bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
1
topic
[Uzraugs] Armands
quickasfuck
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 20h 17m
Redzēts 2021. gada 27. decembrī, 21:45
Pievienots, 2021. gada 20. oktobrī, 16:30

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [  x]


Anketa

Vārds: Armands

Vecums: 18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): -

Izveidoto personāžu saraksts: Jimmy Fellow

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze ļoti liela, pārzinu gandrīz visas komandas, gan VCT gan administrātora.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredze ir gadiem krāta, esmu attēlojis dažnedažādus tēlus, gan legālus, gan nelegālus, ar laiku rp prasmes kļūst arvien labākas.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://ibb.co/DgsF4vs

Motivācijas vēstule: Sveiki, mani sauc Armands, tieši mani vajadzētu pieņemt kā uzraugu jo ir pieredze un spēju uzņemties atbildību šajā amatā. Es uzskatu ka esmu pietiekami zinoš un pieredzējis lai spētu uzraudzīt serverī kārtību, palīdzētu cietiem spēlētājiem un apmācītu jaunos un/vai nezinošos spēlētājus. Esmu ļoti draudzīgs, gan ar kolektīvu, gan ar spēlētājiem, cenšos izvairīties no liekiem kašķiem un vienmēr visu risinu kā vajag nevis kā pašam labāk. Spēšu būt aktīvs vairākas stundas dienā. Lūdzu izlemjiet par labu kā zinat un ceru uz sadarbību, ar cieņu Armands.

 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 15:45
0
post

Kopš servera atvēršanās tavā profilā neredzu nekādu worth materiālu, pieredze liela, bet es to "pieredzi" neredzu vispār,

slēgts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0