bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
3
0
topic
(Mehāniķa spējas) William Fernandez
Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 11. oktobrī, 11:01

Anketa

Tēla Vārds Uzvārds: William Fernandez

Frakcijas Nosaukums: TLL BENO

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi): Mehāniķa spējas man ir vajadzīgas lai es varētu atveidot rp kādu es vēlos iekš TLL BENO frakcijas, būt automehāniķim ir tas kas ir mans kas man patīk, spējas izmantošu tikai ar rp.

Ekrānšāviņi ar roleplay pielietojot komandas /me un /do, kur attēlojat norādītās situācijas - riepu maiņa, xenon uzstādīšana, logu tonēšana, paintjob uzstādīšana: /me pastumj zem auto pie labās puses priekšējās riepas hidraulisko dankrotu un uzceļ auto gaisā. /do redzams ka auto priekšēja labās puses riepa būtu pacēlusies no zemes. /me atvērtu kasti ar muciņām un izvēlētos paredzēto muciņu pēc kā uzmauktu to uz pistoles gala. /me satverot pistoli pieliecas pie riepas, un atvelk vaļā visas sešas skrūves, izvelk tās laukā un noņem riepu. /do redzams ka riepa noņemta. /me Veikli satver jauno riepu un pieripina to pie auto, uzliek uz bremža diska un saliek pa caurumiem visas skrūves, pēc kā satvertu pistoli un pievilktu visas skrūves. /do redzams ka riepa nomainīta. /me Nolaiž dankrotu un pastum to malā.

 

Ārpuss tēla prasības

Vecums: 17

Ekrānšāviņš ar jūsu profila /history: 

Pēdējo reizi rediģēja Ekskluzīvais, 2021. gada 11. oktobrī, 11:02.

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

DidzzyS
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
294 atbildes forumā
Online: 18d 6h 46m
Redzēts 11. aprīlī, 12:47
Pievienots, 2021. gada 11. oktobrī, 16:48
0
post

Zem ši posta noerpo auto pārkrāsošanu, kā arī ieliec SS(screenshot/ekrānšaviņš) no F3 paneļa.

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 11. oktobrī, 17:20
0
post

/do redzams ka krāsotavā atrodas auto, un nepieciešamie priekšmeti plauktos krāsotavā.

/me ieejot krāsotavā uzreiz dodas pie plaukta pēc kā paņem slīpmašīnu un pieslēdz to pie kompresora.

/me pieiet pie auto un sāk tam slīpēt nost vīeco krāsu.

/do redzams ka pēc 2h ilgas pulēšanas auto būtu nopulēts un gandrīz sagatavots krāsošanai.

/me no plaukta satver plēvi un paredzēto skoču ar ko nosedz un pielīmē plēvi pie logiem,diskiem un citām vietām kas nav jākrāso.

/do redzams ka visas vietas kas nav jākrāso nosegtas.

/me pieiet pie plaukta satver krāsu pistoli un kompresora šļangu, pēc kā norauj no tā nost slīpmašīnu un uzsprauž virsū krāsa pistoli.

/me ieliej pistōlē krāsu šķīdinātāju un izskalo pistoli.

/do redzams ka visa vecā krāsa no pistoles izskalota.

/me satver krāsu un ielej to pistolē pēc kā dodas pie auto un sāk tam pūst virsū krāsu vairākās kārtās.

/do pēc 3h krāsošanas auto būtu nokrāsots.

/me kad auto apžūtu ieliej pistolē laku un pāriet pāri visam auto ar to.

/do auto nostavētu diennakti krāsotavā un būtu gatava turpināt braukt ielās.

MAN JAU IR CV UZRAKSTĪTS UZ TLL BENO BET PAGAIDĀM NEVIENS MAN VĒL VIŅU NAV ATVĒRIS UN PIEŅĒMIS.

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 11. oktobrī, 18:00
0
post

Attēlotais roleplay ir +/- pieņemams, bet par spēju iegūšanu nāksies pagaidīt.

Spējas izsniedzam tikai spēlētājiem, kuri atrodas apstiprinātos uzņēmumos. (Tavā gadījumā vienkārši jāgaida kamēr apskatīs tavu pieteikumu uz TLL)


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 12. oktobrī, 18:13
0
post

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 12. oktobrī, 18:13
0
post

Esmu iekš f3 tagat, vari isniegt spējas lūdz ?
 

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 13. oktobrī, 00:59
0
post

Apstiprinu. Sazinies ar mani iekš servera izmantojot F1 vai rakstot /report.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0