bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
21
7
topic
[Uzraugs] DidzzyS
DidzzyS
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
294 atbildes forumā
Online: 18d 6h 46m
Redzēts 11. aprīlī, 12:47
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 21:01

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Esmu aktīvs/-a forumā [x]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [x]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [x]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [x]

Anketa

Vārds: Didzis

Vecums: 16

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  ----

Izveidoto personāžu saraksts: 

Daniel Smith - Los Santos Customs

Johan Lonislav - 15 BLVD Cathay Criminals

Opie Wilson - TLL Beno Priekšnieks

Pieredze šāda veida amatā: esmu ieguvis pieredzi, adminējot citos serveros. Pārzinu visas komandas.

Pieredze lomuspēles jomā: Runājot skaitļos, kickā spēlēju aptuveni pusgadu. Pa šo pusgadu esmu iemācījies RP, editot screenshotus un daudz ko citu. Protams, ka ir vēl kur augt, bet, manuprāt, manas zināšanas ir pietiekošas, lai apmācītu jaunus spēlētājus, ņemtu reportus, izskatītu sūdzības.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/gallery/vQfi2cF

Motivācijas vēstule: Es vēlos būt spēles palīgs jeb GameMaster, jo man jau sen ir liela vēlme un gribasspēks palīdzēt jauniem spēlētajiem. Es esmu gatavs apmācīt jaunos spēlētājus (daru to jau šobrīd, ja sanāk sadraudzēties ar kādu jauno spēlētāju). Es spēšu atrisināt konfliktsituācijas, kuras ir saistītas ar RP. Runājot par spēlētāju apmācību - saukšu spēlētājus Discord zvanā, lai ar tiem varētu saprasties vieglāk apmācības procesā. Kā jau minēju savā pirmajā GM pieteikumā - vēlēšos savu apmācāmo vest "uz ielām" - nevis iespundēt istabā un spiest mācīties visus terminus. Manuprāt, šī arī ir daļa, kas pietrūkst, kad apmāca cilvēkus - praktiskā daļa, nevis pliku terminu kalšana galvā. Vēl mani daži mazi plusiņi: pārzinu pārsvarā visas vajadzīgās administrācijas komandas, ar savām zināšanām par automašīnām, esmu spējīgs izskatīt mehāniķu spēju pieprasījums, kā arī izskatīt sūdzības, kuras ir iekš forumā, vispirms aprunājoties ar visiem iesaistītajiem.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. jūnijā, 00:36
0
post

kapec jus nevelaties ddzidzi par uzraugu? loti rekomendeju jo man liekas, pasaule klus krasainaka un krievi gudraki!

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2021. gada 20. jūnijā, 11:59
0
post

Tu vēlies palīdzēt jauniem spēlētājiem bet tu pats vēl esi jauns spēlētājs xdd

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

💜 Tvaiciņš 💜
Lietotājs++
💜 Tvaiciņš 💜
465 atbildes forumā
Online: 18d 10h 49m
Redzēts 2023. gada 12. februārī, 01:29
Pievienots, 2021. gada 20. jūnijā, 14:49
6
post

Neteikšu kad viņš ir jauns spēlētājs  ir norm pacans

Pēdējo reizi rediģēja 💜 Tvaiciņš 💜, 2021. gada 20. jūnijā, 15:45.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2021. gada 20. jūnijā, 16:25
1
post

tads pats ruki zopijs ka kastenis abi invalidi

2.2. Noteikuma pārkāpums || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 20. jūnijā, 16:31.

 

2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 20. jūnijā, 16:59
4
post

PRET būs tāds pats kā castellani,spawnos draugiem mahas,izvilks no ūdens,dos naudu un revive.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 22. jūnijā, 11:08
0
post

Visi cepās par TLL chara eksistenci, bet kā kāda mašīna jānodod/jānopērk, tā reklāmu un pmu spams. 

Čalis priekš sava vecuma nopietns, apdāvināts ar nerviem un pacietību.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 21:46
5
post

pret jo ne

3.7. Noteikuma pārkāpums || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 06. jūlijā, 21:52.
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 21:49
4
post

Kastanis ir pret Abawi, kad ir staffa, nāksies heitot arī TLL gangu. 

Pret, šodien arī bez RP salaboja man auto.

 

 

 

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 21:51
4
post

a nu ja elesaka gang

Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 06. jūlijā, 21:53.
blaze
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
@pump_upp - best crypto p...
55 atbildes forumā
Online: 9d 16h 6m
Redzēts 2022. gada 18. janvārī, 05:43
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 22:05
0
post

Es gan nāku ar lielu skaistu PAR,  čalim ir galva uz pleciem nekā te dažiem cilvēkiem serverī, nerunāšu kuriem. Tikai 16 , bet ir daudz nopietnāks par daudziem spēlētājiem! Veiksmi!

 

 

Dzīvo brīvi, neko nelaid vējā!

Pēdējo reizi rediģēja blaze, 2021. gada 06. jūlijā, 22:06.
Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 22:50
0
post

Noteikti PAR  čalim liela pacietība un bieži palīdz citiem spēlētājiem, manuprāt, spēs kārtīgi darīt savus pienākumus un sadarboties ar parējo staff.

Pēdējo reizi rediģēja Enija, 2021. gada 06. jūlijā, 22:55.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 23:22
0
post

( Ja negribi lasīt tad nedari to, es sarakstīju vienkārši visu uz ātro un nemaz nedomāju līdzi tam ko rakstīju. Kas ienāca galvā, to uzdrukāju. ) 

Sāksim ar mazumiņiem.

Visu laiku Tava attieksme ir bijusi diezgan normāla, es sūdzības par Tevi nekad neesmu redzējis vai arī vienkārši neesmu ievērojis kad tādas ir bijušas jo forumā maijā tāpat baigi bieži neuzturējos. 

Attieksme es domāju ka no Tavas puses pret administrāciju un spēlētājiem ir diezgan laba, tas jau liecina par to ja tiksi pieņemts varēsi savaldīties situācijās kurās Tevi kāds mēģinās nokaitināt. 

No sākuma es domāju ka Tev to statusu nemaz nevajag, bet tad es izdomāju, ka gribu uzrakstīt savu atbildi vēlreiz un pamainīt to. Diezgan ilgu laiku atpakaļ bija Tavs pieteikums un nevarētu teikt ka Tu ļoti daudz ko esi pamainījis tur un parādījis sevi vēl vairāk, bet es domāju, ka ar to ko esi izdarījis pa šo laiku kā teici pus gadu ir diezgan pietiekami un pierādījis sevi tā, lai Tev iedotu iespēju parādīt, ka būsi spējīgs noturēt statusu.

Visi saka, ka Tu esi redzams tikai caur vienu čaru un vēl kaut kas, bet ne vienmēr vainot var viņu, ja no frakcijas neviens nav online un viņam nav pa lielam nekas ko vajadzētu erpot, tad viņš arī neies iekšā lieki tērēt savu laiku un mēģināt kaut ko erpot. Ja on būtu frakcijas biedri tad arī viņš būtu noteikti caur to čaru un mēģinātu erpot ar viņiem, lai izrādītu vismaz kaut kāda veida aktivitāti caur pārējiem čariem. Es biju paerpojis pie viņiem frakcijā kādu laiciņu, visu laiku kā bija situācijas ja viņš varēja ienāca iekšā, tāpēc sūdzēties par to ka viņš neko nedara arī nevarētu. 

Opie Wilson - Redzu caur to čaru Tevi biežāk ne kā caur pārējiem, bet tam noteikti ir kāds iemesls. Uz Taviem pleciem ir uzkrauts TLL, tāpēc Tev ir jāparūpējas par to lai tur būtu vismaz kaut kāda aktivitāte, ja tās nav, tad Tevi izmetīs ārā no Priekšnieka amata un Tu pazaudēsi visu laiku ko tur ieguldīji, tāpēc tas ir pavisam saprotams. Caur to čaru esmu redzējis Tevi erpojam ar kādu, vispār neesmu redzējis, ka kaut kad aizej AFK uz vairāk kā 5-10 minūtēm. 

Falke pateica ļoti precīzi kas notiek tur ar TLL, visi viņu un un spēlētājus kuri ir tur iekšā nodirš, bet pēc tam kad vajag mašīnu nopirkt vai pārdot tā ir pirmā vieta kur zvana, samet reklāmas vismaz 10 un saspamo visiem iespējamajiem cilvēkiem pm. 

Man apnika rakstīt, tāpēc vienkārši pateišu :D Ielikšu PAR, domāju, ka esi to nopelnījis.

Man arī nepatīk Castellani un viss kas ir saistīts ar viņu, bet tas jau nenozīmē, ka tāpēc ir jāheito citi, šodien vismaz viņš parādīja ka nav tāds pimpis par kādu es viņu uzskatīju. 

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 23:33
5
post

wannabe kastanis 

kastanis wannabe vecais goblins - no lsak prieksnieka lidz ipasniekam

nevajag bus vezis

 

Knight
Lietotājs+
Huligāns
43 atbildes forumā
Online: 1d 6h 2m
Redzēts 2023. gada 28. jūnijā, 13:05
Pievienots, 2021. gada 07. jūlijā, 01:54
0
post

Uzskatu kad šim džekam var iedot iespēju, ja izkāps no savas tačilas un pieķersies klāt reportiem tad būs labi.. Lai iet zaļā gaisma PAR..!

 

N1ce7ry
Lietotājs
Batya
19 atbildes forumā
Online: 1d 13h 7m
Redzēts 2023. gada 28. augustā, 16:52
Pievienots, 2021. gada 07. jūlijā, 02:00
0
post

Šitas ir baigais nazis bet nu uzskatu un cik zinu puika labi parzin visus terminus un komandas es tikai PAR

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 09. jūlijā, 14:08
0
post

Pieņemts uz pārbaudes laiku - mēnesis.

Veiksmi tev.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0