bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
0
0
topic
(Mehāniķa spēju pieprasījums) William Fernandez
Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 16. oktobrī, 14:43

Anketa

Tēla Vārds Uzvārds: William Fernandez

Frakcijas Nosaukums: TLL BENO

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi): Vēlos spējas atgūt otro reizi jo sanāca ļoti muļķīga situācija un sava stulbuma dēļ tās  zaudēju, spējas man ir vajadzīgas lai es varētu turpināt erpot autoservisā iekš TLL BENO, mašīnas un to izprašana ir tas kas man ļoti patīk.

Ekrānšāviņi ar roleplay pielietojot komandas /me un /do, kur attēlojat norādītās situācijas - riepu maiņa, xenon uzstādīšana, logu tonēšana, paintjob uzstādīšana:

/do Redzams ka uz pacēlāja atrodas melnas krāsas auto ar marku BMW.

/do Tam būtu nepieciešams nomainīt riepu, jo tā būtu nolaidusi gaisu.

/me Pieiet pie auto riepas un apskata skrūves lielumu, uzreiz pēctam dodas pie galda un satver instrumenta kasti.

/me Atver vaļā instrumenta kasti un satver 17mm  muciņu, uzreiz sniedzas pēc skrūvpistoles un uzliek muciņu tai galā.

/me Dodas pie auto mīkstās riepas un stingri pieliekot skrūvpistoli uz skrūves sāk skrūvēt vaļā visas piecas skrūves.

/do Būtu redzams ka visas piecas skrūves būtu izskrūvētas.

/me Noliek uz galda skrūvpistoli un ar abu roku palīdzību noņem nost auto riepu un noliek to pie zemes kuru paripina tālāk.

/me Atripina atpakaļ jauno riepu, kuru paceļ rokās un uzliek uz bremža diska un saliek skrūves pa caurumiem.

/me No galda satver skrūvpistoli un uzliek stingri to uz skrūves un savelk visas piecas skrūves.

/do Ritenis būtu nomainīts.

 

 

Ārpuss tēla prasības

Vecums: 17

Ekrānšāviņš ar jūsu profila /history: Skaties uzmanīgi tur ir tikai 2 Ajail

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2021. gada 16. oktobrī, 18:35
0
post

Pieprasījums noraidīts, jo speletājam tika noņemtas spējas par lomuspēles neattēlošanu. 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0