauni biedri. Bet ja vēlies mēģināt, droši mēģini!

Es palikšu neitrāls. Nav īsti iemeslu pateikt par vai pret.

:slinkis:

Saiko
Lietotājs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 15m
Redzēts 2022. gada 16. janvārī, 13:54
Pievienots, 2021. gada 29. oktobrī, 18:07
0
post

iedošu par, labs čoms, sāku RPot ar viņu kopā, zināšanu netrūkst. Domāju, ka varēs apmācīt arī kādu jauniņo

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2021. gada 30. oktobrī, 23:15
0
post

Došu PAR, pamatošu - Serverī Tevi redzu ļoti bieži un ar aktivitāti vispār Tev nav problēmas. Cik esmu vērojis Tevi, RolePlay prasmes Tev ir pietiekošas un domāju, ka spēsi apmācīt jaunos spēlētājus. Adminu kommandas pārzini perfekti. Daudz laika pavadi tieši atveidojot RolePlay dažādās frakcijās. Varbūt, ka par ātru pieteicies uz statusu, taču kopumā esi sakarīgs un ar galvu uz pleciem, bet dažreiz arī mēdz piekasīties par sīkumiem :D

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2021. gada 30. oktobrī, 23:45
0
post

Iedošu rekomendāciju, jo serverī atrodies pietiekami daudz, lomuspēles līmenis ir pietiekams, lai Tu spētu apmacīt speletājus un risināt situācijas kurās ir nepieciešama administrātora klātbutne.

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2021. gada 30. oktobrī, 23:45.


518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 16:07
2
post

Pietiekumā daļēji pats sev roc bedri, bet okei. Mani mulsina pēdējā situācija ar tevi, noteikti pats atceries par kuru runāju tagad, nespēji pieņemt zaudējumu neatkarīgi ko pretējā puse gribēja no tevis, protams tu pretīmnākošs biji un uzrakstiji vēlāk man privāti, ka vēlies turpināt situāciju, bet priekšstatu atstāji uz sevis. Tas ir pagaidām vienīgais mīnuss ko tevī esmu pamanījis, ja tu privātu iemeslu dēļ nevari turpināt situāciju, tad vienkārši esi ārpuss publiskās vietas AFK, kas ir minēts noteikumus. Saprasts un piedots. 

Aktīvs esi gan serverī, gan forumā un lielākajai daļai pēc komentāriem tu kā cilvēks un spēlētājs patīc pārējiem. Sakārto savu nekārtīgo plauktu un tiec vaļā no mīnusiem kurus minēju,

pieņemts uz pārbaudes laiku 2 nedēļas. Administrācijas discord linku nosūtīšu tev privāti, kurā varēsi iepazīties ar tagadējiem administrācijas noteikumiem/sistēmam.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 151 ( 2467 skatījumi )
Osmans, pagarinatajs, gerachnik, Jitzie, Kristiāns, nauriks, MrLa!pa, Zexity, FizzyS, daunars, jur, Bosch, Loews, depozits, wiii, Admiiiks, Twizzy, dandijs, jurislips, Ricins, Draugs, niksniklaavss, radiojuniors, Infernus, ddandaliis, Ne, Kiwix, Tējaaa, Freedy, HandlexY, Ofkors, Kapracis, skapis, sukamaniramurs, juppi, PETER1ZZ, Haseeb, martinsh, Čivrix, Ryan Gosling, ELSB, Grums, samantiina, HENKONZ, Scrubs, Piwrix, Efrehs, Rixhijs, KasParNa*uj?, pidars, Gozmit, sluker, diletants, 518293182, Leonchiks, Kareem_Young, Tomijs, N1ce7ry, Bushmaniss, Origo Urla, annija, wolfenstein, GhostSpocer, Luwii, Sardze, Danno, amsterdam, Strepchy, Norbis, charlyangel, ricardssb, Kristers, RainersK, Tominsh, cjoma, Burbule, Negro, raivorijs, disrespectful, snopijs, OpisLV, FL3X, Niknaaks, RavenS, marats, DriverOG, archaa, ツARMISSツ, TrustR, Helviiijsss, emils16, ppiippaarrss, airdox, W22D, uravnobeshen, bLank, Valchhaaa, rackzz, Sneaky, Saiko, Kn0w, rolanddis, hoodrat, Sestais, alexdell2, sippa, pivuks, Swufy, qtecc1, balenciaga, LuckyDonut, naurz, Poliņs, kristaps_hokage, Supreme, M1ke, CarD, Ērms, Dawitos, Skullixzz, dqlepey^^, Enija, Angelis, timaballs, LogiTec, joberis, Castellani, Murish, realduksitis, friend of deer, amiz, Tropkillaz, Rūtiņš, quickasfuck, girts, Ekskluzīvais, Guzman , draiver, Zupinshh, Aye, Zatlerzaurs, dmer777, ciecsuuc, Arhimēds Pitagors, Liepinshh, Arnolds.aka.Rapid, ent1tyy, EmailsKruc, TavaMatite, Freimis, hoodsta