bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
4
topic
Spēles Uzraugs[Meloshake]
Grums
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 10h 34m 07s
Redzēts 2022. gada 23. jūlijā, 12:25
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 12:57

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  x]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [x  ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [x  ]


Anketa

Vārds:Mārcis

Vecums: 17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Growsmile

Izveidoto personāžu saraksts: Bruce Meloshake

Pieredze šāda veida amatā: Esmu adminējis 2 gadus citā komūnā un pašam ir bijis savs.

Pieredze lomuspēles jomā: Es Rp serverus spēlēju jau 5 gadus ,protu rpot un zinu noteikumus.Parasti es veidoju uzņēmumu kādu lai būtu vairāk rp situācijas kurās iesaistīties.

Servera /history ekrānšāviņš: Nav

Motivācijas vēstule:Mana motivācija ir spēt cilvēkiem iemācīt,kā pareizi būt iekš Roleplay kā tāda, iemācīt dažāda veida terminus , lai cilvēks saprastu un būtu interese kaut ko darīt tālāk. Esmu redzējis kā paši spēlētāji ir atgrūduši spēlētājus tikai tāpēc ka nezin kas ir tāds RP vai termini. Bet protams ir cilvēki kuri arī paši kā spēlētāji palīdz otram cilvēkam izskaidrot, lai saprastu kas ir tāds vispārējs RP. Mans pienākums kā uzraugam ir iemācīt cilvēkiem visu pareizi darīt un aizrādīt arī par kļūdām lai spēlētājs saprastu kā pareizāk ir jādara un jārīkojās. Spēšu mudināt cilvēkus uz RPošanu, pats kopā ar cilvēkiem RPošu un lai parādītu kā pareizāk tas ir jādara. Pats galvenais ir iemācīt cilvēkiem lai tie pēc iespējas mazāk izmantotu OOC čatu un lai tie vairāk pievērstos iekš IC. Esmu pats ļoti daudz redzējis kā cilvēki izmanto vairāk OOC čatu bet mazāk IC čatu, bet tas sabojā cilvēkiem velmi pievērsties IC un arī spēju uz RP atveidošanu. 

 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 17m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:01
2
post

noname

pret

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:05
1
post

26.augusts reģistrējies , zaļš , pret.

 

joberis
Lietotājs+
71 atbildes forumā
Online: 15d 2h 34m
Redzēts 25. aprīlī, 23:49
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:07
1
post

Šis ir tavs pirmais ieraksts forumā, pret.

Pārāk zaļš.

KasParNa*uj?
Meitene zeltene
34 atbildes forumā
Online: 13d 22h 12m
Redzēts 20. februārī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:08
0
post

par , parak zals

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:08
0
post

rec, ilgi seit esi registrejies, daudz esi palidzejis gan serverim gan pasam komunam izaugt.

esi sakarigs un domaju, ka bez jebkadam problemam varesi sevi labi pieradit kaa gm. 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:16
1
post

Zaļš....pret


memezaurs
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 2h 7m 07s
Redzēts 2021. gada 10. oktobrī, 15:58
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:37
0
post

rec domaju ka sis ir labs kandidats uz gm apmacis speletajus un ari administratorus ka pareizi ir jarpo jo seit ar to ir problemas

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 13:50
0
post

No reģistrācijas straight up uz pieteikumu.

Anti rekomendācija

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 14:01
1
post

Nevienam neinteresē kur un kā tu esi adminējis citur, ja šeit tev nav nekāda materiāla ko pasniegt mums pretī, lai pārliecinātu uz ko esi spējīgs, tad nekādīgi neredzu iemeslu pieņemt tevi. Pēc servera atvēršanās, kad jau esi iejuties kārtīgi un pasniedzis lietotājiem kādu odziņu vari sākt domāt par uzrauga amatu šeit, 

noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0