bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
3
3
topic
[Sūdzība] Emilia Scott, Bred Piston
Gonzalez
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 10d 7h 21m
Redzēts 2021. gada 05. jūnijā, 14:36
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 19:30

Tavs lietotājvārds: Mike Campbell

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Emilia Scott, Bred Piston

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Emilia Scott, Bred Piston, Mike Campbell

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Apturēja mani IGS, nebija man tiesību un negribēju maksāt sodu. Kamēr šis kko arpūs mašīnas darīja es uzrakstiju "/do automašīna BMW uzbrauca virsū policijas virsniekam", pēc kā mani uzlika meklēšanā par varas pārstāvja slepkavības mēģinājumu, bet ja es uzrakstot to roleplay komandu, ka pārbraucu pāri mentam ar savu 2 tonnu smago BMW, tad viņš nekādīgi nevarēja mani meklēšana ielikt, ne izdzīvot no tā, ja es būtu uzbraucis pieņemsim uz kājām, tad jau tas nav slepkavības mēģinājums. Pēc 10 dienām no tā incidenta mani apturēja Emilia Scott un iemeta uz 3 dienam IC jaila, jo es esot mēģinājis noslepkavot policistu.

Pierādījumi:

Komentāri: Garšo man grauzdiņi.

Pēdējo reizi rediģēja Gonzalez, 2021. gada 27. aprīlī, 19:32.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 19:40
0
post

Dzēru tējiņu ceļa malā, dzirdu mašīnīte brauc, nolieku visu malā. No stūra tu izbrauc ārā full speed. LSPD mašīnās ir ALPR - Automatic number-plate recognition
Kurš nolasa mašīnas numurazīmi, pašu mašīnas marku un automātiski pārbauda datubāzē - reģistrāciju, īpašnieku.

Serverī ir skripts, ka ja tev ir uzlikts warrant (aka meklēšana pie tava profila) tad ALPR reaģēs uz tavu mašīnu, pat ja tu tajā neatradīsies.
Par to, ka tev bija tāds warrant vari pārliecināties šeit - https://www.youtube.com/watch?v…annel=Fletcher
Vari redzēt pašā apakšā iemeslu.

Par ALPR ziņojumu vari pārliecināties šeit - 

Pēc kā es tevi vienkārši aizturu. Mums nav nekāds High rp LSPD kur par katru ielikto meklēšanu uzreiz jāraksta atskaite ar visiem paskaidrojumiem, es personīgi saviem darbiniekiem uzticos, ja man ir jautājumi publiski pajautāju discord'a. Es vienkārši tevi aizturēju.
Kas attiecās uz tavu pārkāpumu, tad to mēs jau labu laiciņu pārsaucām par VARAS PĀRSTĀVJA UN VAI CITAS VALSTS AMATPERSONAS SLEPKAVĪBAS MĒĢINĀJUMS un viņš paredz šādu sodu -

Kas attiecās uz papildus 2k500 un 2 stundām, klāt nāk šis - 

Šos visus pantus vari atrast kriminālkodeksā un CSN, ja labi forumā pameklēsi.
Kas attiecās uz informāciju kuru es tev apsolīju sniegt, kapēc es tevi arestēju, es to tev arī sniedzu - 

Tev bija un ir jāraksta IC sūdzība, jāgaida kad mēs atjaunosim tieslietu departamentu un tad arī izmeklēs šo incidentu. 

 

Runājot jau par šo, jauno sūdzību, kuru tulīt noraidīs.
Audio: LAPD will make body camera videos public under new policy | 89.3 KPCC

LAPD (aka LSPD) IR BODY CAM KAMERAS, KURAS PIEFIKSĒ VISU KAS NOTIEK VIRSNIEKAM PRIEKŠĀ. Virsnieks piegāja pie mašīnas loga un pavērsa kameru pret tevi, džeks izdzīvoja, jo kapēc gan neizdzīvot, ja tu no stāvošas pozīcijas fujaku vienkārši notriec? Ne jau tu 2 sec laikā 200 km/h sasniegsi.

https://www.youtube.com/watch?v…ssociatedPress

Notrieca, pārbaudīja body-cam un izsludinaja meklēšanā. Lieta beigusies. Tev sīkāk pat netaisos stāstīt, esi neaudzināts fujaks kurš apvainojies uz visu pasauli. 

 

Gonzalez
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 10d 7h 21m
Redzēts 2021. gada 05. jūnijā, 14:36
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 19:41
2
post

Tu neko jaunu neuzrakstīji, jau iepriekšēja sūdzībā iemeti to. Ja es pārbraucu policista kājām pāri ar rp, tad tas ir slepkavības mēģinājums?

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 19:43
0
post

Ja mētā gangsteri IC, tad vismaz OOC izaudz no pamperiem. Pamēģini dzīvē pārbraukt mentu, pēc tam visu dzīvi nožēlosi.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 19:44
0
post

Tu neko jaunu neuzrakstīji, jau iepriekšēja sūdzībā iemeti to. Ja es pārbraucu policista kājām pāri ar rp, tad tas ir slepkavības mēģinājums?

Tā ir ic hujņa, kādu pantu tev piešuva, ar ooc sudzibu tu neko nepanāksi. LSPD vadība jau ir piespriedusi savu sodu un sūdzības tavas anulētas, jo apsūdzības ir izvirzītas attiecībā kodeksa pieejamībai. Ko raudi? Sēdi vien'

LuckyDonut
Lietotājs
Dīzels
65 atbildes forumā
Online: 7d 17h 6m
Redzēts 2022. gada 09. martā, 18:24
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 19:45
0
post

Beidz raudat. un tev jaraksta IC sudziba.

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 19:49
0
post

Es nezinu ko tu te mēģini panākt, ja tev jāveido sudzibu ic sadaļā, un cik ziņu tev jau tika viss atbildēts, nav jēgas taisīt pa 100 sūdzībām

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0