bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
16
2
topic
[Uzraugs] Swufy
Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts 18. aprīlī, 02:47
Pievienots, 2021. gada 31. martā, 16:39

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Niks

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): HeroīnaPapucis

Izveidoto personāžu saraksts: 

 Barney_Gumble - https://mta.kick.lv/forums/topic/11178/hipiji/

Tyler_Harper - https://mta.kick.lv/forums/topi…/tyler-harper/

Terrence_Jones - Neaktīvs

Willie_Washington - Neaktīvs

Peteris_Cukurgailis - Neaktīvs

 

Pieredze šāda veida amatā:  Nav bijus iespēja tikt šada vieda amatā, domāju ka šī būs laba iespēja apgūt ko jaunu.

Pieredze lomuspēles jomā:  Savu lomuspēles pieredzi sāku šeit pat no nulles, pirmā frakcija kurā pievienojos bija crackeda John Paul St. Willowfield, visu ko zinu par lomuspēles atveidošanu esmu ieguvis šeit, it īpaši veidojot tēlu dzīvesstāstus.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/110rnuv

Motivācijas vēstule: Serverī jau spēleju apaļu gadu, spēlejot praktiski katru dienu.  Kad uzsāku spēlēt šajā komunā, mans lomuspēles līmenis bija ļoti minimāls, toties to visu apguvu un uzlaboju šeit pat, MTA.Kick.Lv lomuspēles komunā, ar to vēlos pateikt ka, servera gaitas un ikdienu es diezko labi pārzinu, savuprāt pat spētu to uzlabot. Par spēles pārzini es vēlos kļūt lai serverī paplašinātu un uzlabotu ikdienišķo lomuspēli, kā arī pabīdītu kādu jaunieti uz labo pusi Mta.Kick.Lv lomuspēles komunā. Vienmēr esmu gatavs sevi pieradīt, un uzlabot savas zināšanas.. Es uzskatu ka esmu spējīgs motivēt spēletajus kuri neatīsta savus tēlus, attistīt tēlus. Domāju ka ar savu pēdejo tēlu, esmu pierādijis to ka ir forši būt atšķirīgam, lomuspēles robežās. Esmu arī sakarīgs OOC, vienmēr laipns pret citiem spēletajiem, daudzus šajā serverī arī pazīstu. 

Pēdējo reizi rediģēja Swufy, 2021. gada 05. aprīlī, 01:08.

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 31. martā, 21:22
0
post

Būšu par , esmu redzējis kā erpo , sanāca Tev baiģi labi. Tavas RP zināšanas pietiks priekš GM :) . Gl vecīt !

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. martā, 22:49
0
post

PAR. Zini RP,domaju spesi apmacit

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 01. aprīlī, 01:19
0
post

Viennozīmīgi PAR, džeks zina savu lietu, labi atveido tēlu, uzskatu kad esi sapelnījis labu reputāciju, ceru kad saņemsi spējas un nesalīdīs tās tev galvā kā dažam labam.

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. aprīlī, 16:32
0
post

Sakarīgs čalis, saprotams un orģināls RP esmu šim PAR

Pēdējo reizi rediģēja raivorijs, 2021. gada 05. aprīlī, 16:32.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. aprīlī, 14:58
1
post

No sākuma likies, ka esi vienkāršs trollis, bet izrādijās, ka tev ir tāds interesants stils/tēls kuru attēlo mūsu serverī, cik esmu vērojis tevi, tad vienmēr atrodies spēlē un erpo, neesmu saskāries ar problēmām vērojot tevi un aprunājoties ar administrāciju.

pieņemts uz pārbaudes laiku 2-4 nedēļas.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0