bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
2
1
topic
[Sūdzība] Riley Lennetos, Giovanni Ansaldo
Maruzha
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
8 atbildes forumā
Online: 2d 20h 16m
Redzēts 8. maijā, 17:08
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:13

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:  Maruzha

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Riley Lennetos, Giovanni Ansaldo 

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Riley Lennetos, Giovanni Ansaldo 

Ko spēlētājs/i pārkāpa: CS, CP, Car DM.

Pierādījumi: https://failiem.lv/u/feavt2sbq#/

Komentāri: Te vēl ir Komentāri?

Pēdējo reizi rediģēja Maruzha, 2021. gada 24. maijā, 19:13.
Floquet
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 1d 18h 34m
Redzēts 2021. gada 27. augustā, 12:54
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:21
1
post

Par cik esmu iesaistīts šajā situācijā, vēlētos uzzināt kurā mirklī esmu pārkāpis kādu terminu . 

CP mēs tev nevienā mirklī neesam izdarijuši .

DM bija balstīts uz to, ka mūs tarinājāt, kā arī nav redzams, bet uztriecāties virsū Railijam , pēc tam es veicu pirmo šāvienu pa tavu draugu un pēc tam pa tevi, jo es strādāju bez lieciniekiem .

CarDM vispār es šeit nesaskatu .

Cs es arī nesaskatu, tikai saskatu to, ka tev nav pietiekami daudz braincellu un tu ieliec skrīnus, kur tu ooc ins + mg, nomirstot uzreiz atbrauc atpakaļ , pēc kā tu man sataisiji CP, var redzēt pēc mana hp, kā arī triecies mūsos iekšā taisot pg un cs .

Maruzha
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
8 atbildes forumā
Online: 2d 20h 16m
Redzēts 8. maijā, 17:08
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:23
1
post

@Floquet Tu savu komentāru vari pat neizteikt. Lai izskata Administrācija!

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 33m
Redzēts 13. maijā, 13:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:29
4
post

Tātad, sāksim ar to, ka CS šajā gadijumā nevar vispār būt, mēs esam kartelis, situāciju bija pilnīgi nopietna, iepriekš braucot pa ielu tu mazliet ietriecies Audi sānā, pēc tā mēs tevi izsekojām līdz mājām, bet tālāk izdomājām apturēt, jo izskatijās moderna mašīna un gribējām paprasīt nodokli un apjautāties. Jūs uz to baigi nereāģējāt un aizbraucāt projām no mums, dzināmies jums pakaļ par to, lai neatcerētos mūsu sejas, sākām tēmēt ar ieroci, bet negribējām šaut, jo reāli mums tas nav vajadzīgs, gribējām lai kāpjat ārā no auto, pēc ilgas braukšanas jums pakaļ jūs pat nepakļāvāties, tapēc atklājām uguni, mēs to varam darīt, esam kartelis .

Kurā mirklī vispārīgi tika taisīts CP? Mēs jums braucām virsū, vai draudziņ īsti nezinam termiņus?

CarDM, kurā vietā vispār tev kāds uztaisija CarDM, mēs šāvām pa jums, nevis šāvām pret jūsu auto, pēc incidenta aizvedām jūsu auto projām.

Es termiņus neesmu pārkāpis, pilnīgi normāli kartelim, sāksim ar jūsu pārkāptajiem termiņiem.

1) Šeit ir redzams, ka personas nevēlās taisīt roleplay un taisi, pirmkārt, mix, otrkārt, rp avoid, kā arī saka cilvēkam no karteļa par to, ka viņam vajag uz toleti, necieņas izrādīšana. Var redzēt, ka jums vispār nav vēlmes roleplayot. Šeit redzami jau 2 termiņu pārkāpumi.    https://prnt.sc/13culzf

2) Redzams, ka tu vispār nereaģēji pēc tā, ka mēs teicām lai abi kāpjat ārā, tapēc atklājām uguni un nevēlējāmies lai piebrauc menti, nevajadzēja lai atceraties mūsu sejas. OOC insults te tika izdarīts. https://prnt.sc/13cujv3        /        https://prnt.sc/13cumvy

3) Puika mazliet taisa CarDM, RK, RP Avoid, MG, viņš jau tika nošauts, atbrauca ar citu mašīnu un sāka triekties, jau 4 termiņi tika pārkāpti un tu vel liec par mani sūdzību, mazliet pats ieberzies. https://streamable.com/9f7p81

 

Pēdējo reizi rediģēja klassiks, 2021. gada 24. maijā, 19:30.
Maruzha
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
8 atbildes forumā
Online: 2d 20h 16m
Redzēts 8. maijā, 17:08
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:34
0
post

Kur Tu saskati Roleplay? Piebraucot un prasot Nodokli, netālu no LSPD? Tas ir Roleplay? Aizej RL pie Mentenes patusēties un kādam fufeli iedzīt.. Pieaudz puis..

Pie tam, pēkšņi bez nekādiem RP variantiem sāc izsekot, bļaut no braucošas mašīnas, kaut logi ciet. Wtf? 

Ja jau šajā projektā tas skaitās kruti un baigais Roleplay attēlojums, tad izskatās, ka šeit nemaz nav jēga laiku tērēt!

klassiks
Lietotājs+
85 atbildes forumā
Online: 11d 3h 33m
Redzēts 13. maijā, 13:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:37
1
post

Tev tiešām šeit nav jēga tērēt laiku, pie mentenes vienkārši pienācu bez ieročiem tāpat paprasiju kā normāls cilvēks, tu jau uzreiz pateici ka nekāda roleplay nebūs un ic varu dirsā iebāst. 

Visi pierādijumi ir pret tevi, ja tu šitā taisies šeit spēlēt un taisīt tādus pārkāpumus, tavs ceļš ir uz sūdubedri, paldies par sapratni RP Avoid, Mix, RK, MG, OOC insults, CP, CarDM karali.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:40
0
post

SŪDZĪBAS ATBILDE

 

Administrācija ir izskatījusi Jūsu sūdzību un nonākusi pie lēmuma, ka spēlētāji ir pārkāpuši servera noteikumus, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par patiesu un tiek sodīti arī sūdzības iesniedzēji.  Spēlētāji saņems  administratīvo ieslodzījumu.

Giovanni Ansaldo - Drive-by pārkāpums = 20 minūtes
Riley Lennetos - OOC insult pārkāpums = 10 minūtes

Michael Bordan - OOC insult pārkāpums, deathmatch pārkāpums, Metagaming [Revenge kill apakšpunkts] = 60 minūtes

 

MTA.KICK.LV administrācija
Spēles Uzraugs Fletcher

Sicitisss
Lietotājs
Batja
173 atbildes forumā
Online: 7d 12h 22m
Redzēts 1. maijā, 15:05
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 19:47
0
post

Es vispar biju pie stures un prosta vedaju apakrt "Mazuha" un ja esam ietriekusies ari taja baltaja audara tad ta bija vina pasa vaina jo vinam reali lago, ari tupa brauc visur ldizi un pie lspd apstajamies uzziant ko grib saka kaut kads nodoklis nav samaksats teicu labi nav laika velak iejiesu datora samaksasu bet tagad gribu kakat (ic tas bija domats) pectam braucma vini prieksa piebrauc saka abi lauku es saku atpakal braukt un ar pirmo headshot trapija, pec ss vispar izskatas ka ar cheats spele luk var apskatit uz kuru pusi abi ieroci ir un var redzet ka tikko sauts ir jo redzamas asinis un vel dzirkstele ka lode Screenshot by Lightshot (prnt.sc)

Es nav dakters, bet šitam ir pizdā.

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0