bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
15
2
topic
[VCT Pieteikums] DidzzyS
DidzzyS
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
294 atbildes forumā
Online: 18d 6h 46m
Redzēts 11. aprīlī, 12:47
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 17:50

Transportlīdzekļu komandas pieteikuma paraugs.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera transportlīdzekļu pasaules struktūra [x]
• Jābūt vismaz 17 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[-]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

• Jaizprot transportlīdzekļu komandas vadības panelis un tā editors [x]

 

Anketa

Jūsu servera lietotājvārds: DidzzyS

Jūsu iepriekšējie lietotājvārdi: -

Jūsu vecums: 16 (pēc pāris mēnešiem būs 17)

Jūsu profila vēsture /history: https://imgur.com/gallery/vQfi2cF

Pieredze kā transportlīdzekļu komandas biedram / līderim: Ir, varbūt nelielākā, bet tabulu izprotu ļoti labi.

Vai izproti vehliba struktūru un vadāmības editoru?: Jā, zinu ko darīs katra no dotajām lietām.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad sveiki, mani sauc Didzis. Man ir 16 gadi. Mācos vel pamatskolā, bet lielāko daļu pavadu garāžā skrūvējot auto ,kā arī piepalīdzu Jap-Factory servisā kur tiek būvētas sporta mašīnas no nulles līdz simtam. Zināšanas par auto ir ļoti lielas.

Kas Tevi piesaista kļūt par transportlīdzekļu komandas biedru - tieši iekš mūsu servera?:  Redzu, ka pašreizējiem TK biedriem ir grūtības tikt galā ar saviem pienākumiem - ilgi jāgaida uz auto forsēšanu pieprasījumu izskatīšanu, pašu auto izveidi. Protams, iemesli ir dažādi kāpēc tā ir, nenosodu nevienu. Vēlos palīdzēt tikt galā ar šiem darbiem, uzlabot esošo vehlibu iekš servera, sadarbojoties ar pārējiem TK biedriem.

Motivācijas vēstule (150 vārdi kā minimums): Vēlos būt viens no Transportlīdzekļa komandas biedriem, jo ir vēlme tikt pie iespējas, kur varu strādāt ar auto un taisīt tā handlingu. Esmu dzirdējis, kā cilvēki saka, ka šis auto ir sūds un paskatoties /ed motors ir liellitrāžas, bet auto necik neiet. Vēl vēlos palīdzēt tiem cilvēkiem, kas ar nepacietību gaida uz neizskatītiem auto pieprasījumiem un neizskatītiem mehāniķu pieprasījumiem. Ar lielāko prieku esmu gatavs palīdzēt parējiem 2 TK biedriem. Man patīk sarežģīt savu dzīvi, tāpēc rakstu šo pieteikumu un ceru, ka mani pieņems. Pēc manām domām, pēc dažāda veida apmācībām es patstāvīgi būtu spējīgs izveidot transportlīdzekļa vadību. Forumā ieeju katru dienu un painteresējos kas notiek serverī. Domāju, ka apmācīt mani darboties ar vadāmības editoru nebūtu problēmas.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 17:55
1
post

Nu es nezinu vai vajag vel vienu vct..Bet nekad  pats vehlib un mašīnas nebūs PERFEKTAS vai IZCILAS.. Kapēc tā ir? Jo ir tāds teiciens '' Cik cilvēki,tik viedokļi''' 

Būsu neitrāls..

Veiksmi!


ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 17:56
1
post

Lai jau iet ,Falke viens tur kautko ceļ pārsvarā pašlaik. Rekomendēju.

beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 18:00
1
post

Lai iet, bet ja sačakarēs mahu kuras vedīds pie tevis ja vedīs tad domas mainīsies.

 

Steezijs
Lietotājs
50 atbildes forumā
Online: 1d 1h 5m
Redzēts 2021. gada 12. novembrī, 22:06
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 18:02
1
post

Nu nezinu, neitrāls, cik zinu, daudziem iedod un nojauc visu pirmajā sekundē, ieteiktu izveidot sačakarēu auto un lai šis salabo, pierāda sevi ar laiku utt.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 18:52
1
post

Kastanis stastija labas lietas , ja šance par editoru ir , kāpec ne? Rekomendeju

 

Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 19:48
1
post

Hujzin, zinu tikai ,ka visiem ir jadod iespeja, lai vai kads tu esi, visi sak no kaut kādas 0, tapec yolo, esmu par, ne visi ir retardi :D ja mazak gadi, ka vajag.

N1ce7ry
Lietotājs
Batya
19 atbildes forumā
Online: 1d 13h 7m
Redzēts 2023. gada 28. augustā, 16:52
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 19:59
1
post

cik zinu tu diezgan daudz saproti no maham tapec lai iet!! 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 20:43
0
post

spēlētāju viedokļi te šķiet lieki, lai skatās vct komanda, ņems vai neņems savā bariņā

bet nu poh rekomendācija laikam

fujax

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 20:55
0
post

Pēc manām domām, nebūtu ne vainas vēlviens vct biedrs. Tā pat būs jāapmāca, jāpastāsta daudz lietas par un ap vct, galvenais, lai nesanāk lieka laika tērēsana. Cik zinu, tad autiņos esi zinošs un internetu ar māki izmantot. Galvā pat nenāk neviens cits kandidāts, kurš būtu spējīgs pavilk šo amatu. 

Nu šis tikai mans personīgais viedoklis, lai jau servera īpašnieks izlemj tevi ņemt vai neņemt, apmācības tā pat vadītu es.

 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰
Lietotājs
Nav
33 atbildes forumā
Online: 4d 9h 26m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 15:48
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 21:05
0
post

Nu tā teikt, par auto saproti, es palaidu, lai ir tev veiksme! 

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 21:24
0
post

Ieodšu par,jo Falke viens izraut visu un paspēt nevar,derētu vēlviens VCT komandā.

GL

 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 22:24
0
post

Čau. Šoreiz iedošu PAR , jo flakons viens nespēj tikt galā, vienmēr jagaida hujzin cik ilgi.

 

💜 Tvaiciņš 💜
Lietotājs++
💜 Tvaiciņš 💜
465 atbildes forumā
Online: 18d 10h 49m
Redzēts 2023. gada 12. februārī, 01:29
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 22:45
0
post

derētu būs vairak un būs atrāk auto gatavs par

LuckyDonut
Lietotājs
Dīzels
65 atbildes forumā
Online: 7d 17h 6m
Redzēts 2022. gada 09. martā, 18:24
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 22:46
0
post

Vecit. Tiesam to fisku tu 100% rubi.  PAR

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 18:12
1
post

ja labi, busi labakais VĒCĒTĒ pasaulē.

 

p.s ja iedosi man kko riktigi saforsetu, atraku par Central Divison mentu dodge tad iedosu par caur dažiem foruma altiem!

Kazocinsh
Lietotājs++
Kazocinsh
250 atbildes forumā
Online: 7d 20h 22m
Redzēts 2022. gada 17. novembrī, 21:37
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 18:13
0
post

nafig vins vel nav vct?

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:30
0
post

Privāti man pm atsūti vadības editoru ar kuru esi strādājis un apraksti katru opciju īsi un kodolīgi.

Iesaldēts. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0