bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
12
1
topic
Atvieglots moderatora pieteikums
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 11:08

Atvieglots moderatora pieteikums

Moderatoru skaitam samazinoties tiek meklēti jauni un aktīvi moderatori. Šajā pieteikumā svarīgākie nosacījumi būs lietotāja aktivitāte, tādēļ tiks dota iespēja pierādīt savas moderatora spējas un atvieglot jau esošo moderatoru darbu. Katrs pieteikums tiks izvērtēts individuāli, un foruma komanda kopā izlems kuram piešķirt moderatora pieejas un pienākumus. Tā kā atvieglotais pieteikums atšķiras no pilnā moderatora pieteikuma, tas ir jāveido zem šī topika!  

 

Nenopietnu pieteikumu rakstīšana tiks sodīta ar brīdinājumu

Pieteikums atvērts uz nenoteiktu laiku


Prasības:

- Jābūt 17 gadus vecam (nav obligāti) :

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus :

- Brīdinājuma līmenis forumā nevar pārsniegt 2 punktus un 1 perm punktu (brīdinājuma punkts ar foruma liegumu ilgāku par 24h) :

 

Pieteikuma anketa

- Iepazīstini ar sevi (drīkst copy,paste no sasveicināšanas tēmas) :

- Pieredze ka foruma moderatoram:

- Argumentācijas vēstule jeb kāpēc tevi būtu jāpieņem uz šo amatu (100-200 vārdi):

 

 

 

Ar cieņu,

mta.kick.lv administrācija

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 06. jūlijā, 19:33.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 18:00
0
post

piesakos xd

 

Nenopietnu pieteikumu rakstīšana tiks sodīta ar brīdinājumu - sodīts.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 06. jūlijā, 19:06.

 

te nekā nav

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 43 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 18:09
0
post

same

 

Nenopietnu pieteikumu rakstīšana tiks sodīta ar brīdinājumu - sodīts.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 06. jūlijā, 19:06.

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 27. martā, 16:39
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 18:58
0
post

vienkarsi panem Dianu atpakal

 

Nenopietnu pieteikumu rakstīšana tiks sodīta ar brīdinājumu - sodīts.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 06. jūlijā, 19:07.
Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 19:13
0
post

ne ralf, vienkarši mani paņem atpakaļ

 

dubultposts - sodits.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 06. jūlijā, 19:26.

 

te nekā nav

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 19:16
0
post

Pieñemts TC

 

Lieks - sodits.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 06. jūlijā, 19:27.

 

 

 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 19:48
1
post

- Iepazīstini ar sevi (drīkst copy,paste no sasveicināšanas tēmas) : Šeit

- Pieredze ka foruma moderatoram: Nav , tāpec rakstu , lai tiktu apmācīts un iegūtu jaunu pieredzi un netiktu atšūts dēļ pieredzes trūkuma.

- Argumentācijas vēstule jeb kāpēc tevi būtu jāpieņem uz šo amatu (100-200 vārdi): Pieredzes kā augšāk minēju nav , tāpēc vēlos pamēģināt ko jaunu un vēlos sadarboties ar foruma kommandu , lai ātrāk un precīzāk viss ritētu uz priekšu. Vēlos iegūt arī šo burvīgo iespēju stāties foruma kommandā iekšā , lai pēc tam kad esmu apguvis moderatora amatus palīdzēt jauniem moderatoriem tos iemācīt , pareiz sakot iemācīt pamatus , ja protams viņi to gribēs iemācīties - ā un jā ja nav pieredzes. Būšu pagodināts uzņemties šos pienākumus , lai pēc iespējas ātrāk tiktu novērsts noteikuma pārkāpums , kā arī visus troļļus izdzīt no šitās vietas un palīdzēt pelnīt bunnyhopam kādu kapeiku servera uzlabošanai , nu es domāju tie kuri pērk unbanu.

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 19:49
2
post

Prasības:

- Jābūt 17 gadus vecam (nav obligāti) : 15

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus : +

- Brīdinājuma līmenis forumā nevar pārsniegt 2 punktus un 1 perm punktu (brīdinājuma punkts ar foruma liegumu ilgāku par 24h) :+

 

Pieteikuma anketa

- Iepazīstini ar sevi (drīkst copy,paste no sasveicināšanas tēmas) : Mani sauc Raivo, esmu 15 gadus jauns puišels ,kas pavada mostly savu laiku pie datora spēlējot datorspēles.

- Pieredze ka foruma moderatoram: diemžēl nav, bet visu var apgūt ,ja labi grib un cenšās. 

- Argumentācijas vēstule jeb kāpēc tevi būtu jāpieņem uz šo amatu (100-200 vārdi): Tātad mani, ELSB vajadzētu pieņemt kā foruma moderatoru ,jo es vēlos sniegt savu palīdzību esošai foruma komandai un tās pagaidām vienīgajam biedram ,kas pagaidām cip tiek galā ar foruma kārtību. Uzskatu kad es būtu labs kandidāts foruma moderatora komandā, kaut gan man arī nav tās pieredzes kā foruma moderatoram ,bet visiem ir iespēja pieteikties un iegūt pieredzi. Kā arī foruma moderatoru komanda nav tik aktīva un nav pietiekami daudz foruma moderatoru ,lai varētu izseko visam līdzi. Pašlaik būdams viens un vienīgais aktīvais foruma moderators kurš tiek cip galā ar visiem saviem pienākumiem. Ceru kad es es tikšu pieņemts kā foruma moderators.

 

Pēdējo reizi rediģēja ELSB, 2021. gada 06. jūlijā, 19:53.

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 20:54
1
post

Prasības:

- Jābūt 17 gadus vecam (nav obligāti) : ja

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus : ja

- Brīdinājuma līmenis forumā nevar pārsniegt 2 punktus un 1 perm punktu (brīdinājuma punkts ar foruma liegumu ilgāku par 24h) : shas bus 6 WP

 

Pieteikuma anketa

- Iepazīstini ar sevi (drīkst copy,paste no sasveicināšanas tēmas) : Caw, reku iecheko https://www.kick.lv/forums/topi…aw-no-manis/#1

- Pieredze ka foruma moderatoram: Ir

- Argumentācijas vēstule jeb kāpēc tevi būtu jāpieņem uz šo amatu (100-200 vārdi): Sveiki, es velos but froum moderator jo maku editot postus un likt bezjedzigus warnus par visu kas man skiet ka ir aIzSkArOsH, banot cilvēkus kuri izsaka kaut kadu kritiku (kas nav produktiva jo nu lets be real, ir lietas ko nevar glabt, ja autors nevelas but glabjams) es ari ieveroju foruma noteikumus kurus nekad neesmu izlasijis jo kurs vinus lasa ka jau latvija pienemams un un man patik moderet.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 21:01
3
post

Prasības:

- Jābūt 17 gadus vecam (nav obligāti) : 19

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus : +

- Brīdinājuma līmenis forumā nevar pārsniegt 2 punktus un 1 perm punktu (brīdinājuma punkts ar foruma liegumu ilgāku par 24h) : visu nevar gribet

 

Pieteikuma anketa

- Iepazīstini ar sevi (drīkst copy,paste no sasveicināšanas tēmas) : https://mta.kick.lv/forums/topic/13783/sveiki/

- Pieredze ka foruma moderatoram: Ir, bet ne šeit.

- Argumentācijas vēstule jeb kāpēc tevi būtu jāpieņem uz šo amatu (100-200 vārdi): Amizanti, taču uzskatu, ka esmu viens no spīdošākajiem un potenciālākajiem kandidātiem, jo lietas uztveru daudz savādāk un pret visu attiecos ar saprātu, kas vidējam kick lietotājam ir grūti paveicama lieta. Esmu novērojis, ka liela daļa kick lietotāju būšanu administrācijā uztver kā īpašu stāvokli sabiedrībā un nereti pārspīlē ar savām darbībām. Atšķiros no pilnīgi visiem kandidātiem ar to, ka man nav mērķis kādu sodīt tikai tāpēc, ka iekomentēja ne tur, kā arī mani var saukt dažādos vārdos un tas nebūt mani neaizskars, kas lielā mērā ir vidēja kick administrācijas locekļa vājā vieta. Nosauc par nabagu un uzreiz skrien aizstāvēt savu godu. Forumā uzturos regulāri un jau diez gan labu laiku. Pievienotā vērtība man ir tāda, ka visi zina pagarinātāju. :)

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 21:49
1
post

pret jo nepatik neviens

Lieks Posts || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 06. jūlijā, 21:54.
yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 23:07
1
post

Prasības:

- Jābūt 17 gadus vecam (nav obligāti) : +

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus : +

- Brīdinājuma līmenis forumā nevar pārsniegt 2 punktus un 1 perm punktu (brīdinājuma punkts ar foruma liegumu ilgāku par 24h) : +

 

Pieteikuma anketa

- Iepazīstini ar sevi (drīkst copy,paste no sasveicināšanas tēmas) : yo, krč mani sauc Jānis aka Jančuks, pasē rakstīts kā latvietis, 18 gadi, braucu ar behu

- Pieredze ka foruma moderatoram: Esmu bijis moderators šeit pat kādu gadu

- Argumentācijas vēstule jeb kāpēc tevi būtu jāpieņem uz šo amatu (100-200 vārdi): Labi pārzinu šo community, foruma noteikumus, moderatora funkcijas un pienākumus, kā arī aktīvi uztoros šajā forumā.

fujax

Lietotāji skatās šo tēmu: 0