bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
6
topic
GM - Pieteikums!
CiMBo
Lietotājs
181 atbildes forumā
Online: 14d 17h 30m
Redzēts 4. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 13:46

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Jānis

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): nav

Izveidoto personāžu saraksts: 

 Guseppe_Musgrov -  Miris

Jeffery_Bugeta - Miris

Stefano_Margeto - Neaktivs

Matias_Aspence - Aktivs

Frederick_Mustone - Aktivs

 

Pieredze šāda veida amatā:  Nav bijus iespēja tikt šada vieda amatā, domāju buss prieks apgut ko jaunu tieši šeit.

Pieredze lomuspēles jomā: Sāku savu lomuspēli ar nelegaljam frakcijam jo projam es macos tiešam meģinu uzlabot ar katru dienu atveidojot roleplay meģinot uzlabot zinašanas esmu piedalijies daudz mehaniķu jomas (F3).

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/jrGN6RY 

Motivācijas vēstule: Šobrīd esmu parasts spēlētājs kā visi citi, un vēlos iegūt gandarījumu un pilnveidoties , esmu secinājis, ka spētu efektīvāk palīdzēt citiem cilvēkiem, tieši ar savām RP zināšanām. Līdzšinējās darbības veltīju terminu apgūšanai un centos sīki un smalki izprast tos.Esmu radošs un augstu atbildības sajūtu, taču praktiskajā darbībā paļaujos uz saviem instinktiem.Savas RP zināšanas apguvu patstāvīgi. Terminus pārzinu teicami,kas ļauj strādāt arī ar citiem spēlētājiem.Esmu komunikabls un ļoti atsaucīgs , kā arī pozitīva persona.Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām un esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās iemaņas.

Pēdējo reizi rediģēja CiMBo, 2021. gada 06. maijā, 14:13.
daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 13:47
0
post

rec, izskatas ka esi centies pie pieteikuma un domaju ka problemas nebus vadit gm

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 13:48
0
post

No Tevis nesaskatu nekādu uzraugu, kurš varētu palīdzēt jaunajiem spēlētājiem, ir ļoti daudz sakarīgu uzraugu un administratoru, kuri ar to pisās diezgan ilgi, lai kādam iemācītu, ja džeks vēl pat nezin kurā čatā pareizi rakstīt, viņam uzraksta OOC, viņš atbild IC un pēc tā, pus stundu jāskaidro kurā pareizajā čatā jāraksta. 

Kāpēc Tu vispār uzrakstīji pieteikumu? - Pieteikums ir uzrakstīts ļoti pavirši, izlasīt to mierīgi var pa 30 sekundēm, ja labi pacenšās, pats labi saproti par ko es runāju, neviena ieteikumus neesi ņēmis vērā, kad vajag pateikt kaut ko atpakaļ un uzdirst, esi pirmais, bet kad vajag palīdzēt? nē. 

Vienu dienu man bija ar Tevi situācija, kurā es Jūs kaitināju speciāli, teicāt ka man būs jails, sāki saukt terminus kuri serverī sen vairs nav, beigās es sāku rēkt, Jūs sākāt raudāt un Tu iegāji caur citu čaru, uz kura Tev bija ierocis, lai mani nošautu.

Nesen tikai esi parādījies kick'ā un jau domā rakstīt pieteikumu uz uzraugu, nē. Tā tas nenotiek vecīt, tas ka te ir daudz spēlētāju un Tu gribi dabūt statusu, nenozīmē ka Tu to pieteikumu vari rakstīt uzreiz, ja pirms nedēļas esi tikai sācis spēlēt, varbūt mazliet ilgāk spēlē, bet nekad neesmu ar Tevi sastapies, pirmā situācija bija serverī, kad kaitināju Jūs un Tu uz 200 ielidoji sienā :D 

Labi, es netaisos pārlasīt ko es esmu uzrakstījis jo man vienalga, viss ko gribu teikt ir tas, ka nevēlos redzēt Tevi NEKAD mūžā, ne ar zaļu, ne ar zilu krāsu. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 06. maijā, 15:11.
Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 13:48
1
post

jani njg neko tev, busi taka otrs janis vel

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts 26. aprīlī, 16:39
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 13:54
0
post

Ja tu tiešām mēģinātu mācīties un attīstīt savas rp zināšanas katru dienu kā esi minējis savā pieteikumā, tu papētītu un saprastu kā būtu pareizāk atveidot savu crips organizāciju 21 gadsimtā. Statusā manliekas pietiek cilvēki ar vārgām zināšanām, pret

Pēdējo reizi rediģēja 9Boz, 2021. gada 06. maijā, 13:55.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 13:58
0
post

Mans viedoklis ir tāds, ka pašreizējais sastāvs ir pietiekami liels, jo klāt ir nākuši jau , ja nemaldos kopumā 3 vai 4 spēles uzraugi, ar mani priekšgalā. Tas ir tikai mans viedoklis, atceraties. Uzskatu ka esam pietiekami daudz un rekrutēt jaunus uzraugus, kamēr no jebkura sastāva atzara netiek izmesti daži kandāti, jo sastāvā ir arī neaktīvie. Tavs pieteikums arī nav tas no spožākajiem, ļoti maz esi pacenties pie tā, neesmu lasījis bet uzreiz varu pateikt, ka ir par maz sadrukāts. Vienīgi ko piefiksēju, ka pie ''Roleplay pieredze'' esi norādījis neko citu kā - neko un hujņu. Paldies.

No manis anti-rekomendācija, varbūt pēc pāris mēnešiem, kad sastāvā būs mazāk neaktīvo, vai kad būs nepieicešamība no papildus uzraugiem.
P.S Tas ir tikai mans viedoklis un neatspoguļo realo situāciju serverī.

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 13:58
0
post

Pret,serveri daudz Ga em.

Bash Bashtheent GIF - Bash Bashtheent BashTheEntertainer GIFs

 

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 06. maijā, 15:37.

 

Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 14:03
0
post

Nu esmu ar tevi kopā erpojis vismaz kā gadu, un esi attīstijis savu role play līmeni, domāju kad tev varētu sajiet, katram ir jādod tā iespēja.
Cerams, kad tevi paņems un veiksies vēl labāk. :)




2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 14:29
0
post

Rpot māki,skaidrot māki,nekad neesmu redzejis dusmigu domaju esi gatavs gm.Pieteikumā arī esi centies PAR

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 06. maijā, 14:30.
HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 14:29
0
post

Es piss, viņam ir pauti uzrakstīt pieteikumu :D.

Dirsā vecīt, manliekas, ka mums pietiks ar to Impalu uz kuras AK-47. PRET!

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 14:35
0
post

Pret. Flečerz ar Naurenu augstāk visu uzrakstija. 

cau

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 15:29
0
post

Pret,nebūsi spējīgs apmācīt,ja nemaldos nesen atgriezies projektā,un jau tiecies pēc statusa? 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 17 stundām
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 16:09
0
post

nu nezinu vai spesi kko daudz macit, terminus zinat nav tas pats, kas sajegt rp. padzivojies ilgak nedaudz te un tad moz saies kautkas, antirekomendacija

fujax

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 18:30
0
post

Rec ja turpinasi vadiit crips🤡

 

 

 

 

Dieggo
Lietotājs
🧐 .
67 atbildes forumā
Online: 5d 10h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 15:31
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 18:43
0
post

@fletchers jā, tiesa gan sastāvs ir pietiekami liels, bet puse no jūsu sastāva nedara neko, visiem saviem kick sniegtajiem reportiem In Game nav jēgas, uz tajiem atbild tikai pēc 10-15 minūtēm. (dažreiz noveicās, kad ir kāds kas tiešām dara savus pienākumus un accepto uzreiz).

Es būšu par, tomēr šajā "diženajā" sastāvā vajag kādu kas BEIDZOT "varbūt?" pildīs savus pienākumus, jautājums cik vēl ilgi tādu čūbiju meklēs? "dodiet iespēju kādam arī sevi pierādīt, bunnyhop ar šādu attieksmi tu kicku nepacelsi.

 

Pēdējo reizi rediģēja Dieggo, 2021. gada 06. maijā, 18:45.

 gud

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 20:34
0
post

Pieteikums diez ko jēls, pārzini terminus, bet termini ir tikai daļa no visa, kas jāzina spēles uzraugam. Paskatījos tavus postus, rp nav slikts, bet arī nav ļoti labs, māc šaubas, ka statuss būs tikai šķērslis, lai visu nepieciešamo apgūtu. Būšu Pret tavu kandidatūru, bet nu novēlēšu veiksmi, jo tā tiešām noderēs.

 

 

Vexy 0009
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 7h 57m 15s
Redzēts 2021. gada 02. jūlijā, 22:33
Pievienots, 2021. gada 08. maijā, 00:05
2
post

Pret, esmu redzējis ka  citā  serverī prost cilvēku   izbano ar iemeslu BLyaaaad, normāls iemesls, un tu Dari huiņās, un nemāki zaudēt, 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0