bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
7
topic
[Uzraugs]Tankists
Tankists
Lietotājs
MAKAVELI
193 atbildes forumā
Online: 14d 1h 3m
Redzēts 22. martā, 15:09
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 16:23

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]  Bet seni 


Anketa

Vārds: Renārs

Vecums:24

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Tankists Visulaiku bijis

Izveidoto personāžu saraksts:Mitsuko Yamaguchi Billy Brodus

Pieredze šāda veida amatā: Pieredzi diezgan liela latviešu projektos pazistu pusi no mta.kick.lv adminisrācijas kādu laiku kā ari daudzu citus kas šeit ir bijuši 9boz bets danno demmons un citi es domāju nebus problēmas kā ar eurojanku bija.Esmu mācijies saistība ar nelegālam no 9boz kā pareizi taisīt sistemas un erpot intresantāk nelegalo roleplay ari daudz ko vel citos projektos iemācijos pirms biju pazudis laiku no kick.lv

Pieredze lomuspēles jomā: erpoju jau kādus 7 gadus sākuma spēleju sampa bet samps man likās parāk low prekš roleplay tapēc pārgāju uz mta pirmais servers kur spēleju mta bija playha## jeb lightscribe veidotais serveris tolaik ar 9boz erpojām cosa nostra jeb siciļu mafiju bija intresanti diezgan tur bija atļauts viens no pretīgajiem roleplay termiņiem mēs erpojām ka viens mūms bija janogalina jo viš bija sastrādajis sūdus un es ar rp pieķedeju viņu pie ķedem un viņu ar rp sazāģeja lietojot motorzāģi un uzlika ck viņam zinu ka kick.lv nav atļauts pretīgais roleplays toties kādu gadus vēlak tas bija nesen kā biju adv###d# domes mērs un taisijām intresantus likumus caur rp domē

Servera /history ekrānšāviņš:  https://i.imgur.com/2mI1SUF.png

kaut kas tur ir histoty neliels bet esam ar senos laikos grēkojuši

Motivācijas vēstule:Principā Velos šo pateikt ! Nesmu slikts cilvēks esmu labsirdīgs cilvēks man nepatīk jailot cilvēkus tas ir prēkš mikstajiem jailot personu kas ir kaut ko pārkapusi es velos to cilvēku kas ir pārkapis aprunāties pamācit kā pareizi darīt un ieteikt vai palīdzet jaunajam spēletajam ko tu gribi atveidot roleplay serveri uz ko tu mērķe nelegālo vai legālo roleplay un viemēr kad jailo vajag izskatit abas puses ko darijušas tapec eurojanka papisa toreiz gm :D Velos vienkārši palīdzet jaunajiem spēletajiem izdomāt un radīt viņiem idejas kā uzsakt sava charatera devplovmentu un intresantāk atveidotu roleplay runājot pa sodiem kā vēlos sodīt cilvēkus pirmajā reizē pabridini cilvēku otrajā reizē ari pabrīdini trešaja reize jailo cilvēku jo redzi ka viš negrib rp atveidot kā ari jāceras ka ka pa kādu sudzās cilvēks jaizskata abas puses situācijas pa no parkāpeja un kurš sūdzejas visbiežak ari var uzķert serveri mehaniķus esmu daudzas reizes redzejis ka viņi bez rp labo transportlīdzeķlus galvenais uzņemt ss un tad jailot ar cieņu tankists

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Pēdējo reizi rediģēja Tankists, 2021. gada 06. aprīlī, 16:56.
dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 16:50
1
post

Es būšu pret tavu kandidatūru, lasot pieteikumu biju apķēris galvu ar abām rokām, jo tās interpunkcijas kļūdas ir šausmīgas, tik īpaši Tev ir 24 gadi, bet nav jau par vēlu, lai šo visu apgūtu un mācītos no savām kļūdām! No pieteikuma sapratu, ka spēlē 7 gadus, kas ir diez ko daudz, bet tevī nesaredzu to pieredzi. Motivācijas vēstule ļoti īsa, kurā īsti nesapratu tavu motivāciju, piedod, bet manās acīs tu neesi uzrauga amatam cienīgs.

 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 16:53
0
post

Piekritīšu dandijam, pret.

Gl.

cau

2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 16:54
1
post

Trolleris agrāk biji,nezinu vai tagat ar spējām trollotu.Nesen vel uzķēra tevi uz statu transfer. PRET

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 06. aprīlī, 16:54.
Norbis
Bijušais administrators
42 atbildes forumā
Online: 3d 13h 36m
Redzēts 19. aprīlī, 18:20
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 16:57
0
post

Nav nekas pret tevi, bet Dandijs pateica visu.

Pret

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 17:03
0
post

lasot pieteikumu likās ka uz vienu brīdi bez skabekli paliksu. 

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 17:05
0
post

Pret,viss augstak pateikts 

 

 

 

 

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 17:08
0
post

Pret, nesen veici statu transferu kopā ar Black Dragon...

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 17:08
1
post

1. Kā jau teici Tu spēlē šāda veida serverus jau 7 gadus, bet tāpat neesi iemācījies pareizi/kvalitatīvi noerpot to ko vajag, visās situācijās kurās es esmu ar Tevi erpojis sakarā ar Delta MC frakciju vienmēr ir bijis jāsaka Tev priekšā kas un kā jāerpo, ja Tu šo visu rakstīji tā ka tiešām ceri ka dabūsi to GM tad nebūs. 

2.  Cik saprotu Tev tiešām ir 24 gadi, bet pēc Tavas gramatikas to tiešām nepateiks, es domāju ka šajā vecumā jau būtu jāzin kā rakstīt, vai izmantot garumzīmes uz datora, nevis spēlēt bezjēdzīgas spēlītes kuras ne pie kā laba nenovedīs. 

3. Tava attieksme nav tāda kāda būtu vajadzīga uzraugam - Šodien pēc tā ko ierakstīju zem Tava topika Tu pateici tā ( Ai tak poh tas naurens ir 13 gadigs kurs dzivo pie mammas ) kad uzdevu jautājumu kur Tavuprāt man šajā vecumā vajadzētu dzīvot atbildēt nevarēji jo aprāvies, teicu lai raksti privāti, bet turpināji rakstīt huiņu čatā, šis jau ir viens iemesls lai Tevi vispār nepaņemtu, bet skatoties uz Tavu pieteikumu tur iemeslu ir vairāk kā vajag. 

4. Vienmēr esi tiecies pēc naudas un mantas, nekad neesi spēlējis dēļ kaut kā cita, vislaik pirmajā vietā ir bijusi nauda un viss pārējais, kas jau izskatās, ka Tu būsi ļoti līdzīgs Norbim, kurš pavada jau ''100 maršrutu braucot ar autobusu, pelnot naudu ieročiem''

Man vienkārši nebija ko darīt tāpēc uzrakstīju no jauna jo biju tikko atnācis mājās, tāpēc neko daudz nebiju uzrakstījis. 

pret

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 06. aprīlī, 18:29.
FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 17:13
0
post

Piekrītu @dandijs teiktajam. Nu nejūtu to pieredzi ne iekš servera, ne šajā pieteikumā. Kā jau visi gm pieteikumos sasola brīnumu lietas, bet beigās no tā netiek pildīts nekas. 

PRET​​​​

​​​


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 17:18
0
post

No šī brīža man jāsāk ir lietot inhalators ,24 gados tik pavirši uzrakstīt pieteikumu uz uzraugu. :/

shoutouts dandijam ,PRET.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0