bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
14
topic
gm
Buriks
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 15h 32m 41s
Redzēts 2021. gada 26. maijā, 18:35
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 15:53

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ ja ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  ja]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [  ja]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  24  man]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ jap ]


Anketa

Vārds: emils

Vecums:  24

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): sugarcane

Izveidoto personāžu saraksts: emil russo

Pieredze šāda veida amatā: esmu bijis admins playhard un šobrīd arī chi**.lv pārzinu ļoti labi visas komandas pieredze man ir liela.

Pieredze lomuspēles jomā: viss sākās ar csgo bet tad erpot saku samp laikos tas ir apmeram 6-7 gadi, māku erpot gan nelegālo gan legālo playhard serverī biju lspd priekšnieks

Servera /history ekrānšāviņš: https://prnt.sc/13ckrgr 

Motivācijas vēstule: tātad sveiki man sauc emils pašu mta spēlēju jau kopā 10 gadus neskaitot tikai rp sāku ar freeroam un mta pubg. es velos but servera uzraugs jo uzskatu ka man ir lielākas zināšanas par pus staff komandu, man patīk palīdzēt citiem un vērot situācijas un ielidināt kādu ajail par pārkāpumiem, apmācitu es spēlētājus sākumā kad mēs esam divata bet pec tam jau laistu speletaju erpot uz ielas. es saprotu gan legālo gan nelegālo pusi ar mani problemas vispar nebutu. cerams ka pienemsiet mani jo tiesam to nenozelosiet un serveris bus uzlabojies

Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts 18. aprīlī, 02:47
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 09:45
0
post

Klaunus mēs liekam cirkā, cirkus mēs slēdzam ciet jo ir kovids - PRET

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 10:35
0
post

eu pa kuru laiku paspeji shefot playhard pd un vel adminet bral? imagine uzrakstit motivacijas vestules vieta vienu paragrafu KURA SATURA IR 1 KOMATS PALIGA

emil es tevi no sirds regomendeju jo vaik jaunus admin 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 10:38
0
post

iederesies pasreizeja sastava (ar iznemumiem), rekomendacija

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 11:11
0
post

Pieredze lomuspēles jomā: viss sākās ar csgo.?????

Historijā ir smieklīgi sodi kuri man liek man domāt, ka esi nowastojis savus 6-7 gadus.

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

nespēj sekot līdzi prasībām vai lasīt. 

Motivācijas vēstules jēgu arī neesi sapratis, nebrīnos, kāpēc tu esi chilla admins, 

noraidīts. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0