bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
5
2
topic
Sūdzība par mūsu dārgumiņu, Fletcheriņu
timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 23:25

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: fleemo

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:  Emilio Scott (vai kā tur viņu, man vienalga ja godīgi)

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Vincent McFly (es), Emilio Scott(ments), Jonathan Parkinson (ments), Riley Lennetos, Giovanni Ansaldo, 

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Es zinu kad jums jau zajebali tās sūdzības, man arī viņas apnika, bet man zb jau tas Fletchers ja godīgi.

Nezinu tieši terminu, bet čista ne par ko nošāva mani. Tātad viss sākās no tā kad es atnācu pie tiem Mexicāņiem kazino prasīt darbu, tas man sanāca, sāku strādāt. Vēlāk kad es tiriju telpu (man tāds darbs bija) uz kazino atnāca dargumiņš Fletcheriņš, sāka tur bļaut ka jāver ciet to kontoru un viss pārejais, arī vēlāk bļāva lai visi tinās ārā un tā tālāk. No sākuma pilnibā visi kas bija iekšā kazino aizpisās ārā, es paliku iekšā, bet kad pabeidzu darbu izskrēju ārā. Izskrejot ārā redzēju kad stāv 2 menti, Jonathan Parkinson un Fletchers, viņi tur kaut ko runāja hui zin par ko, es neko pilnībā tur ārā neteicu, man škiet. Vēlāk man netīšām tas otrs policajs uzšāva ar teizeru, es iesāku rakstīt to RP, Fletchera kungs pateica MC lai neerpoju, es nenoerpoju līdz galam, zabil huj kā saka. Tad pēc tā kad es piecēlos augšā man iefreezoja un es spaidiju tos burtus W,S,D,A, viss, freez beidzās es netīšam samazināju attālumu starp mani un policista kungu, kā arī netīšām izvilku ieroci un uzreiz mani sašāva Fletchers, varbūt manī šāva arī tas otrais, bet to es neredzēju. Tad pec tam es sašauts paprasiju caur /pm Fletcheram kādēļ nošāva, tas saka kad samazināju attālumu starp mani un policaju un izvilktu ieroci, es tam cienijamam cilvēkam saku kad tas bija MC un pavisam negribēju neko ar to izdarīt vai kaut kas tam līdzīgs. Tas saka "neko nezinu" i viss. Kad tam dibilam bija MC es neko nepateicu, bet kad man ir tas sūdc, tad uzreiz jāšauj i viss, pareizi Fletcher?

Pierādījumi: linkā paskataties: https://imgur.com/a/5lhtGAz 

Man nav SS tieši kur redzami teli, jo vispār negaidiju tādu.  Ieliku SS'us no momenta kad man iešāva ar teizeru. Sakat ja vajag vēl kādus logus.

Komentāri: nebus

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 23:35
2
post

Nezinu tieši terminu, bet čista ne par ko nošāva mani. Tātad viss sākās no tā kad es atnācu pie tiem Mexicāņiem kazino prasīt darbu, tas man sanāca, sāku strādāt. Vēlāk kad es tiriju telpu (man tāds darbs bija) uz kazino atnāca dargumiņš Fletcheriņš, sāka tur bļaut ka jāver ciet to kontoru un viss pārejais, arī vēlāk bļāva lai visi tinās ārā un tā tālāk. No sākuma pilnibā visi kas bija iekšā kazino aizpisās ārā, es paliku iekšā, bet kad pabeidzu darbu izskrēju ārā. 

Nebija licenzes, detektivs bija par manu SGT charu augstākā pakāpē, pildiju vina order. Klapējām ciet, jo pārkāpa likumu.

Izskrejot ārā redzēju kad stāv 2 menti, Jonathan Parkinson un Fletchers, viņi tur kaut ko runāja hui zin par ko, es neko pilnībā tur ārā neteicu, man škiet. Vēlāk man netīšām tas otrs policajs uzšāva ar teizeru, es iesāku rakstīt to RP, Fletchera kungs pateica MC lai neerpoju, es nenoerpoju līdz galam, zabil huj kā saka. Tad pēc tā kad es piecēlos augšā man iefreezoja un es spaidiju tos burtus W,S,D,A, viss, freez beidzās es netīšam samazināju attālumu starp mani un policista kungu, kā arī netīšām izvilku ieroci un uzreiz mani sašāva Fletchers, varbūt manī šāva arī tas otrais, bet to es neredzēju. Tad pec tam es sašauts paprasiju caur /pm Fletcheram kādēļ nošāva, tas saka kad samazināju attālumu starp mani un policaju un izvilktu ieroci, es tam cienijamam cilvēkam saku kad tas bija MC un pavisam negribēju neko ar to izdarīt vai kaut kas tam līdzīgs. Tas saka "neko nezinu" i viss. Kad tam dibilam bija MC es neko nepateicu, bet kad man ir tas sūdc, tad uzreiz jāšauj i viss, pareizi Fletcher?

Kā lai es varu zināt, kad tev iefreezo un kad tu man melo? Te jebkurš muļķis saka, - man iefreezoja, ko tu dari? Loģiski, es netaisos uzticēties random playerim ar šādu history. https://imgur.com/a/d2rLRgs  |  Tas ir pārāk nedroši. Nekas neliecināja par to, ka tu biji iefreezojis, tev lagoja vai tas bija m/c.  Rekur videoklips ar situāciju. https://imgur.com/a/dOtjiBO

Īsumā- es netaisos uzticēties, tev, kādam citam ''man iefreezoja''. Tu džekiņ, stāvēji ar ieroci centrā, vairākas sekundes kamēr uz tevi tēmēju. Tevi noteizoja detektīvs, jo vinam uz stroķa bija uzlikts tāds mods, kas nebija rpiski un fiziski iespējams, tādēļ teicu lai neerpo to. Beigās, tu stāvēji un sāki skriet prom, apgriezies un skrēji manā virzienā- tiki nošauts, jo samazināji distanci.

Atkārtošos - neesmu kaut kāds sīcis, kurš uzticēsies jebkura ''lowaka'' teiktajam, man lago, man freezo, man pings, tas beigsies vienkārši ar to, ka mēs drīzumā sāksim cutot visas situācijas, jo ''man lago, man freezo, man pings''. Ja nespēj spēlēt serverī bez lagiem, ar normālu pingu = nespēlē, tu traucē ne tikai sev bet arī apkārtējiem. 

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 23:40
0
post

" Tu džekiņ, stāvēji ar ieroci centrā, vairākas sekundes kamēr uz tevi tēmēju."

vairākas sekundes? Tu nopietni, es tikko deļ freeza aizskrēju bišķit prom Tu uzreiz man šāvi. 

"apgriezies un skrēji manā virzienā- tiki nošauts, jo samazināji distanci." 

es gribēju atskriet atpakaļ savā vietā kur stāvēju, un par to kad samazināju dastanci, es pat tālāk paliku nekā biju pēc tā

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 23:41
3
post

Kā jau teicu notikuma vietā- nevaru palīdzēt.
Neesmu gaišreģis lai saprastu, kad freezo, kad nefreezo, randoma revivot arī un neviens cits netaisās.
Ja nespējs pēlet bez freeziem, nenac iekšā. 

Neko vairāk nevaru pateikt

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 31. maijā, 23:41.

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 23:42
0
post

"Ja nespējs pēlet bez freeziem, nenac iekšā. "

labi,kā teiksi

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 23:44
2
post

Es izlasiju pat ne pusi no tava rakstita, jo talak lasit es nemaz negribeju.. Toksiska huinja, tu pat normali situaciju aprakstit nespej. 

3.3. Noteikuma pārkāpums || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 31. maijā, 23:45.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 13:42
3
post

Tak izmetat to pirkteni ārā,domāju viņs jau visiem zajebal :) 

3.3. Noteikuma pārkāpums || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 01. jūnijā, 13:52.

Gonzalez
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 10d 7h 21m
Redzēts 2021. gada 05. jūnijā, 14:36
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 14:00
2
post

https://mta.kick.lv/forums/topi…letcher/ 

Pilnībā visi pret bija tavā pieteikumā.

3.3. Noteikuma pārkāpums || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Gonzalez, 2021. gada 01. jūnijā, 14:11.
marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 15:37
0
post

Tas jau ir script-wise nevis pc problēma, fletcher. Es domāju, ka tu arī pietiekoši ilgi spēlē mta un zini, ka pēc šāviena ar teizeri chars iefreezojas un kad spaidi aswd tad viņš paskrien un priekšu pēc tā freeza.

Pa lielam varēji jau pažēlot. Tik pat labi viņš varēja turpināt tavu mc situāciju, bet tu uzreiz to aizliedzi vai atturēji, nezinu.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 16:30
1
post

Ja tu kārtīgi apskatīsies otro linku, džeks mazliet pakustējās, ko var saprast kā pārbaudi uz taser freeze skriptu.
Pēc tam fujaks skrien aiz staba , apgriežās un skrien man virsū (neatceros vai rokās bija ierocis, vai nebija, bet tam nav nozīme) viņš samazināja distanci ar mani, dabūja lodi pierē, ignorēja manas ic komandas nomest ieroci - pats vainīgs. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 01. jūnijā, 16:33.

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 19:38
0
post

es pat neredzēju tavas tās komandas, redzēju tas tikai kad screenoju logus. Vari pat nerakstīt 200 reizi ka neesi gaišredzējs

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. jūnijā, 02:43
0
post

vērat šo stulbumu ciet lūdzu 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 11. maijā, 15:13
Pievienots, 2021. gada 08. jūnijā, 09:49
0
post

pasam kauns par izveidoto sudzibu?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0