bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
2
topic
[Uzraugs] MaryJane
MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 2021. gada 09. jūlijā, 23:21

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ 15, Augustā paliek 16. ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Nikolass

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Light, Hellway, HellRaisers.

Izveidoto personāžu saraksts: Dillon Saunders ( Main Character)

Pieredze šāda veida amatā: Ir, diezgan plaša, lai gan, manuprāt šī pieredze īsti neko neizsaka, pat ja nosaukšu kur esmu bijis, jo manuprāt galvenais ir saprast ko dara.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieci gadi, esmu apguvis dažādu veidu lomuspēli, legālo, visvairāk nelegālo, protams, ne vienmēr viss izdodas kā tam vajadzētu, par cik nesen esmu atsācis spēlēt roleplay, jo nesen izkāpu no lsrp, bet tādā ziņā problēmu nav un to var redzēt manā organizācijas threadā.

Servera /history ekrānšāviņš:  

Motivācijas vēstule: Vēlos būt Spēles Uzraugs šajā serverī, jo pašam ir pieredze, bet kā jau augstāk minēju, tā pieredze amatā īsti daudz man neko neizsaka, plus vēlos būt Uzraugs, jo ir vēlme glābt dažus spēlētājus no traģiskās situācijas roleplay ziņā, lai nebojātu nervus citiem spēlētājiem ar savu neizpratni, pašam man arī tas ikdienā atvieglinātu spēli, jo vienmēr kad parādītos kāds jaunais, vienmēr varētu atlidināt uz gm lounge un pārmācīt ar siksnu rokā.

Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 10. jūlijā, 23:23
3
post

Loģiski, ka pret. Pirmo reiz tādu redzu un jūtu. Nav teikts, ka  nesataisī sūdus un nesadomsi kkadu huinu dzit. Nospele vismaz pusgadu un raksti velreiz

All we had to do was follow the damn train, CJ!

N1ce7ry
Lietotājs
Batya
19 atbildes forumā
Online: 1d 13h 7m
Redzēts 2023. gada 28. augustā, 16:52
Pievienots, 2021. gada 10. jūlijā, 23:31
1
post

who d fck are u? PRET

MarkusBlad
Lietotājs
Markusinsh❤️
88 atbildes forumā
Online: 6d 16h 13m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 23:28
Pievienots, 2021. gada 11. jūlijā, 00:55
4
post

PRET! kas tu esi? pirmo reizi tevi redzu. sorry, bet no-names gmos nevajag.

 

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 11. jūlijā, 06:55
0
post

Nevienu reizi neesmu redzējis tevi gan forumā gan serverī. Sorry vecīt , bet būšu pret.

Paspēlē serverī vēl kādu mēnesi - 2 un pierādi sevi no labās  puses. Gl.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2021. gada 11. jūlijā, 12:15
0
post

kkadi sikie pamatskolnieki ar saviem p0k3mo#u vardiem te liek argumentus ka pirmo reizi dzird xddd nu ble nav brinums ja tu spele sito gta musaru tikai paris menesus :DDDDD

 

 

 

liela atbalstiba jo light pieredze parsit pat dazu admin pieredzi te xdddd

Pēdējo reizi rediģēja EBK, 2021. gada 11. jūlijā, 12:15.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 11. jūlijā, 13:13
0
post

Pieteikums, maigi sakot, uzrakstīts jēli. Lasot nerodas nekāda pārliecība par to, ko esi uzrakstījis. Par to kur guvi pieredzi, tā arī neatklāji. Principā ja nav pieredzes, tad  saprast un zināt ko darīt nav iespējams.

Būšu pret tavu kandidatūru.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. jūlijā, 23:22
0
post

Sveiks, vecozēn! 

Nezinu ko teikt, vareji jau vell biki pieradit sevi iekš kick.Ar  zināšanam nav problemu tev, zinu ka statusu pavilksi.

PAR

 

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 11. jūlijā, 23:54
0
post

laitin? tu pats maz sajedz uz kadu huinu tu piesakies? 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 17. jūlijā, 18:44
0
post

Mobster, toksisks esi un pēdejo reizi, kad uzturējies projektā neatstāji to labāko iespaidu,

noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0