bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
1
topic
[VCT Pieteikums] Čivrix
Čivrix
Lojālais lietotājs
Ceška TDeška
122 atbildes forumā
Online: 6d 8h 45m
Redzēts 2023. gada 23. jūlijā, 15:50
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 04:41

Transportlīdzekļu komandas pieteikuma paraugs.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ]
Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera transportlīdzekļu pasaules struktūra [ ]
Jābūt vismaz 17 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Jaizprot transportlīdzekļu komandas vadības panelis un tā editors [  ]

 

Anketa

Jūsu servera lietotājvārds: Elvisp

Jūsu iepriekšējie lietotājvārdi: Neatceros, bet bija līdzīgs šobrīdējam

Jūsu vecums: 20

Jūsu profila vēsture /history:

Pieredze kā transportlīdzekļu komandas biedram / līderim: Nav man pieredze bijusi kā vct dalībniekam, neesmu mēģinajis pat.

Vai izproti vehliba struktūru un vadāmības editoru?: Nav man bijusi saskarsme un nepieciešamība ar tādu saskarties, bet domāju, ka nekā tur priekš mani sarežģīta nebūtu un labi tiktu galā...

 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): 

Tātad, 20 gadus mani jau saukā visi par Elvi. Mācos par mehāniķi un strādāju tādā jomā, brīvajā laikā atpūšoties vēl pašancēju lomuspēlēs par mehāniķi :D. MTA spēlēju diezgan ilgi, iepriekš jau vairāk dayz spēlēju, bet tagad pie favorītiem tikai un vienīgi mta.kick.lv .

 

 

Kas Tevi piesaista kļūt par transportlīdzekļu komandas biedru - tieši iekš mūsu servera?: Tātad, pimkārt, esmu auto entuziasts, man interesē un patīk viss ap automašīnu un tās uzbūvi, ļoti labi pārzinu daudzas automašīnas no a līdz z. Otrkārt, es vēlos iemācīties ko jaunu. Treškārt, vēlos kaut kādīgi pielietot savas zināšanas par automašīnām šajā serverī, tā kā domāju ka uzraugs no manis nesanāks, tāpēc varētu palīdzēt kā VCT biedrs serverim.

 

Motivācijas vēstule (150 vārdi kā minimums): Tātad MTA spēlēju jau gandrīz divus apaļus gadus, protams, ar pauzēm. Biju spēlējis arī iepriekšējā sezonā, mēģināju vadīt savējo uzņemumu, vēlējos pilnveidot savu lomuspēles atveidi, viss jau itkā plus mīnus bija labi, bet dēļ skolas biju palicis neaktīvs un diemžēl pametu uz brīti visu šo. Nesen atgriezos, manuprāt, jau spēlēju kādu mēnesi ar pusi, 200+ stundas. Esmu izveidojis jaunu uzņēmumu Forward Auto, kur esmu savācis dažādus citus auto entuziastus un devis viņiem iespēju pilnveidot un padarīt savu tēlu interesantāku citiem. Esmu daudziem arī samācījis vairākas štelles, kā kas jādara ar automašīnām, kas viņiem pašiem noteikti noderēs dzīvē. Esmu draudzīgs, komunikabls, saprotošs.

Tieši par VCT biedru mēģināt pieteikties mani motivēja mani čomi.. Es tiešām nezinu vai ir vajadzīgs uz doto brīdi vēlviens šīs grupas biedrs, bet katram ir dota iespēja mēģināt pieteikties, tāpēc arī rakstu šo... Par automašīnām kā jau teicu daudz zinu, zinu fiziku tām, zinu dzinējus, zinu uzbūvi. Esmu arī šobrīd diezgan aktīvs, palīdzu citiem iekšspēlē kā mehāniķis, mēģinu katru reizi atveidot aizvien kvalitatīvāku lomuspēli. Aktīvs arī būšu labu laiciņu. Mācos diezgan ātri un domāju, ka spēšu pildīt savus pienākumus.

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos..

 

Pēdējo reizi rediģēja Čivrix, 2021. gada 03. maijā, 04:49.

MarkusBlad
Lietotājs
Markusinsh❤️
88 atbildes forumā
Online: 6d 16h 13m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 23:28
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 04:43
0
post

Došu šim jaunietim PAR, jo ooc zinu, ko šis zinu auto jomā, kā arī čalis prikolīgs, un ticu, ka jums patiktu saskarties ar viņu.

Pēdējo reizi rediģēja MarkusBlad, 2021. gada 03. maijā, 04:44.

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 07:25
0
post

Motivacija tik tiesam drankiga.

pret

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 09:04
0
post

Cik es pareizi atceros tad falke vai bunnyhops meklē pieredzējošu cilvēku šajā nozarē , jo visu apmācīt un iemācīt ir ļoti sarežģīti , ja neko nezina par šo vehlibu kā tādu , redzu ka mācies par mehāniķi bet good luck, ielikzu pret , bet šaubos ka tie kautko ietekmē , jo vehlib memberi paši izvēlas vai grib tādu cilvēku sastāvā.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2021. gada 03. maijā, 09:05.

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 10:14
0
post

Es galīgi nevēlētos redzēt Tevi ar VCT, Tu vēl nezini kārtīgi ko pats gribi. 

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 6m
Redzēts 2. aprīlī, 07:33
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 10:19
1
post

Nezinu vai ir jēga balsot, bet es teiktu PAR. Varbūt tā motivācijas vēstule nebija tā labākā, bet es domāju, ka vajadzētu Viņam dot iespēju, jo ir tīri sakarīgs. Protams viens no mīnusiem ir tas, ka Viņam nav pieredzes, bet kā tad to pieredzi iegūt? Pieredzi iegūt var tikai mēģinot, dodot iespēju. (Loģiski domājot, kur tad Viņs to pieredzi iegūtu, ja visur ņemtu tikai pieredzējušus cilvēkus?)

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 10:36
0
post

Nevajag tev vct un Bunnyhop meklē cilvēku ar pieredzi, jo tas nav tik viegli un nebūs nevienam laikā tevi apmācīt. Pret

Animated GIF

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 19:27
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 11:29
0
post

par, jo macies par mehaniki 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 12:27
0
post

No vienas puses good job Tev. Vēlies iemācīties jaunu, bet šobrīd ir tāds stāvoklis, ka ir vajadzīgs PIEREDZĒJIS VCT biedrs. Iedošu PAR tikai par to, ka centies, bet maza šauba, ka tiksi pieņemts. GL&HF

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 03. maijā, 13:51
0
post

ANTI. Kā jau daudzi pateica kad Bunnyhop meklē cilvēku ar pieredzi ,jo tas nebūs tik viegli kā liekas un šaubos vai viņiem būtu tāds gribas spēks tevi apmācīt.

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 22. jūnijā, 11:04
0
post

Nebiju pamanījis tavu pieteikumu, bet izlasot, ka tev nav pieredze šajā amatā, rodas jautājums vai mums tevi vajag. Ir cilvēki, kuriem ir bijusi pieredze ar vct editoru, tiem jāpastāsta tīri servera standarti, tev būs jāmāca viss no nulles. Tur paies laiks un ja izrādīsies, ka neesi spējīgs, rezultātā būs lieki iztērēts laiks.

No manas puses antirekomendācija, domāju, ka BunnyHop's piekritīs manis teiktajam.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 22. jūnijā, 11:18
0
post

Pieprasijums ir labs. Ja reāli domā to kad VCT priekšs tevis nebūs sarežģīts un tu spēsi pavilkt to darbu , tad būšu Par. Citādi tu jau nedabūsi nekādu pieriedzi :)

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2021. gada 22. jūnijā, 12:00
0
post

Pēc topika autora pieprasījuma, tēma tiek slēgta

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0