bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
14
2
topic
[Uzraugs]Kaktus
Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2021. gada 05. aprīlī, 15:36

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Mārtiņš

Vecums: 19

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Bigboss/K4ktus

Izveidoto personāžu saraksts: 

Christaps_Thick

 

Pieredze šāda veida amatā: Ar komandām esmu pazīstams un ir bijusi pieredze, jāsaka gan, ka ļoti ilgu laiku atpakaļ.

Pieredze lomuspēles jomā:  Rpoju jau kādus 8-9 gadus šķiet, sāku protams ar sampu. Pirms kādiem 7 gadiem sāku spēlēt mta. Ārzemju serveros esmu pavadījis drošivien lielāko daļu sava laika. Lvrp vairāk piesaista legālā lomuspēle un vairāk to arī esmu attēlojis, bet nelegālā sfēra arī nav sveša.

Servera /history ekrānšāviņš: Imgur: The magic of the Internet

Motivācijas vēstule:

Kickā būšu drīz jau piekto gadu. Ir protams bijuši labi brīži un sliktie, bet kopumā spert man patīk diezgan labi. Labprāt palīdzētu severim ar savu pieredzi un prasmēm.

Brīžiem apbrīnoju dažu gm nekompotenci un attieksmi pret spēlētājiem, kas ir viens no iemesliem kādēļ piesakos.

Domāju, ka esmu pilnīgi kompetents, lai apmācītu citus, jo roleplay pieredze man ir diezgan plaša. Esmu apmācījis salīdzinoši daudz jaunos spēlētājus, manuprāt. Viņi ir rpojiši manās organizācijās, bet jāsaka gan, ka kickā īsti nevienu no viņiem vairs neesu redzējis, iespējams mainījuši lietotājvārdus.

Atklāti sakot diezgan grūti izdomāt ko šeit rakstī, par ko atvainojos. Principā centīšos palīdzēt serverim kā varu un domāju arī būšu diezgan aktīvs. Tālāk jau viss ir jūsu ziņā.

Ar cieņu, Kaktus.

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2021. gada 05. aprīlī, 20:07.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 14:56
0
post

Tu jau zini

par

7n4_
Lietotājs++
Arč
257 atbildes forumā
Online: 15d 16h 50m
Redzēts 8. aprīlī, 16:42
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 14:56
0
post

Zolīds džeks, lai iet PAR, veiksmigi.

7n4_

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 15:02
1
post

Aktīvists ar interesantu personību, pozitīvi cilvēki noderēs projekta administrācijā.

pieņemts, pārbaudes laiks 2-4 nedēļas.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0